چطور پادکست تبلیغاتی بسازیم؟

 در تبلیغات

برای ساختن پادکست تبلیغاتی نیاز نیست در زمینه‌ی تولید پادکست تبلیغاتی ید طولایی داشته باشید و پای برنامه‎های ساخت پادکست تبلیغاتی عمری صرف کرده باشید، بلکه فقط کافی است تا کمی ذوق هنری و شوق یادگیری داشته باشید تا در این عرصه برای خودتان سازنده‎ی صاحب سبکی شوید.

افرادی که در عرصه‎ی تولید پادکست‌ نامی به هم زده‏‌اند، بر حسب تجربه‎ی موفق خود در این حوزه یادآور می‎شوند که با بودجه‎ای اندک و بدون داشتن ارتباطی خاص در عالم هنر می‎توان پادکست تبلیغاتی ساخت،‌ البته به شرط آنکه شخص شخیصتان همتی بلند برای هنرنمایی در ساخت پادکست از خودش نشان دهد.

در ساخت پادکست تبلیغاتی از موضوعات محبوبتان استفاده کنید؛‌

 

 

اگر صرفا برای کسب درآمد و معروفیت هوس ساخت پادکست پیدا کرده‌‏اید،‌ بدانید و آگاه باشید که در زمینه‎ی تولید پادکست تبلیغاتی موفق نخواهید شد. تولید پادکست تبلیغاتی نیازمند صرف وقت و کار فراوان است و اگر به امید آنکه با انتشار همان قسمت اول پادکستتان،‌ ثروتی هنگفت به جیب خواهید زد وارد این عرصه بشوید، به احتمال فراوان بعد از همان قسمت اول ناامید خواهید شد و کار ساخت پادکست را رها خواهید کرد.

برای اینکه در ساخت پادکست دچار دلمردگی‎ها نشوید لازم است تا در وهله‌‏ی اول موضوعاتی را برای تولید پادکست انتخاب کنید که علاقه‏‎ی وافری به سخن گفتن در مورد آن‎ها دارید و از مهمانانی بهره ببرید که مثل خودتان شیدای موضوعات پادکست‌های شما باشند.

در ساخت پادکست تبلیغاتی از تجهیزات مناسب استفاده کنید؛‌

پادکست تبلیغاتی

تجهیزات مناسب از واجبات ساخت پادکست تبلیغاتی موفق است، ‌بنابراین حتی اگر بودجه‏ی اندکی برای ساخت پادکست در نظر گرفته‎اید باز هم بهتر است بیشترین بخش این بودجه را برای تهیه‎ی تجهیزات مناسب ضبط صدا و یا تولید ویدیو اختصاص دهید.

اگر به دنبال خرید میکروفونی مقرون به صرفه برای ضبط پادکست هستید، پیشنهاد می‎کنیم تا مدل USB Microphone by Fifine را انتخاب کنید که با توجه به قیمت نه چندان زیادش، امکانات مناسبی در اختیارتان قرار می‎دهد.

اگر دوست دارید تا در هنگام ضبط پادکست صداهای رساتر و تأثیرگذارتری را ضبط کنید، بهتر است سراغ مدل   Blue Yetiبروید،‌ البته توجه داشته باشید که برای خرید این مدل مجبور خواهید شد تا پول بیشتری خرج کنید.

در کنار خرید میکروفون برای ساخت پادکست، به یک پاپ فیلتر مناسب برای رفع خش صدای گویندگانتان نیازمندید تا با خرید این پاپ فیلتر، صدای شنیدنی‎تری به گوش مخاطبانتان برسانید.

اگر به دنبال تولید پادکست تبلیغاتی موفقی هستید که حسابی شنیده شود، ‌بهتر است از تجهیزات سخت‎افزاری مناسب مانند کارت صدا نیز استفاده کنید تا پادکست تبلیغاتی شما رنگ و بوی حرفه‎ای به خود بگیرد.

با ساخت پادکست تبلیغاتی اطلاعات مفیدی در اختیار مخاطب قرار دهید؛‌

پادکست تبلیغاتی

هنگام ساخت پادکست تبلیغاتی در درجه‏‎ی اول باید هدفتان را بر روی اطلاع‎رسانی و آگاهی‌بخشی به مخاطبان معطوف کنید، سپس به دنبال این باشید تا در کنار ارائه‏‎ی اطلاعات شنیدنی،‌ برند خود را تبلیغ کنید و در قالب پادکست‎های تبلیغاتی از خود صحبت کنید.

فراموش نکنید که هنگام ساختن پادکست تبلیغاتی نیز همواره مخاطبانی پیدا می‎شوند که با دقت به کلمه کلمه‎ی پادکست‎های شما گوش کنند و هر کجا که بدون منبع و از سر بی‌توجهی مدعیاتی را مطرح کنید،‌ مچتان را خواهند گرفت.

در ساخت پادکست تبلیغاتی به ندای مخاطبان پاسخگو باشید؛‌

 

وقتی پادکست می‎سازید از بازخوردهای مخاطبان پس از پخش پادکست غافل نباشید، گاهی اوقات بررسی تعداد دانلود پادکست پس از بخش آن به روشنی به شما نشان می‎دهد که جماعت شنونده یا بیننده از کدام سبک پادکست بیشتر استقبال کرده‎اند و نسبت به کدام پادکست توجه زیادی از خود بروز نداده‎اند.

از بسترهای مختلف برای پخش پادکست تبلیغاتی استفاده کنید؛‌

 

پادکست تبلیغاتی

کار ساخت پادکست تبلیغاتی تنها با تولید یک یا چند قسمت پادکست تمام نمی‎شود و لازم است تا پس از تولید پادکست،‌ فکری اساسی نیز برای پخش پادکست خود داشته باشید. برای این منظور می‎توانید از قدرت سایت‎های عرضه‎ی پادکست استفاده کنید. از جمله‏‌ی این سایت‎ها در نمونه‌های خارجی می‎توان به آی‌تیونز و ساندکلاد و در مثال‎های فارسی‎زبان به شنوتو یا ناملیک اشاره کرد.

شرکت تبلیغاتی ویراورنا و تولید پادکست تبلیغاتی ؛‌

 

پادکست تبلیغاتی

تولید پادکست‎های تبلیغاتی از جمله خدماتی است که در شرکت تبلیغاتی ویراورنا در اختیار مشتریانی که دوست دارند در بازار بهتر شنیده شوند قرار می‎گیرد، شما نیز اگر به دنبال برنامه‌‏ای جامع به منظور ساخت و عرضه‏‌ی پادکست‎های تبلیغاتی موفق در فضای مجازی هستید با شرکت تبلیغاتی ویراورنا تماس بگیرید.

وب‌سایت ملودایو از جمله نمونه کارهای شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا محسوب می‌شود که در زمینه‌ی تولید پادکست صوتی و پادکست ویدیویی کارهای فاخری را تولید می‌کند. وب‌سایت ملودایو برای پرداختن عمیق‌تر به موسیقی متن فیلم‌های دیدنی تاریخ سینما به تولید پادکست صوتی و پادکست ویدیویی پرداخته است تا علاقه‌مندان فارسی‌زبان نیز با دسترسی به این پادکست‌های صوتی و پادکست‌های ویدیویی که با نام گپ‌دایو تولید شده در استودیو ملودایو قابل دانلود هستند، در جریان علوم و فنون ساخت موسیقی متن برای فیلم‌های سینمایی قرار بگیرند.

منبع وب‎سایت becomethelion.com ؛‌

نوشته های اخیر

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

موشن گرافیک چیست