برندینگ

شرکت تبلیغاتی بین‌المللی ویرا ورنا خدمات برندینگ خود را در قالب مجموعه‎ی متنوعی از ابزارها و روش‌های متفاوت به مشتریان عرضه می‌کند خدماتی که از گام‌های نخستین تدوین استراتژی و تعریف مأموریت سازمانی تا طراحی کمپین بازاریابی، کمپین‌های تبلیغاتی، ‌تولید محتوای الکترونیکی،‌ تولید محتوای رسانه‎ای و عکاسی صنعتی و تبلیغاتی را در بر می‌گیرد.

 

 

ساخت ویدئو و انیمیشن

«دوربین،‌ صدا، حرکت» ‌آن عبارت جادویی است که آغازگر تمام قصه‎های دیدنی دنیاست. شما هم اگر می‌خواهید قصه تبلیغاتتان را پیش چشمان مشتری اکران کنید،‌ صحنه‎گردانی کار را به ما بسپارید و در فراغت صندلی راحت سینما از پایان خوش کسب و کارتان لذت ببرید.افسون مخاطب به کمک موشن گرافیک و بالاتر از آن انیمیشن هم بخشی جدایی‌ناپذیر در صنعت برندینگ و تبلیغات امروز است. اگر به دنبال شخصیت‌پردازی، داستان‌گویی با مضامینی الهام‌بخش و انگیزشی هستید و یا سایر عوامل مؤثر در جذب مخاطب به کمک انیمیشن را جستجو می‌کنید، شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا با تمام توان در کنار شما خواهد بود.

 

ساخت صدا و موسیقی

شما چگونه نغمه‌ی دلنشین کسب و کارتان را به گوش مشتریان می‎رسانید و برای ساخت موزیک پس زمینه تیزر یا ساخت آهنگ برای کلیپ تبلیغاتی کسب و کارتان چه برنامه‎هایی دارید؟

ما برای برندتان نت‌های موزونی کوک کرده‎ایم. در ویرا ورنا هر برندی روی صحنه، اجرایی هنرمندانه و منحصربفرد خواهد داشت.

 

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک یکی از مؤثرترین ابزارهایی است که امکان جان‌بخشی به ایده‎ها را برای هر کسب‌ و کاری فراهم می‌کند و خطوط، اشکال و رنگ‎ها را در کنار نوشته‎ها به گونه‎ای به کار می‌گیرد که نقشی رنگارنگ از کسب و کار و محصولاتتان در مقابل چشم مشتری جان بگیرد.

شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا همواره با خلق بهترین‌ها در گرافیک، چشم‌انداز تازه‎ای را پیش ‎روی برندتان ترسیم می‎‌کند.

 

طراحی و توسعه وب

کاربر امروز بیشترین حجم شناخت خود را از یک برند، ‌از سایت‌ها و فضای مجازی کسب می‎کند، پس معرفی برند و کسب و کارتان در ویترینی وزین و تأثیرگذار برای تضمین موفقیت اقتصادی ضرورتی اجتناب‌ناپذیر خواهد بود. طراحی سایت،‌ توسعه بر بسترهای متنوع (Cross Platform)، به صورت ماژولار و توسعه‌پذیر و همچنین چابک‌سازی بارگذاری سایت همگی از جمله راهکارهایی هستند که کمک می‎‌کنند تا کسب و کارتان در فضای مجازی رونق پیدا کند.

کانون بین‌المللی ویرا ورنا متناسب با هویت بصری و شخصیت هر برند،‌ قالب چشم‎نوازی را برای طراحی سایت کسب و کارتان، آن هم به صورت واکنش‌گرا پیشنهاد می‎کند تا حرف‌های دلِ کسب و کارتان را برای مخاطبانِ امروز و مشتری‎های فردا در فضای مجازی تعریف کنید و‌ با استفاده از طراحی‌های رشک‌برانگیز حضوری قدرتمند در عرصه‎ی آنلاین را تجربه کنید.

 

دیجیتال مارکتینگ

ما در شرکت بین‌المللی ویرا ورنا این امکان را فراهم کرده‎ایم تا شما به عنوان مدیران کسب و کارها به تمام ابزارهای لازم برای تسخیر فضای مجازی دسترسی داشته باشید و پابه‌پای تبلیغات محیطی در شهر با کمک روش‌هایی چون تبلیغ در گوگل، ‌تبلیغات کلیکی و گنجاندن نکات فنی مرتبط با SEO در طراحی سایت، معرفی و فروش محصولاتتان را در فضای مجازی نیز تضمین کنید.

 

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید