تیزر بهترین بخت تبلیغاتی برای تعطیلات کریسمس؛

 در تبلیغات

همانطور که درخت کاج تزئین شده برای کریسمس در هر کوی و برزنی یکی از نشانه‌های نزدیک شدن سال نوی میلادی است، پخش تیزر تبلیغاتی با موضوع و درونمایه‌ی سال نو نیز یکی از نشانه‌های فرا رسیدن سال نوی میلادی در هر سال است.

به همین مناسبت و با توجه به فرا رسیدن ایام کریسمس در سال 2019 میلادی تصمیم گرفتیم تا در قالب این مطلب مروری داشته باشیم بر بهترین تیزرهای تبلیغاتی که ظرف سال‌های گذشته با موضوع کریسمس ساخته شده‌اند و تلاش کرده‌اند تا در حال خوش این روزها مخاطبان بیشتری را به خرید کالا یا خدماتی خاص ترغیب کنند.

در ادامه با وب‌سایت ویرا ورنا همراه باشید تا پرطرفدارترین تیزرهای تبلیغاتی که برای کریسمس ساخته شده‌اند را به تماشا بنشینیم؛

تیزر تبلیغاتی برند جان لوئیس John Lewis با نام The Long Wait سال 2011 میلادی؛

تیزرهمانقدر که مسابقه‌ی فینال فوتبال امریکایی یا همان Super Bowl معروف از منظر تبلیغاتی برای برندهای امریکایی اهمیت دارد، تعطیلات کریسمس و ساخت تیزرهای تبلیغاتی مناسب این حال و هوا برای برندهای بریتانیایی حائز اهمیت است. پس هیچ جای تعجب ندارد که برندهای انگلیسی تمام کوشش خود را به کار می‌بندند تا از طریق تیزرهای تبلیغاتی خود برای فصل کریسمس بیشترین تأثیر حسی را در مخاطب برانگیزند.

تیزر تبلیغاتی برند جان لوئیس John Lewis که برای سال نوی میلادی سال 2011 میلادی ساخته شده است، نمونه‌ای دیدنی از این دست تبلیغات است که در زمان پخش در رسانه‌های انگلیسی‌زبان به یک پدیده‌ی اجتماعی تبدیل شده بود.

برای مشاهده‌ی این تیزر تبلیغاتی جذاب بر روی این لینک کلیک کنید.

تیزر تبلیغاتی برند هرشی با نام Christmas Bells سال 1989 میلادی؛

این تیزر تبلیغاتی شکلات هرشی که از سال 1989 میلادی هر سال به بهانه‌ی فرارسیدن کریسمس پخش شده و می‌شود، به خوبی نشان می‌دهد که چطور عالم تبلیغات با هنر همراه می‌شود تا یک آگهی بازرگانی نیز به لطف خلاقیت و هنرمندی مسیر جاودانگی را در جان و دل مخاطب طی کند.

این تیزر تبلیغاتی که مدت زمان پخش آن از 15 ثانیه تجاوز نمی‌کند به ماندگارترین تبلیغی تبدیل شده است که برند هرشی تاکنون ساخته و برای مخاطبانش به نمایش گذاشته است.

تیزر تبلیغاتی برند اپل با نام Misunderstood سال 2013 میلادی؛

تیزربرند اپل از فرصت مغتنم ساخت تیزر تبلیغاتی برای ایام کریسمس برای دفاع از خود در برابر انتقاداتی بهره می‌گیرد که تکنولوژی‌های اپل را به دور کردن آدم‌ها از یکدیگر متهم می‌کنند، به همین دلیل اغلب دیده می‌شود که برند در تیزرهای تبلیغاتی ایام کریسمس خود تلاش می‌کند تا نشان دهد که برخلاف حرف همگان تکنولوژی‌های این غول فناوری در نزدیک کردن دل‌های آدمیان به یکدیگر موفق بوده‌اند. تبلیغ آیفونی که در سال 2013 توسط اپل ساخته شد، نمونه‌ی موفقی از این قبیل تیزرهای تبلیغاتی است که امضای اپل را در کنار نام خود دارد.

برای مشاهده‌ی این تیزر تبلیغاتی بر روی این لینک کلیک کنید.

تیزر تبلیغاتی برند Anuncio Lotería با نام Justino در سال 2015 میلادی؛‌

تیزردر کشور اسپانیا از سال 1812 میلادی هر ساله با فرا رسیدن موسم کریسمس مسابقات قرعه‌کشی با جوایز نفیسی برگزار می‌شود،‌ قرعه‌کشی‌هایی که به دلیل قدمت بیش از یکصدساله‌ و جوایز ارزنده‌ی آنها در کشور اسپانیا طرفداران بسیاری پیدا کرده‌اند.

چندین و چند سال است که در تعطیلات کریسمس برای ترویج هر چه بیشتر این مسابقات تیزرهای تبلیغاتی ساخته می‌شود، اما هیچکدام از این تیزرهای تبلیغاتی چندان دیده نشدند تا اینکه نوبت به تیزر Justino در سال 2015 میلادی رسید.

این تبلیغ که در سبک انیمیشن‌های پیکسار ساخته شده است، داستان نگهبان شیفت شب کارخانه‌ی مانکن‌سازی را روایت می‌کند که از ته دل دوست دارد تا با کارمندان شیفت صبح کارخانه ارتباط دوستانه برقرار کند.

تماشای این انیمیشن دیدنی را از طریق مراجعه به این لینک از دست ندهید.

تیزر تبلیغاتی برند ام اند امز M&M’s با نام Faint سال 1996 میلادی؛

این تیزر تبلیغاتی نیز مانند کلیپ تبلیغاتی که هرشی برای پخش در تعطیلات کریسمس ساخته بود، به لطف خلاقیت و ذوق سازندگانش به یکی از تیزرهای تبلیغاتی بدل شده است که رنگ و بوی جاودانگی به خود گرفته است و همه ساله با فرا رسیدن کریسمس و سال نو از رسانه‌های مختلف پخش می‌شود.

تیزر تبلیغاتی برند ام اند امز M&M’s آنقدر جذاب و سرگرم‌کننده از آب درآمده بود که 21 سال بعد دنباله‌ی جدیدی نیز برای آن ساخته شد.

تیزر تبلیغاتی یونیسف با نام Three Wise Men در سال 2012 میلادی؛

یونیسف در تیزر تبلیغاتی خود برای تعطیلات کریسمس با زبان طنز رفتار مصرف‌کنندگان در این روزهای پرهیاهو از سال را مورد انتقاد قرار می‌دهد و مخاطبان را دعوت می‌کند تا کمی از تعارف خریدهای بیهوده در روزهای کریسمس کم کنیم با نیکوکاری در این روزها به مبلغ این روزهای شاد بیفزاییم.

محبوب‌ترین تیزر تبلیغاتی شما با موضوع سال نو و تحویل سال، کدام تیزر تبلیغاتی است؟

منبع وب‌سایت biteable.com ؛

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

ساخت تیزرشرکت تبلیغاتی چیست