طراحی و توسعه وب

طراحی سایت،‌ تبلیغ در گوگل،‌ استفاده از تبلیغات کلیکی برای افزایش بازدیدکنندگان وب‌‌سایت یا فروشگاه اینترنتی همگی از جمله راهکارهایی هستند که کمک می‎کنند تا کسب و کارتان در فضای مجازی رونق پیدا کنند. بدین ترتیب با استفاده از تکنیک‌های نوین بازاریابی به برندی ماندگارتر در بازار هدفتان تبدیل خواهید شد.

چرا طراحی سایت مهم است؟‌

حتما شما به عنوان مدیر مورد احترام یک کسب و کار موفق،‌ تمهیدات خاصی را برای پذیرایی از مشتریان و ارباب رجوع‎ها به کارمندان خود گوشزد می‎کنید و برای طراحی داخلی مکانی که میزبان جلسات کاری شما با حضور مشتریان است،‌ هزینه‎ و توجه ویژه‎ای را صرف می‌کنید.

مدیران موفق به خوبی از این حقیقت آگاه هستند که مشتری‎ها، حکم عزیزترین مهمانی را دارند که ممکن است به کسب و کاری سر بزنند به همین دلیل نیز در مواجهه با هر کدام از این عزیزان دل سعی می‎کنند چنان استقبالی از مشتری به عمل آورند که خاطره‏ی خوش دیدارهایشان تا ماه‎ها در خاطر مشتریان باقی بماند.

فضای مجازی نیز در دنیای دیجیتال امروز دقیقا حکم همان ویترین و جایگاهی را دارد که قرار است پذیرای هر روزه‌ی مشتریانی باشد که در جستجوهای اینترنتی خود دنبال کسب و کاری هستند که خدمات و محصولاتش،‌ ارزش هزینه کردن و پول خرج کردن را داشته باشد. از همین روست که مدیران شرکت‎های سودده و سرآمد به سادگی از ساخت،‌ توسعه و طراحی وب‎سایتی که قرار است هر روز در دنیای پر نقش و نگار اینترنت جلوی چشمان مشتری سبز شود، نمی‎گذرند و اجازه نمی‎دهند تا طراحی‎های سردستی و سایت‌های غیر کاربردی، تنها در چند کلیک، تمام هزینه‎ و زمانی را که صرف تبلیغات و بازاریابی محصول کرده‎اند را بر باد دهد.

در فضای مجازی نیز مشابه آنچه در دنیای حقیقی بدان عادت کرده‎ایم، مدیری برنده است و کسب و کاری موفقیت بیشتری خواهد داشت که وب‎سایتی در اختیار داشته باشد که با طراحی دل‎انگیز و کاربر پسند در کلامی موجز و دلنشین تمام آنچه را مشتری به دانستن آن نیاز دارد را به عرض مبارکش برساند.

ویراورنا، طراحی سایت و همنشینی با 100 شرکت برتر مجله‎ی فورچون؛

نشریه‎ی فورچون به عنوان یکی از نشریات معتبر و مرجع در حوزه‎‌ی تجارت و مدیریت، سال‎های سال است که فهرستی از شرکت‎های برتر جهان را منتشر می‎کند، کسب و کارهایی که نحوه‏ی مدیریتشان می‎تواند الگویی برای مدیران ایرانی باشد که جهانی می‎اندیشند و پیگیر ایده‏های خلاقانه‎ای هستند تا با امکانات موجود، بازارهای بیشتری را در اختیار بگیرند. جای تعجب ندارد وقتی فهرست صدتایی فورچون را بالا و پایین می‎کنیم هر کدام از این شرکت‎های موفق در کنار ده‏ها بازوی تبلیغاتی مؤثر،‌ وب‏سایت‎هایی دارند که بازدیدشان هر مخاطبی را صرف نظر از مشتری بودن یا نبودن،‌ مسحور خود می‎سازد.

ما در کانون بین‎المللی ویراورنا نیز به مدیران توصیه می‎کنیم با بهره‎گیری از راهکارهای متنوع طراحی سایت و توسعه‎ی وب این کانون،‌ به حضور آنلاینی کم‎تر از دانه درشت‎های فورچونی قانع نشوند و به ویترین مجازی خود به عنوان یکی از دیدنی‎ترین درگاه‏های ارتباطی با مشتریان نگاه کنند.

ما در کانون بین‎المللی ویراورنا به شما کمک می‎کنیم تا صرف نظر از بزرگی یا کوچکی کسب و کارتان،‌ همواره داده‎های کاربردی مشتریان و بازدیدکنندگان سایتتان را در گزارش‌هایی مختصر و مفید کنار دست داشته باشید و از پنل مدیریتی خود کوچکترین تحرکات مشتری و کارمندانتان را تحت کنترل داشته باشید.

علاوه بر تمام این موارد که در پشت صحنه یا به قول توسعه‎دهندگان وب در Back End سایت طراحی شده برای شما می‌گذرد، ما در کانون بین‎المللی ویراورنا الفت و علاقه‎ای دیرین به ویترین و نمای بیرونی وب‎سایت داریم و برای آنچه در زبان فنی Front End خوانده می‎شود،‌ از طریق طراحی تصاویر گرافیکی اختصاصی و جذاب، دیدنی‌ترین و خواستنی‎ترین رابط کاربری ممکن را خلق می‌کنیم. رابط کاربری که مشتریان را همچون یک شاهکار هنری شیدای خود کند و مدام به بازدید و ماندگاری بیشتر در وب‎سایت شرکت ترغیب کند.

سبد متنوع خدمات کانون بین‎المللی ویراورنا در حوزه‎ی طراحی و توسعه‏ی وب،‌ به گونه‎ای دستچین شده است تا مدیران در حوزه‎های مختلف،‌ راهکاری مؤثر و متناسب با نیازهایشان در اختیار داشته باشند و با هر زمان و بودجه‏ای امکان حضور چشمگیرتر در فضای مجازی را تجربه کنند.

ویراورنا ارائه‎دهنده‏‌ی خدماتی متنوع طراحی و توسعه وب

کاربر امروز بیشترین حجم شناخت خود را از یک برند، ‌از سایت‌ها و فضای مجازی کسب می‎کند، پس معرفی برند و کسب و کارتان در ویترینی وزین و تأثیرگذار برای تضمین موفقیت اقتصادی ضرورتی اجتناب‌ناپذیر خواهد بود. طراحی سایت،‌ توسعه بر بسترهای متنوع (Cross Platform)، تبلیغات در گوگل،‌ استفاده از تبلیغات کلیکی برای افزایش بازدیدکنندگان وب‌‌سایت یا فروشگاه اینترنتی همگی از جمله راهکارهایی هستند که کمک می‎‌کنند تا کسب و کارتان در فضای مجازی رونق پیدا کند.

کانون بین‌المللی ویرا ورنا متناسب با هویت بصری و شخصیت هر برند،‌ قالب چشم‎نوازی را برای طراحی سایت کسب و کارتان پیشنهاد می‎کند تا حرف‌های دلِ کسب و کارتان را برای مخاطبانِ امروز و مشتری‎های فردا در فضای مجازی تعریف کنید و‌ با استفاده از طراحی‌های رشک‌برانگیز حضوری قدرتمند در عرصه‎ی آنلاین را تجربه کنید.

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید