۵ نکته‌ی کلیدی در آموزش ویدیو مارکتینگ؛‌ (قسمت سوم)

 در ماركتينگ

دو قسمتی وقتتان را گرفتیم تا از راهکارهای ویدیو مارکتینگ مؤثر برایتان سخن بگوییم و از نکاتی صحبت کنیم که ویدیو مارکتینگ مؤثر را شالوده‌ی برنامه‎ی بازاریابی کسب و کارتان خواهند کرد. ویدیو مارکتینگ مؤثر می‎تواند نتایجی جادویی در افزایش فروش شما داشته باشد و کاری کند تا به لطف چاره‎جویی‎های همین ویدیو مارکتینگ مؤثر در گوشه و کنار شبکه‏‌های اجتماعی دیده شوید و حضور به هم برسانید. در این مطلب در مورد آخرین نکته از 5 نکته طلایی که ویدیو مارکتینگ را در کسب و کار شما به مؤثرترین ابزار بازاریابی و برندینگ تبدیل می‎کند، به تفصیل صحبت می‏‌کنیم.

با محتوای آموزشی ویدیو مارکتینگ مؤثر تولید کنید!

ویدیو مارکتینگ مؤثرآیا خبر دارید که 65 درصد از مخاطبان شما دیداری یاد می‎گیرند؟ این یافته‎ی علمی باید انگیزه‎ای شود تا ویدیو مارکتینگ خود را با مطالب و محتوای آموزشی به ویدیو مارکتینگ مؤثر تبدیل کنید. نکته جالب در مورد ویدیوهای آموزشی این است برخلاف تصور رایج که فکر می‎کنند آموزش در انتقال خسته‌کننده‎ی تئوری‎ها و نظریه‎ها خلاصه می‎شود، موارد موفق از ویدیو مارکتینگ ثابت کرده‌اند که ویدیوهای آموزشی نیز می‎توانند سبک‎ها و لحن‎های متنوعی داشته باشند،‌ به عنوان نمونه تولید و پخش ویدیوهایی کاربردی که نحوه‎ی استفاده از خدمات و محصولات شرکت را توضیح می‎دهد هم می‎تواند بیننده‎های قابل توجهی را به خود جلب کند و در عین حال برند شما را نیز در فضای مجازی ترویج کند.

یکی دیگر از مزایای ویدیو مارکتینگ مؤثر فراهم آوردن امکان نمایش شاهد زنده از کارآمدی محصولات و خدمات شماست! باز هم تحقیقات نشان می‎دهند که در 89 درصد از موارد مشتریان ترجیح می‎دهند تا قبل از نهایی کردن سفارششان از ویدیوهایی که نظر دیگر مصرف‌کنندگان را در مورد آن محصول خاص بیان می‎کنند، ‌دیدن کنند.

بنابراین کاربست ژانر آموزشی در ویدیو مارکتینگ به شما کمک می‎کند تا نشان دهید که تبلیغاتتان تنها وعده و وعید توخالی نیستند و به غیر از شما مشتریان بیطرف دیگری هم هستند که از محصولاتتان تعریف کنند و ارزش خلق شده توسط محصول شما را در زندگی خود چشیده‌ باشند.

کانون تبلیغاتی ویراورنا به شما کمک می‎کند تا در عرصه‎ی ویدیو مارکتینگ مؤثر حضور موفقی داشته باشید و راه حلی برای دیده شدن ویدیوهای برندتان پیدا کنید. کافی است برای مشاوره‌ی رایگان با ما تماس بگیرید.

منبع وب‌سایت Digitalmarketinginstitute ؛‌

نوشته های اخیر

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

آموزش ویدیو مارکتینگاینفلوئنسر مارکتینگ