ساخت انیمیشن تبلیغاتی و ۵ دلیل موجه برای معرفی برند؛

 در تبلیغات

تبلیغات در دوران ما چهره‎ی جدیدی به خود گرفته است و ساخت انیمیشن تبلیغاتی یکی از ترندهای تبلیغاتی عصر جدید است. این روزها ساخت انیمیشن تبلیغاتی به قدری پرطرفدار شده است که برای دیده شدن، محبوب ماندن،‌ مخاطب جذب کردن و ‌خریدار داشتن در فضای مجازی باید از انیمیشن تبلیغاتی استفاده کنید.

با ویراورنا همراه باشید تا با 5 دلیلی که مجابتان می‎کنند برای تبلیغات برندتان از ساخت انیمیشن تبلیغاتی استفاده کنید، آشنا شوید.

با ساخت انیمیشن تبلیغاتی فکر و خیال مخاطبانتان را تسخیر می‎کنید.

ساخت انیمیشن تبلیغاتیاگر تصمیم گرفته‎اید تا در فضای مجازی محتوای یگانه‎ای طراحی کنید که مخاطبانتان را مجذوب خود کند و به اظهار نظر وا دارد،‌ چاره‎ای ندارید جز اینکه سراغ ساخت انیمیشن‌ تبلیغاتی بروید. انیمیشن تبلیغاتی فرصت‎های زیادی در اختیار برند شما قرار می‎دهد تا آنچه را که به نفع کسب و کارتان است، به شکلی که سود بیشتری نصیبتان کند،‌ برای مخاطبان بازگو کنید. در واقع کاربران دنیای اینترنت به دفعات ثابت کرده‎اند که میانه‎ی خیلی خوبی با تماشا کردن،‌ پسندیدن و اشتراک‌گذاری انیمیشن تبلیغاتی دارند که جذاب است و در کنار این جذابیت نکته‌‏ای آموزشی نیز بیان می‎کند.‌

ساخت انیمیشن تبلیغاتی کم هزینه و مقرون به صرفه است.

ساخت انیمیشن تبلیغاتیوقتی در تبلیغات خود به سراغ ساخت انیمیشن تبلیغاتی بروید کم‎تر هزینه می‎کنید و در زمان کوتاه‎تری به نتیجه‎ی مورد نظرتان می‎رسید. بر خلاف این باور رایج که  انیمیشن تبلیغاتی گران است و بودجه‌‏ی زیادی می‎طلبد،‌ وقتی انیمیشن تبلیغاتی را با ساخت تیزر تبلیغاتی مقایسه کنیم،‌ خواهیم دید که برخلاف ساخت تیزر تبلیغاتی که نیازمند استخدام گروه کارگردانی،‌ چند بازیگر و اجاره‎ی تجهیزات و لوکیشن است،‌ تولید انیمیشن تبلیغاتی از پرداخت بسیاری از این هزینه‎ها آزاد است و با بودجه‏‌ای به مراتب کم‎تر ساخته می‎شود. از طرف دیگر با توجه به تأثیر جادویی که پخش انیمیشن تبلیغاتی در جذب مخاطب و کسب مشتری دارد،‌ بودجه‏‌ای که برای ساخت انیمیشن تبلیغاتی صرف می‏‌شود،‌ بهترین سرمایه‎گذاری است که موفقیت برند را در بلند مدت به دنبال خواهد داشت.

ساخت انیمیشن تبلیغاتی چهره‎ای به یادماندنی از برند شما ارائه خواهد کرد.

ساخت انیمیشن تبلیغاتیوقتی در تبلیغات برند خود از ساخت انیمیشن تبلیغاتی استفاده می‎کنید، چهره‎ای ماندگار از برندتان در خیال مخاطبان خلق خواهید کرد که با گذر سال‎ها از خاطرشان پاک نخواهد شد و هر کجا که صحبتش به میان آید، نام و یاد کسب و کارتان را در دل‎ها زنده خواهد کرد. انیمیشن تبلیغاتی کمک خواهد کرد تا محتوایی برای معرفی برندتان تولید کنید که در خیال مخاطبان امروز و مشتریان فردا نقش می‎بندد و خاطره‌ساز می‎شود.

بهتر است وقتی سراغ ساخت انیمیشن تبلیغاتی می‎روید حسابی به خلاقیت میدان بدهید تا در طراحی کاراکتر تبلیغاتی تا آنجا که خیال قد می‎دهد، پرواز کند و طرف ایده‎های ناب را بگیرد که در دنیای پر محتوای عصر ما، انیمیشن تبلیغاتی دیده می‎شود که از برندهای رقیبش متفاوت‎تر و خلاقانه‌تر باشد.

ساخت انیمیشن تبلیغاتی از تبلیغات محیطی مؤثرتر است.

ساخت انیمیشن تبلیغاتیپژوهشگران مؤسسه‎ی تحقیقاتی Crisp Media ثابت کرده‎اند که برندهایی که از انیمیشن تبلیغاتی بهره ‌می‌برند در مقایسه با کسب و کارهایی که با بیلبورد و تبلیغاتی محیطی خود را عرضه می‎کنند تا 4.5 برابر بیشتر دیده می‎شوند و در یاد مشتریان ماندگار می‎شوند. انیمیشن تبلیغاتی این قابلیت محتوایی را دارد تا 7 روز هفته و 24 ساعت در معرض دید عموم باشد و لایک بگیرد و در تلگرام و اینستاگرام به اشتراک گذاشته شود. انیمیشن تبلیغاتی کمک می‎کند تا تنها با اتکا به طراحی یک کاراکتر و شخصیت تجاری با تعداد قابل توجهی از مشتریان ارتباط برقرار کنید و پیام مورد نظرتان را صریح و روشن به گوش مخاطب برسانید.

با ساخت انیمیشن تبلیغاتی یک سر و گردن بالاتر از رقبا خواهید ایستاد.

ساخت انیمیشن تبلیغاتیتاریخ اینترنت و دنیای ویدیو مارکتینگ پر است از انیمیشن تبلیغاتی که وایرال شده‎ است و ویروسی گوشی‎های میلیون‎ها بازدید کننده را به بازدیدهای مداوم مبتلا کرده‎ است. ساخت انیمیشن تبلیغاتی از آن دست فرمول‎های جادویی است که بدون شک برند شما را از سایر رقبایتان متمایز می‎کنند و همان تبلیغی می‌شوند که در نظر مشتریان به دیدنشان می‎ارزند. یکی از ویژگی‎های مثبت دیگر انیمیشن تبلیغاتی امکان اشتراک‎گذاری انیمیشن تبلیغاتی ساخته شده بر روی شبکه‏‌های اجتماعی پرطرفدار مانند اینستاگرام و توئیتر است، موردی که به دیده شده بیشتر انیمیشن تبلیغاتی شما کمک می‎کند.

یادتان باشد که با استفاده از انیمیشن تبلیغاتی دیگر هیچ حد و مرزی خیالتان را محدود و محصور نخواهد کرد.

با مراجعه به بخش نمونه کارهای سایت ویراورنا می‎توانید برخی از انیمیشن های تبلیغاتی که در این شرکت برای برندهای مختلف ساخته شده است را مشاهده کنید.

منبع وب‌سایت symbolmg.com

پست های توصیه شده
نمایش 2 دیدگاه
    ترک بک ها

    یک نظر بدهید

    نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

    طراحی کاراکتر