انیمیشن دو بعدی, تولید موسیقی و صدا, ساخت ویدئو و انیمیشن

کارفرما

ویرا ورنا

معرفی شرکت

کانون تبلیغاتی ویرا ورنا با کادری مجرب در سال 1395 با هدف ارائه خدمات در زمینه تبلیغات و برندینگ شامل تولید ویدئو، طراحی گرافیکی، تولید  صدا و موسیقی و طراحی و توسعه وب تأسیس گردید.

ماموریت

انیمیشن “دورنما” به مناسبت روز درختکاری ساخته شده است. داستان این انیمیشن بیان کننده نقش کلیدی درختان در زندگی جانداران جنگل و تأثیرات مخرب تباهی جنگلها در تداوم حیات از دیدگاه آنها است.

راهکار

انیمیشن مذکور، دارای سبکی داستانی با قابلیت برقراری ارتباط عمیق با مخاطب است. این انیمیشن توسط انیماتورهای موسسه ویرا ورنا با روش HYBRID/2.5 (ترکیبی از فتوشاپ، افترافکت و پریمیر) ساخته شده است. طراحی دیجیتال و شخصیت ها با استفاده از فتوشاپ انجام و جزئیات بالا در آن لحاظ گردیده است. انیمیشن صحنه، دوربین و کاراکترها با استفاده از افترافکت پیاده سازی و ادیت انیمیشن با پریمیر صورت گرفته است. موسیقی متن این انیمیشن و افکتهای صوتی آن توسط آهنگسازان موسسه ویرا ورنا تهیه و تنظیم شده است. در تهیه موسیقی از المانهای سینماتیک استفاده و تم موسیقی آن ارکسترال و امبینت است. طراحی صدا موجب قدرت بخشیدن به داستان، ارتباط و همزادپنداری بینندگان با شخصیتها گردیده است.

خدمات ارائه شده

موشن گرافیک

سازندگان

کارگردان: طارق صابر
گرافیست: نگار امینی
آهنگساز: امید اسکندر

ابزارهای استفاده شده

موشن گرافیک: PHOTOSHOP – AFTER EFFECTS – PREMIERE
موسیقی: REASON – CUBASE

پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید