ساخت صدا و موسیقی

شما چگونه نغمه‌ی دلنشین کسب و کارتان را به گوش مشتریان می‎رسانید و برای ساخت موزیک پس زمینه تیزر یا ساخت آهنگ برای کلیپ تبلیغاتی کسب و کارتان چه برنامه‎هایی دارید؟

ما برای برندتان نت‌های موزونی کوک کرده‎ایم. در ویرا ورنا هر برندی روی صحنه، اجرایی هنرمندانه و منحصربفرد خواهد داشت.

 

نت‌های آهنگ برندتان را با آهنگسازی ویراورنا به سمفونی محبوبیت بدل کنید!

حتماً بارها برایتان اتفاق افتاده است که با شنیدن آهنگ یا قطعه‎ای خاص،‌ خاطره‎ای خوش در ذهنتان زنده شده است و واقعه‎ای دوست‌داشتنی را به خاطر آوردید که هنگام تجربه‎اش از شنیدن آن موسیقی خاص لذت می‎بردید.

موسیقی با برند شما در ذهن مخاطبتان نیز همین کار را می‎کند و انتخاب موسیقی اوریجینال،‌ به تدریج این احساس را به مشتری القا می‎کند تا هر جا آهنگتان را بشنود با خاطره‎ای که از برندتان در ذهن ساخته است،‌ زندگی کند. با اینکه موسیقی در عالم تبلیغات و هنر برندینگ تأثیری شگرف بر تلقی مخاطبان از روزگار کسب و کارها برجای می‌گذارد،‌ اما شرکت‎هایی که از این فرصت مغتنم برای ارتقای کیفیت برندشان استفاده می‎کنند،‌ بسیار انگشت‌شمار هستند.

ساخت آهنگ برای تیزر برای کلیپ تبلیغاتی از جمله مواردی است که پای موسیقی را به دنیای تبلیغات ایرانی باز کرده است و به پیام‎های تجاری که از کسب و کارها به گوش می‎رسد،‌ نوایی شنیدنی‎تر بخشیده است. ساخت موزیک پس زمینه تیزر،‌ تنظیم آهنگ مخصوص ساخت تیزر (اگر فقط دانلود آهنگ برای ساخت کلیپ نباشد)‌ شرط لازم برای حضوری موفق‎تر در عرصه‎ی تبلیغات و برندینگ خواهد بود اما اکتفا به تک آهنگی ساده برای همراهی تیزر تبلیغاتی برای بهره‎گیری از تمام ظرفیت‎های موسیقی در تبلیغات کافی نیست.

شما چگونه نغمه‌ی دلنشین کسب و کارتان را به گوش مشتریان می‎رسانید و برای ساخت موزیک پس زمینه تیزر یا ساخت آهنگ برای کلیپ تبلیغاتی کسب و کارتان چه برنامه‎هایی دارید؟

ویرا ورنا ارکستری متنوع برای موسیقی‌های برند

کانون تبلیغاتی ویرا ورنا اولین شرکت تبلیغاتی ایرانی است که در دپارتمان صدا و موسیقی خود،‌ ساخت موسیقی اوریجینال با رعایت موازین جهانی کپی رایت را در صدر برنامه‎های کاری خود قرار داده است. همین توجه به قوانین و معیارهای بین‎المللی و احترام به حقوق مؤلفین و مصنفین کمک کرده تا ویرا ورنا در زمینه‎ی آهنگسازی و ساخت موسیقی اوریجینال فرصت همکاری با شرکت‎های موفق بین‎المللی را در گوشه و کنار دنیا بدست آورد. فعالیت‎های ما در زمینه‎ی صدا و موسیقی تنها به آهنگسازی اوریجینال و تولیدات بین‎المللی در این عرصه محدود نمی‎شود، ‌در ادامه می‌توانید به اختصار با برخی از خدمات دپارتمان صدا و موسیقی در ویرا ورنا آشنا شوید:‌

– ‌‌ مشاوره و تولید موسیقی برند؛‌

– مشاوره و تولید در حوزه آهنگسازی تبلیغاتی و ضبط صدا جهت تیزر؛‌

– صداگذاری و ضبط صدا؛‌

– تنظیم موسیقی، میکس و مسترینگ؛؛‌

– ساخت موسیقی متن فیلم‎های سینمایی و ویدیویی؛‌

– ساخت موسیقی متن تئاتر و نمایش؛‌

– ساخت موزیک پس‌زمینه‌ی تیزر تبلیغاتی؛

– ساخت پادکست و ضبط صدا برای پادکست

کانون بین‎المللی ویرا ورنا اولین شرکت تبلیغاتی ایرانی است که در دپارتمان صدا و موسیقی خود،‌ ساخت موسیقی اوریجینال با رعایت موازین جهانی کپی رایت را در صدر برنامه‎های کاری خود قرار داده است. همین توجه به قوانین و معیارهای بین‎المللی و احترام به حقوق مؤلفین و مصنفین کمک کرده تا ویرا ورنا در زمینه‎ی آهنگسازی و ساخت موسیقی اوریجینال فرصت همکاری با شرکت‎های موفق بین‎المللی را در گوشه و کنار دنیا بدست آورد.

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید