تولید تیزر و ساخت انیمیشن تبلیغاتی

«دوربین،‌ صدا، حرکت» ‌آن عبارت جادویی است که آغازگر تمام قصه‎های دیدنی دنیاست. شما هم اگر می‌خواهید قصه تبلیغاتتان را پیش چشمان مشتری اکران کنید،‌ صحنه‎گردانی کار را به ما بسپارید و در فراغت صندلی راحت سینما از پایان خوش کسب و کارتان لذت ببرید.افسون مخاطب به کمک موشن گرافیک و بالاتر از آن تولید تیزر تبلیغاتی هم بخشی جدایی‌ناپذیر در صنعت برندینگ و تبلیغات امروز است. اگر به دنبال شخصیت‌پردازی، داستان‌گویی با مضامینی الهام‌بخش و انگیزشی هستید و یا سایر عوامل مؤثر در جذب مخاطب به کمک انیمیشن را جستجو می‌کنید، ویرا ورنا با تمام توان در کنار شما خواهد بود.

پایان خوش برندتان را در بازار کارگردانی کنید!

برخی معتقدند که «دوربین،‌ صدا، حرکت» ‌آن عبارت جادویی است که آغازگر تمام قصه‎های دیدنی دنیاست. قصه‌هایی که داستان خاطره‎انگیز کسب و کار شما را تعریف می‎کنند و می‎توانند کوتاه و بلند باشند و مخاطبانشان را به خنده و گریه بیندازند.

بعضی‌ها هم فکر می‎کنند که در سرزمین عجایب قصه‎ها باید حساب را از کتاب جدا کرد و بین تولید تیزر تبلیغاتی با کارگردانی فیلم‎های هنری و جذاب تفاوت قائل شد. اما همین عاشقان سینما وقتی بخت دیدن تیزر تبلیغاتی را پیدا می‌کنند که هنرمندانه ساخته شده است و در ساخت انیمیشن آن از ترفندهای سینمایی در کنار موشن گرافیک، هوشمندانه استفاده شده است،‌ اعتراف می‎کنند که کلیپ یا تیزر تبلیغاتی نیز اگر سر سوزن ذوقی داشته باشد، هیچ‌ کم و کسری از شاهکارهای ماندگار سینمایی نخواهد داشت،‌ همان شاهکارهایی که در روزگاری نه چندان دور تماشاگر را آنچنان جادو می‎کردند که از آغاز تا پایان داستان حتی لحظه‎ای پلک نزند.

پس فرقی نمی‎کند که ساخت انیمیشن تبلیغاتی، تیزر تبلیغاتی،‌ فیلم صنعتی، ‌تیزر تلویزیونی، ویدئوی تبلیغاتی،‌ کلیپ تبلیغاتی یا موشن گرافیک را برای معرفی برند خود انتخاب کنیم در هر صورت به چشمانی هنرمند نیاز خواهیم داشت که عاشقانه سینما را دوست بدارد و بهترین تصویر را از کسب و کار ما اکران کند.

ما در کانون تبلیغاتی ویرا ورنا تلاش می‎کنیم تا بار سنگین به تصویر کشیدن قصه‌های کسب و کار را از دوش مدیران برداریم و چنان با صداقت و صمیمیت فیلمنامه‎ی معرفی محصولات و خدمات مشتریان را در قالب تیزر تبلیغاتی،‌ فیلم صنعتی، ‌تیزر تلویزیونی، ‌انیمیشن تبلیغاتی،‌ کلیپ تبلیغاتی و موشن گرافیک برای مخاطبان به تصویر بکشیم و با هنر جلوه‎های ویژه تزئین کنیم که از هر رهگذر و تماشاچیِ منصفی، برای مشتریانی که در تبلیغاتشان به ما اعتماد کرده‎اند، یک خریدار و حتی بهتر از آن،‌ طرفداری وفادار بسازیم.

شما نیز اگر می‌خواهید قصه تبلیغاتتان را در ساخت انیمیشن تبلیغاتی،‌ فیلم صنعتی، ‌تیزر تلویزیونی،‌ ویدئو تبلیغاتی و موشن گرافیک اکران کنید،‌ صحنه‎گردانی کار را به ما بسپارید و در فراغت صندلی راحت سینما از پایان خوش کسب و کارتان لذت ببرید.  ‌

موشن گرافیک

امروزه با همه‌گیر شدن شبکه‎های اجتماعی هر کسب و کاری به دنبال ویدیوهای مختصر و مفیدی است که ظرف چند ثانیه، ‌تصویری کامل از برندشان به مخاطبان ارائه کند. موشن گرافیک یکی از بهترین ابزارهایی است که می‎تواند مخاطب را بر سر ذوق آورد،‌ پیام مورد نظر برند را به مشتریان منتقل کند و بین مخاطب و محصولات ارتباطی گیرا برقرار کند.

