طراحی کاراکتر, طراحی گرافیک

اصول طراحی کاراکتر تبلیغاتی از جمله الفبای کاری است که پیش از طراحی هر گونه کاراکتر تبلیغاتی و شخصیت باید مورد توجه قرار بگیرد. رعایت اصول طراحی کاراکتر تبلیغاتی همان رمز موفقیت هر شرکت تبلیغاتی است که توانسته است در زمینه‌ی طراحی کاراکتر تبلیغاتی نمونه‌کارهای خاطره‌انگیزی از خود به جای بگذارد.

اصول طراحی کاراکتر تبلیغاتی و تاریخ تبلیغات؛‌

عمر تبلیغات در کشورمان ایران به بیش‌تر از یک صد سال می‎رسد و فعالان این حوزه در این سال‌ها همواره تلاش داشته‎اند تا از تجربیات موفق جهانی برای عرضه‌ی اثر تبلیغاتی جذاب‎تر به مخاطبانشان بهره‎ ببرند. همین موضوع نیز ما را در کانون بین‎المللی ویرا ورنا بر آن داشته است تا ساخت انیمیشن به عنوان محبوب‌ترین رسانه‎ی تبلیغاتی را در صدر فهرست خدمات خود قرار دهیم. ما برای تولید انیمیشن‎هایمان به سراغ استادان کاردان این حوزه رفته‏‌ایم تا محصولاتی همسنگ با استانداردهای جهانی عرضه کنیم.

امروزه استفاده از کاراکتر تجاری و کاراکتر انیمیشن به بخشی از استراتژی شرکت‌های صنعتی، کسب‌و‌کارهای بزرگ، کوچک و استارتاپها تبدیل شده‌است. ازین رو ما در کانون تبلیغاتی بین‌المللی ویرا ورنا طراحی کاراکتر تجاری و طراحی کاراکتر انیمیشن را به بهترین شکل و بالاترین کیفیت انجام میدهیم.

اصول طراحی کاراکتر تبلیغاتی و ابزارهای مورد نیاز؛‌

تصویر:‌ فتوشاپ؛‌

اصول طراحی کاراکتر تبلیغاتی و نام سازندگان؛‌

گرافیست و طراح کاراکتر: طارق صابر؛‌

اصول طراحی کاراکتر تبلیغاتی و شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا؛

شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی دارد تا خدمات زیر را در قالب اصول طراحی کاراکتر تبلیغاتی و طراحی برند و طراحی لوگو به مخاطبان علاقه‎مند ارائه کند:

انواع طراحی کاراکتر، طراحی کاراکتر کارتونی، کاراکتر سازی برند،‌ طراحی لوگو،‌ طراحی ست اداری،‌ طراحی وب‌سایت و پورتال خبری،‌ طراحی هویت بصری؛

مدیران کسب و کارها در صورت تمایل می‌توانند برای سفارش ساخت کاراکتر، سفارش ست اداری،‌ سفارش ساخت کاراکتر برند،‌ سفارش طراحی لوگو و سفارش ساخت انیمیشن از طریق بخش تماس با ما در وب‌سایت کانون تبلیغاتی ویرا ورنا با این شرکت تبلیغاتی تماس بگیرند.

برندهای معتبر از داخل و خارج از ایران برای آگاهی از جزئیات خدمات از قبیل قیمت طراحی کاراکتر، تعرفه سفارش ست اداری، تعرفه سفارش لوگو، قیمت ست اداری، تعرفه طراحی ست اداری با کارشناسان دپارتمان بازاریابی و فروش شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا تماس حاصل فرمایند.

با توجه به اهمیت تیزر تبلیغاتی و تبلیغات انیمیشنی شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی خود را جهت آماده‌سازی موفق‌ترین متن تیزر تبلیغاتی و یا حتی تیزر تبلیغاتی به انگلیسی برای برندهای داخلی و خارجی اعلام می‌کند.

 

پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

برندینگ | طراحی کاراکتر | طراحی گرافیک | شرکت تبلیغاتی ویرا ورناطراحی کاراکتر بازی