نقش ماندگار برندتان را قاب بگیریدطراحی گرافیک قبل از هر چیزی هویت بصری و چهره‎ای است که از برند در معرض دید مخاطبان قرار می‎گیرد. به همین دلیل بسیار اهمیت دارد که همواره چهره‎ای تماشایی از برندمان ترسیم کنیم و استراتژی معینی برای عرضه‏‌ی هویت بصری سازمانمان داشته باشیم.

بعد از اینکه برای هویت بصری کسب و کارمان به ایده‌‏ای مناسب دست پیدا کردیم،‌ نیازمند ابزار و رسانه‎ای هستیم که توانایی جان‎بخشی به این ایده را داشته باشد و تصاویری ملموس از ایده‎ی ذهنی ما برای مخاطبان ترسیم کند.ممکن است این جان‎بخشی در فضای مجازی و در قالب طراحی سایت بروز پیدا کند یا اینکه به رسانه‎ای چاپی تبدیل شود که به صورت کاتالوگ، ‌بروشور،‌ پوستر،‌ کارت ویزیت و یا حتی بسته‎بندی جذاب، ایده‎ی تجاری شما را هوشمندانه و هنرمندانه به گوش مشتری برساند.

طراحی گرافیک یکی از بهترین ابزارهایی است که امکان جان‌بخشی به ایده‎ها را برای کسب‌ و کارها فراهم می‌کند و خطوط، ‌اشکال و رنگ‎ها را در کنار نوشته‎ها به گونه‎ای به کار می‌گیرد که نقشی رنگارنگ از کسب و کار و محصولات در مقابل چشم مشتری جان بگیرد. طراحی گرافیک جلوه‌های مختلفی را از طراحی ‌ست اداری، بروشور،‌ کارت ویزیت تا طراحی آرم و لوگو و حتی بسته‎‌بندی محصولات شامل می‎شود و به کمک هر کدام از این هنرنمایی‎ها، تجربه‏‌ی متفاوتی از برند را به مخاطبان منتقل می‎کند.

به شخصیت برندتان، رنگی از جاودانگی ببخشید!از جمله خدماتی که در قالب طراحی گرافیک می‎توانند پایان خوشی برای حضور برندها در بازار رقم بزند،‌ توجه به طراحی شخصیت تجاری هر برند است.

ویرا ورنا از طریق تعریف و طراحی شخصیت‎های مختلف دو بعدی و یا سه بعدی انیمیشنی با توجه به خصوصیات کسب و کارها این امکان را در اختیار مدیران قرار می‎دهد تا تصویری زنده از برند خود به مخاطبان ارائه و با مشتریان خود روابطی احساسی برقرار کنند.

ما در کانون ویرا ورنا بر این عقیده‎ایم که مشتری قبل از انتخاب طراحی مورد نظر خود باید امکان بررسی طرح‎های مختلف را داشته باشد به همین دلیل نیز با ارائه‎ی طراحی‎های متنوع از مفهوم مورد نظر،‌ این فرصت را برای مدیران فراهم می‎کنیم تا پیش از آنکه طراحی گرافیکی نهایی خود را انتخاب کنند، ‌از دریچه‎های متنوع نمود بصری مفهوم مورد نظرشان را مشاهده کنند.

طراحی ست اداری و موکاپ

ارتباطات درون و برون سازمانی،‌ از جمله مواردی هستند که کمک میکنند تا چرخ کارها در هر مؤسسه یا شرکت تندتر بچرخد و پیامهای تجاری به مقاصد مورد نظرشان برسند. به همین خاطر نیز حتماً پیش خواهد آمد تا در یک روز کاری، کارت ویزیت کسب و کارتان را در اختیار مراجعهکنندهای قرار دهید یا اینکه نامه‌ای برای مشتری ارسال کنید.

در هر کدام از این موارد به طراحی ملزومات اداری نیاز داریم که قالب هنرمندانهای داشته باشند تا علاوه بر زیبایی،‌ ویژگیها و هویت برند ما را نیز نمایندگی کنند.

