ساخت تیزر تبلیغاتی و فرصت معرفی نمایش‌های فاخر؛

 در تبلیغات

ساخت تیزر تبلیغاتی برای معرفی رویدادهای فرهنگی یکی از کارکردهای رایج در هر شرکت تبلیغاتی است که متأسفانه تاکنون در میان کانون‌های تبلیغاتی که برای مخاطبان فارسی‌زبان تیزر تبلیغاتی می‌سازند، چندان مورد توجه قرار نگرفته است،‌ شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا برای جبران این کمبود و بنا به درخواست استودیو ملودایو، اطلاع‌رسانی و ساخت تیزر با هدف معرفی برنامه‌های هنری و رویدادهای فرهنگی را به یکی از اولویت‌های تبلیغاتی خود تبدیل کرده است تا استودیو ملودایو نیز به عنوان کارفرمای این پروژه‌ها از طریق انتشار تیزرهای تبلیغاتی از رویدادهای فرهنگی به صورت عام و نمایش و تئاتر به صورت خاص در وب‌سایت ملودایو، مخاطبان خود را در جریان آخرین اخبار نمایش‌های بر روی صحنه قرار دهد.

ساخت تیزر تبلیغاتی و شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا؛

ساخت تیزر

با توجه به اینکه یکی از خدمات ارائه شده در شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا ساخت موسیقی تبلیغاتی و طراحی صدا برای تیزر تبلیغاتی، کلیپ و نمایش یا تئاتر است، ساخت تیزر تبلیغاتی برای رویدادهای فرهنگی فاخر و پرمخاطب فرصت مغتنمی برای این کانون تبلیغاتی محسوب می‌شود تا ضمن پاسخگویی به نیازهای کارفرما در زمینه‌ی تولید محتوا با استفاده از تیزر تبلیغاتی تولید شده در عمل و در قالب نمونه‌ی کار به سایر دست‌اندرکاران برنامه‌های هنری، تئاتر و نمایش‌های روی صحنه نشان دهد که استفاده از تکنیک‌های طراحی صدا و ساخت موسیقی بی‌کلام شنیدنی تا چه میزانی بر ارزش و اعتبار آثار هنری این هنرمندان خواهد افزود.

با توجه به اینکه ساخت تیزر تبلیغاتی از برنامه‌های هنری و رویدادهای فرهنگی ماهیتی گزارش‌گونه دارد و این قبیل اطلاع‌رسانی‌ها بیش از آنکه جنبه‌ی تبلیغاتی داشته باشند، رنگ گزارش خبری را به خود می‌گیرند، به همین دلیل نیز شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا به پروژه‌ی ساخت کلیپ تبلیغاتی برای معرفی رویدادهای فرهنگی همچون تولید گزارش خبری می‌نگرد که وظیفه دارد،‌ پیام فرهنگی برنامه‌ی هنری یا نمایش مورد نظر را به گوش علاقه‌مندان بالقوه‌ی این اثر هنری برساند. به همین دلیل برای پیش‌تولید و تولید تیزرهای تبلیغاتی از این دست متخصصان دپارتمان ساخت ویدئو و انیمیشن تبلیغاتی در کانون تبلیغاتی ویرا ورنا با توجه به اصول خبرنگاری و خبرنویسی، تلاش می‌کنند تا با رعایت اخلاق خبرنگاری و به دور از شعارهای تبلیغاتی، بی‌طرفانه جدیدترین رویدادهای فرهنگی را برای مخاطبان گزارش کنند و در این راه از دانش و تخصص خود در هنر تبلیغاتی تنها به گونه‌ای استفاده کنند که اطلاع‌رسانی از قالبی خشک و رسمی خارج شود و برای مخاطب عام و خاص جذاب و تماشایی از کار در بیاید.

ساخت تیزر تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی در قالب گزارش خبری؛

ساخت تیزر

امروزه ساخت تیزر تبلیغاتی در قالب گزارش و کلیپ خبری یکی از اثرگذارترین سبک‌های تبلیغاتی به حساب می‌آید چرا که در این شیوه‌ی تبلیغاتی دیگر از زبان مستقیم نصیحت و هشدار استفاده نمی‌شود و به قصد کسب منفعت مادی مخاطب به خرید کالا یا خدماتی خاص تشویق و ترغیب نمی‌شود. در عوض در این سبک، اطلاع‌رسانی بر تبلیغ عریان و بدون واسطه برتری پیدا می‌کند و قضاوت نهایی به شخص مخاطب یا مصرف‌کننده واگذار می‌شود تا بر مبنای علایق و سلایق خود به قضاوت در مورد گزارش تولید شده بنشیند و در آرامش خلوت شخصی، حساب سره را از ناسره جدا کند.

ساخت تیزر تبلیغاتی نمایش شب هزار و یکم؛‌

ساخت تیزرساخت تیزر و تولید گزارش از نمایش شب هزار و یکم که آذرماه سال 1397 در تهران به روی صحنه رفته است، یکی از نمونه‌های گویا در مورد خدمات تبلیغاتی است که در شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا به هنرمندان، کارگردانان، گروه‌های هنری و دست‌اندرکاران هنر نمایش و تئاتر ارائه می‌شود.

برای تهیه‌ی این گزارش خبری از نمایش شب هزار و یکم به سفارش استودیو ملودایو، از نوازندگان و کارگردان نمایش شب هزار و یکم دعوت شد تا با حضور در استودیو ملودایو گفتگویی صمیمانه با مخاطبان داشته باشند و دغدغه‌های هنری و ویژگی‌های نمایشی تئاتر شب هزار و یکم را با علاقه‌مندان تئاتر و نمایش در میان بگذارند.

ساخت تیزربا توجه به اینکه این گزارش خبری و تیزر تبلیغاتی به سفارش استودیو ملودایو برای انتشار در وب‌سایت ملودایو آماده شده بود،‌ به درخواست کارفرما تیزر تبلیغاتی به همراه مصاحبه کامل با عوامل نمایش شب هزار و یکم در چند بخش کوتاه و جذاب بر روی وب‌سایت و کانال آپارات ملودایو بارگذاری شد و بازدید قابل توجه از فیلم مصاحبه نشان داد که ساخت تیزر تبلیغاتی در قالب گزارش خبری تا چه حد به دل مخاطب ایرانی می‌نشیند و با سلیقه و ذائقه‌ی هنرمندان و هنردوستان ایرانی هماهنگ است.

در این قسمت می‌توانید تیزر تبلیغاتی تولید شده برای گزارش خبری از نمایش شب هزار و یکم را مشاهده کنید. فیلم کامل گفتگوها در وب‌سایت ملودایو در دسترس است.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

تیزر تبلیغاتیتیزر