شرکت اسباب‌بازی متل و اسباب‌بازی‌های سوپراستار؛‌

 در برندينگ

شرکت اسباب‌بازی متل Mattel برای آنکه از غول‌های فروش اسباب‌بازی مانند هازبرو Hasbro یا لگو Lego عقب نماند، تصمیم گرفته است تا مانند رقیبان شناخته شده‌ی خود،‌ دپارتمان سینمایی تأسیس کند و محصولات مشهوری چون باربی و He Man را مانند شخصیت‌های لگو و ترنسفورمرز Transformers ستاره‌ی فیلم‌های سینمایی کند.

شرکت اسباب‌بازی متل و رؤیای ستاره شدن؛‌

شرکت اسباب‌بازی متلنشریه‌ی معتبر سینمایی ورایتی Variety گزارش داده است که شرکت اسباب‌بازی متل Mattel در نظر دارد تا با عنوان متل Mattel فیلم، دپارتمان سینمایی خود را بنا کند و خود شخصا سرنوشت محصولاتش را بر پرده‌های سینما در دست بگیرد. طبق برنامه‌های متل Mattel قرار است تا این دپارتمان سینمایی از شهرت و محبوبیت محصولات پرمخاطبی چون باربی، He Man، Hot Wheels و Max Steel در ساخت فیلم‌های جدید به تهیه‌کنندگی این استودیوی سینمایی بهره ببرد.

دپارتمان تولید سینمایی شرکت اسباب‌بازی متل Mattel با مدیریت رابی برنر Robbie Brenner شروع به کار خواهد کرد، تهیه‌کننده‌ی سرشناسی که تهیه‌کنندگی فیلم موفقی چون باشگاه خریداران والاس Dallas Buyers Club را در کارنامه‌ی خود دارد.

شرکت اسباب‌بازی متل و سینمادوستی با مدیریت جدید؛‌

شرکت اسباب‌بازی متلاین علاقه‌ی مفرط به عالم سینما و هنر هفتم از زمانی در میان مدیران شرکت اسباب‌بازی متل Mattel مشاهده شده است که ینون کرایز Ynon Kreiz مدیر عاملی این شرکت چند میلیارد دلاری را بر عهده گرفته است.

یون کرایز مدیر عامل جدید شرکت اسباب‌بازی متل Mattel در این رابطه می‌گوید:‌

نام متل Mattel با اسباب‌بازی‌های عجین شده است که سال‌هاست در نزد مخاطبان شناخته شده هستند. شخصیت‌هایی که هم بر روی پرده‌های سینما خوش می‌درخشند و هم با حضور سینمایی خود می‌توانند ارزش مادی و معنوی برند متل Mattel را دو چندان کنند.

یون کرایزر همچنین در مورد انتخاب رابی برنر برای مدیریت دپارتمان سینمایی متل اشاره می‌کند که:‌

رابی فیلمسازی با استعداد و استاد داستان‌سرایی است که روابطی خوبی نیز با افراد تأثیرگذار صنعت سرگرمی دارد. بنابراین وی بهترین رهبری است که می‌تواند برند ما را در این حوزه به پیش ببرد.

پیش‌تر در اخبار خوانده بودیم که استودیوی سونی قصد دارد تا با حضور شخصیت‌های اسباب‎‌بازی محبوبی چون باربی و Masters of the Universe،‌ فیلم سینمایی بسازد. اما به نظر می‌رسد حق امتیاز سونی برای ساخت این فیلم‌های سینمایی به پایان رسیده است و اکنون ریش و قیچی در دستان شرکت اسباب‌بازی متل Mattel است تا هر داستانی که دوست دارد را با حضور شخصیت‌های اسباب‌بازی خود تعریف کند.

منبع وب‌سایت comicbookmovie.com ؛

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

ریبرندینگ یا بازآفرینی برند