کانون بینالمللی ویرا ورنا به شما کمک میکند تا در قالب ست اداری،‌ برند کسب و کارتان را در ذهن مشتریان حک کنید و هویت بصری متناسب با توانمندیهایتان در بازار از خود به تصویر بکشید.

طراحی محیطی

زمانی که در نگارخانه‏‌ی پر زرق و برق شهرها از  تبلیغات صحبت می‎کنیم، بیلبوردهای شهری اولین رسانه‎ی تبلیغاتی است که نظر ما را به خود جلب می‎کند. تقریبا تمام کسب و کارهایی که برای ترویج خدمات و محصولاتشان اقدام کرده‎اند،‌ تجربه‎ی استفاده از بیلبوردهای شهری را به نحوی در کارنامه‎شان دارند.

بیلبوردهای شهری با تمام قدمتی که در معرفی برندی خاص به مشتری دارد همچنان یکی از تأثیرگذارترین رسانه‏‌ها در تبلیغات به حساب می‎آید، البته برای اینکه بتوانیم در دنیای پر از پیام و تبلیغ معاصر، ‌چشمان مخاطبان را با تبلیغات محیطی و بیلبوردهای شهری شکار کنیم،‌ به ایده‏‌های نو و پیام‎های قدرتمند نیاز داریم.

ما در ویرا ورنا به شما کمک می‎کنیم تا با کیمیای خلاقیت،‌ از سرمایه‎گذاری در تبلیغات محیطی به درآمدزایی بیشتر برسید و هر روز نمایشی هنرمندانه از برندتان در تماشاخانه‎ی شهر ارائه کنید.

طراحی چاپی

با اینکه امروزه دیجیتال و دیجیتالی شدن رسانه‎ها در تمامی عرصه‎های زندگی شخصی و تجاری ما حضور پررنگی دارد،‌ اما هنوز هم می‎توان قدرت تأثیرگذار رسانه‎های چاپی را در ارتقای برندها مشاهده کرد. شما کدام را بیشتر می‎پسندید:‌ فایل پی دی اف شاهنامه را که رایگان و ظرف چند دقیقه از اینترنت بر روی گوشی همراه خود دانلود کرده‎اید یا کتاب کاغذی شاهنامه را که با جلد چرمی و کاغذی اعلا چاپ شده است و همان بوی کاغذش خواننده را مسحور خود می‎سازد؟‌

بنابراین،‌ حفظ ارتباطی دوسویه و همیشگی با مخاطب،‌ نیازمند این است که در کنار حضوری فعال در فضای مجازی و شبکه‏‌های اجتماعی،‌ در قالب کاتالوگ محصولات، ‌بروشور،‌ خبرنامه و نشریه‎های تبلیغاتی و اطلاع‎رسانی نیز داستان برندمان را برای مخاطبان روایت کنیم.

طراحی،‌ انتخاب تیتر، ‌شعار و متن جذاب و چاپ نفیس همگی از جمله مراحلی هستند که در فرآیند تهیه و تولید تبلیغات چاپی دنبال می‎شوند. کانون بین‌المللی ویرا ورنا با اتکا به کادری مجرب و دستگاه‎های پیشرفته‎ی چاپ و تکثیر در دپارتمان طراحی چاپ خود، همواره تا انتشار نفیس‌ترین طراحی‎های چاپی بهترین گزینه‎ها را به مشتریان خود پیشنهاد می‎کند.

طراحی کاراکتر

کانون بین‎المللی ویرا ورنا در قالب خدمات متنوعی در دپارتمان طراحی گرافیک خود، مشتریان را در حوزه‌های تبلیغات،‌ بازاریابی و برندینگ یاری می‎کند. برای آشنایی با خدمات متنوع کانون تبلیغاتی ویرا ورنا در زمینه‌ی طراحی کاراکتر، به صفحه معرفی این خدمت خاص و پرطرفدار سری بزنید.

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید