ساخت ویدئو و انیمیشن

انیمیشن تبلیغاتی همواره نباید برای تبلیغ یا تمجید از کالا یا خدماتی خاص ساخته شود و می‌توان از انیمیشن تبلیغاتی برای بزرگداشت مفاخر ادبی و فرهنگی نیز بهره بردف به همین دلیل نیز شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا با ساخت انیمیشن تبلیغاتی یاد و خاطره‌ی سعدی را گرامی داشته است.

انیمیشن تبلیغاتی و شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا؛

هر شرکتی داستانی دارد که باید به اشتراک گذاشته شود. ما داستان ها را به تصاویر جذاب، ایده ها را به پیام های نیرومند، حس ها را به صدا و موسیقی طنین انداز تبدیل می کنیم. ما مسیر شکل دادن به هویت قدرتمند را برای مشتریان هموار می کنیم. در حالی که صدای یکتای آنها را به ارتباط ملموس و تماس آنها را به تجربه ای به یاد ماندنی مبدل می کنیم.

انیمیشن تبلیغاتی و بزرگداشت مفاخر فرهنگی؛

این انیمیشن به مناسبت بزرگداشت شاعر نامدار ایرانی، سعدی شیرازی ساخته شده است.
سعدی شیرازی:
مشرف الدین مصلح بن عبدالله شیرازی متخلص به سعدی شاعر و نویسنده بزرگ قرن هفتم هجری قمری است. وی در سال ۶۵۵ سعدی‌نامه یا بوستان را به نظم درآورد و در سال بعد (۶۵۶) گلستان را تألیف کرد. علاوه بر اینها قصاید، غزلیات، قطعات، ترجیع بند، رباعیات و مقالات و قصاید عربی نیز دارد که همه را در کلیات وی جمع کرده‌اند. به طوری که از آثار سعدی بر می آید ومعاصرینش هم می نویسند در لغت، صرف و نحو، کلام، منطق، حکمت الهی، و حکمت عملی مهارت داشت.

انیمیشن تبلیغاتی و سعدی شاعر بزرگ ایرانی؛

در ساخت این انیمیشن از نرم افزارهای افتر افکت، فتوشاپ و پریمیر استفاده شده است. موسیقی متن و افکتهای صوتی توسط آهنگسازان موسسه ویرا ورنا تهیه و تنظیم شده است. موسیقی تلفیقی آکوستیک-الکترونیک همراه با سازهای شرقی، تم موسقی جهانی را پدید آورده است.

انیمیشن تبلیغاتی و سفارش ساخت انیمیشن؛

شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی دارد تا خدمات زیر را در قالب اصول طراحی کاراکتر تبلیغاتی و طراحی برند و طراحی لوگو به مخاطبان علاقه‎مند ارائه کند:

انواع طراحی کاراکتر، طراحی کاراکتر کارتونی، کاراکتر سازی برند،‌ طراحی لوگو،‌ طراحی ست اداری،‌ طراحی وب‌سایت و پورتال خبری،‌ طراحی هویت بصری؛

مدیران کسب و کارها در صورت تمایل می‌توانند برای سفارش ساخت کاراکتر، سفارش ست اداری،‌ سفارش ساخت کاراکتر برند،‌ سفارش طراحی لوگو و سفارش ساخت انیمیشن از طریق بخش تماس با ما در وب‌سایت کانون تبلیغاتی ویرا ورنا با این شرکت تبلیغاتی تماس بگیرند.

برندهای معتبر از داخل و خارج از ایران برای آگاهی از جزئیات خدمات از قبیل قیمت طراحی کاراکتر، تعرفه سفارش ست اداری، تعرفه سفارش لوگو، قیمت ست اداری، تعرفه طراحی ست اداری با کارشناسان دپارتمان بازاریابی و فروش شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا تماس حاصل فرمایند.

با توجه به اهمیت تیزر تبلیغاتی و تبلیغات انیمیشنی شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی خود را جهت آماده‌سازی موفق‌ترین متن تیزر تبلیغاتی و یا حتی تیزر تبلیغاتی به انگلیسی برای برندهای داخلی و خارجی اعلام می‌کند.

سازندگان

کارگردان: طارق صابر
گرافیست: نگار امینی
آهنگساز: امید اسکندر

ابزارهای استفاده شده

موشن گرافیک: PHOTOSHOP – AFTER EFFECTS – PREMIERE
موسیقی: REASON – CUBASE

پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

ببر ایرانی یا ببر مازندران (Caspian Tiger) یكی از گونه‌های منحصر به فرد حیات وحش بوده است كه متأسفانه در حدود نیم قرن پیش منقرض شد. انیمیشن فوق مراحل ساخت پوستر تبلیغاتی برای آگاهی عمومی درباره حفظ حیات وحش، منابع طبیعی و گونه‌های در حال انقراض ایران و جلوگیری از سرنوشتی مشابه برای سایر گونه‌های در حال انقراض است.