ما در ویرا ورنا، کارگردانیِ موشن گرافیک را خیلی جدی گرفته‎ایم و با پیوند فناوری جهانی و هنر ایرانی،‌ تصویر برند مشتری را با استانداردهای جدیدی در مقابل چشمان مشتریان نمایش می‌دهیم.

کانون بین‎المللی ویرا ورنا این فرصت را در اختیار مشتریان خود قرار می‎دهد تا متناسب با نیازهای تبلیغاتی خود از میان سبک‌های:‌

– واقع‎گرا (انیمیشن فریم بای فریم)‌؛‌

– فلت؛‌

– ترکیبی (هیبریدی)؛‌

-CGI و انیمیشن 3 بعدی؛‌

سبک مورد علاقه‌ی خود را برای ساخت موشن گرافیک انتخاب کنند.

تمام موشن گرافیک‌های تولید شده در کانون بین‌المللی ویرا ورنا به همراه موسیقی اوریجینال و نریشن حرفه‎ای ارائه می‎شوند و با کیفیت فول HD  و 4K ضبط می‌شوند.

تیزر تبلیغاتی

تیزرها بهترین رسانه‎ای هستند که در قالب تصویر میان کسب و کار شما و مشتری ارتباط برقرار می‌کنند. شاید تصور کنید که بودجه در تولید تیزرهای تبلیغاتی نقش زیادی ایفا می‎کند، ‌اما این فقط بخشی از ماجراست و آنچه بیش و پیش از بودجه بر تولید تیزرهای تبلیغاتی مشتری‌پسند تأثیر می‎گذارد،‌ پیدا کردن ایده‎ای ناب برای هدف مورد نظر است. ایده‏ای که ارزش افزوده برای کسب و کار شما همراه خود داشته باشد و دریچه‏‌های تازه‎ای برای برندینگ کارتان را پیش روی شما بگشاید.

به همین دلیل نیز کانون‎های تبلیغاتی انگشت‌شماری را پیدا می‎کنید و که برای هر نوع سلیقه و بودجه‏‌ای، ایده‎ای جذاب در ذهن داشته باشند و رؤیاها و آرمان‌های مدیران کسب و کار را در قالب تیزرهای تبلیغاتی برای مخاطبان برند به تصویر می‌کشند.

کانون بین‎المللی ویرا ورنا پیش از شروع مراحل تولید تیزر تبلیغاتی،‌ با برگزاری مشاوره‌ی رایگان، ایده‎های متنوعی را برای ساخت تیزر به مشتریان خود پیشنهاد می‎کند تا هر کسب و کار از میان چندین فیلم‌نامه‎ی احتمالی،‌ همان طرحی را برگزینند که عطش خواستن را در دل و جان خریدار برانگیزد.

کلیپ شرکتی

علاوه بر تیزرهای تبلیغاتی،‌ ویدیوهایی هم هستند که به منظور خبررسانی در مورد یک برند به کار می‎روند. گاهی اوقات اخبار و رویدادهای جاری باعث می‎شوند تا مدیران به فکر تولید ویدیوهای اطلاع‌رسانی برای مخاطبان خود بیفتند تا از این طریق ارتباطی صمیمی‌تر با مشتری داشته باشند و خبرهای داغ و جذابی را که رخ می‎دهند، به گوش مخاطبان برسانند.

ما در کانون بین‎المللی ویرا ورنا با گردآوری تیمی متخصص در زمینه‎ی تولید کلیپ‎های شرکتی، تلاش کرده‏‌ایم تا ‌نگاهی کاملا حرفه‏‌ای به هنر تولید کلیپ‌های شرکتی داشته باشیم و در قالب طرح‎های مختلفی،‌ به نیازهای مشتریان در این زمینه پاسخ دهیم. برخی از طرح‎هایی که در کانون ویرا ورنا برای ساخت کلیپ شرکتی به مشتریان ارائه می‎شوند،‌ عبارت‎اند از:

– تولید ویدیوهای پروموشنال و توصیفی؛‌

– تولید ویدیوهای آموزشی؛‌

– تصویربرداری از مناسبت‎ها و رویدادها؛‌

– تصویربرداری از رونمایی محصولات و خدمات؛‌

– تولید مصاحبه‌های حرفه‎ای؛‌

– تولید پادکست‎های سرگرم‎کننده و پرمخاطب؛‌

– ساخت ویدیوی اینترو و کلیپ‌های کوتاه معرفی؛‌

– تولید پرزنتیشن و ویدویوهای ارائه؛

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید