دیجیتال مارکتینگ

ما در کانون تبلیغاتی بین‌المللی ویرا ورنا این امکان را فراهم کرده‎ایم تا شما به عنوان مدیران کسب و کارها به تمام ابزارهای لازم برای تسخیر فضای مجازی دسترسی داشته باشید و پابه‌پای تبلیغات محیطی در شهر با کمک روش‌های دیجیتال مارکتینگ  همچون تبلیغ در گوگل، ‌تبلیغات کلیکی و گنجاندن نکات فنی مرتبط با SEO در طراحی سایت، معرفی و فروش محصولاتتان را در فضای مجازی نیز تضمین کنید.

دیجیتال مارکتینگ بازاری برای عرضه‎ی ایده‎های ناب

طراحی سایت،‌ تبلیغ در گوگل،‌ استفاده از تبلیغات کلیکی برای افزایش بازدیدکنندگان وب‌‌سایت یا فروشگاه اینترنتی همگی از جمله راهکارهایی هستند که کمک می‎کنند تا کسب و کارتان در فضای مجازی رونق پیدا کنند. بدین ترتیب با استفاده از تکنیک‌های نوین بازاریابی به برندی ماندگارتر در بازار هدفتان تبدیل خواهید شد.

شاید هنوز مطمئن نیستید که طراحی سایتتان را به کدام کارشناس واگذار کنید تا مشتری را بیش‌تر خوش آید و واژگان کسب و کارتان را چطور برای موتورهای جستجو سر هم بندی کنید که سئوی مطالبتان در چشم گوگل خوش‌تر نشیند؟‌

ما در کانون تبلیغاتی ویرا ورنا  این امکان را فراهم کرده‎ایم تا مدیران کسب‌وکارها به تمام ابزارهای لازم برای تسخیر فضای مجازی دسترسی داشته باشند و پابه‌پای تبلیغات محیطی در شهر با کمک روش‌هایی چون تبلیغ در گوگل، ‌تبلیغات کلیکی و طراحی سایت، معرفی و فروش محصولاتشان را در فضای مجازی نیز تضمین کنند.

ما به شما کمک می‌کنیم تا حرف‌های دلِ کسب و کارتان را برای مخاطبانِ امروز و مشتری‎های فردا در شبکه‌‎های اجتماعی تعریف کنید و‌ با استفاده از کمپین‌های بازاریابی دیجیتال حضوری قدرتمند در بازار را تجربه کنید.

تبلیغات کلیکی

این بخش از تبلیغات اینترنتی به کار مدیرانی می‎آید که می‎خواهند درست به وسط هدف بزنند و از هدر رفتن وقت و انرژی در بازاریابی اجتناب کنند. بدین ترتیب در تبلیغات کلیکی تنها هنگامی برای آگهی تبلیغاتی خود هزینه می‌پردازید که آگهی شما مورد عنایت مخاطب قرار گرفته باشد و کاربر بر روی آن کلیک کرده باشد.

ما به شما کمک می‎کنیم تا در هنگام تدوین استراتژی دیجیتال مارکتینگ برندتان، ‌به طور مؤثرتری از تبلیغات کلیکی استفاده کنید و دکمه‎ی تبلیغ را دقیقا طوری در دسترس گوگل قرار دهید که همواره توسط مشتریان بالقوه دیده و پسندیده شود.

سئو و بهینه‎سازی محتوای وب‎سایت

این کلمه کوتاه شده‎ی عبارت انگلیسی Search Engine Optimization است و به زبانی ساده قرار است تا با شگردهای تکنیکی کاری کند تا محتوای شما در میان انبوه بی‎انتهای محتوا در اینترنت خوش بنشیند و به چشم گوگل بیاید. در واقع با استفاده از سئو محتوای شما در جستجوهای گوگل جزو اولین نتایج یافت شده برای مخاطب نمایش داده می‎شود.

ما در ویرا ورنا سئو و بهینه‎سازی مطالب سایت‎های اینترنتی را جزو جدایی ناپذیر از فرآیند دیجیتال مارکتینگ می‎دانیم و به مشتریان خود کمک می‎کنیم تا همواره در فهرست نتایج نمایش داده شده در موتورهای جستجو صدر فهرست را در اختیار داشته باشند.

بازاریابی محتوایی

حتما حکمتی دارد که در دیجیتال مارکتینگ مدام عبارت «محتوا پادشاه است» را می‎شنویم،‌ چرا که این روزها با نقش چشمگیر فضای مجازی،‌ نمی‎توان از تولید محتوایی که کسب و کار شما را به‌گونه‌ای جذاب،‌ قابل اعتماد، آگاهی‌بخش و مشتری‌پسند، معرفی کند، غافل شد‌. در چنین شرایطی تولید هوشمندانه‌ی محتوا از طریق اطلاع‌رسانی و آموزش مخاطبان،‌ مشتریانی را تربیت می‎کند که همیشه به نام و نشان تجاری برند شما وفادار خواهند ماند.

کانون تبلیغاتی  بین‌المللی ویرا ورنا به شما کمک می‎کند تا:‌

– از طریق تولید محتوای با کیفیت،‌ در شبکه‎های اجتماعی بیشتر طرفدار پیدا کنید.

– بازاریابی محتوایی را هماهنگ با سئو به منظور بهینه‎سازی محتوای وب‎سایت خود مورد استفاده قرار دهید.

– برای کمپین‌های تبلیغات کلیکی و ایمیل مارکتینگ،‌ همواره محتوایی جذاب و با کیفیت در اختیار داشته باشید.

بازاریابی شبکه‎های اجتماعی

این روزها کاربران که مدتی است مانند موبایل‎هایشان در فضای مجازی نیز هوشمند شده‎اند فقط از شبکه‏های اجتماعی برای تفریح و سرگرمی استفاده نمی‎کنند بلکه بسیاری از افراد اطلاعات دست اول خود را در مورد برندهای مختلف از همین شبکه‌های اجتماعی بدست می‎آورند. بنابراین بازاریابی شبکه‎های اجتماعی تنها به انتشار منظم محتوا بر روی شبکه‎های اجتماعی خلاصه نمی‎شود و مدیران هر کسب و کار باید بدانند چه زمانی از چه محتوایی در شبکه‏های اجتماعی استفاده کنند.

ما به شما کمک می‎کنیم تا در اولین گام متناسب با نیازمندی‎های مخاطبان خود تقویم انتشاری مؤثر تهیه کنید و با استراتژی مشخص،‌ بازار هدفتان را در شبکه‎های اجتماعی مورد خطاب قرار دهید.

بازاریابی ایمیلی

سال‎های سال است که با ایمیل آشنا هستیم و ایمیل می‌فرستیم و ایمیل دریافت می‎کنیم،‌ ارسال و دریافت ایمیل تا چندین و چند سال دیگر نیز بخشی جدایی ناپذیر از زندگی ما خواهد بود و همچنان به عنوان یکی از مهم‎ترین راه‎های ارتباطی مورد استفاده قرار خواهد گرفت. ایمیل‎ها همچنان یکی از بهترین و سریع‎ترین راه‎های دسترسی به مشتریان هستند و می‎توانند به خوبی پیام‎های برند شما را به گوش مشتریان برسانند.

مدیران با تجربه به خوبی آگاه هستند که هر ایمیلی نمی‎تواند وظیفه‌ی برقراری ارتباط مؤثر با مشتریان را بر دوش کشد و برای این کار به ایمیل‌هایی نیاز باشد که در دل مخاطب جایی باز کند و مشتری را به پاسخگویی تشویق کند. کانون بین‎المللی ویرا ورنا به شما کمک می‎کند تا ایمیل‌هایی

– قابل اعتماد؛‌

– گزیده‎گو؛‌

– با گوشی شنوا؛‌

– هماهنگ با اهداف تعیین شده و

– استراتژیک

برای مشتریان خود ارسال کنید و از قابلیت‎های ایمیل در خدمت بازاریابی محصولات و خدمات خود استفاده کنید.

بازاریابی موبایل

هر چقدر گوشی‌های موبایل بیشتر در دل کاربران جا باز می‎کنند، ‌ضرورت بهره‎گیری از این ابزارهای هوشمند برای بازاریابان اهمیت بیشتری پیدا می‎کند. امروزه گوشی‎های موبایل همواره در جیب لباس‌هایمان یا در کنار تخت خوابمان جا خوش کرده‎اند و کاربران در هر ساعت از شبانه‎روز موضوعی را بر روی گوشی‌های هوشمند خود وارسی می‎کنند. به همین دلیل نیز هر کسب و کاری باید برنامه‎ای مدون برای استفاده از این رسانه‎ی شخصی داشته باشد و بر روی موبایل مشتریانش نیز حرفی شنیدنی برای گفتن داشته باشد.

ما در ویرا ورنا به شما کمک خواهیم کرد تا از ارسال پیام‎های تبلیغاتی گرفته تا طراحی اپلیکیشن‎های جذاب برای موبایل،‌ ابزار مناسبی که موبایل مشتری را به بیلبورد تبلیغاتی شما تبدیل می‎کند را پیدا کنید.

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید