انیمیشن لوگو, برندینگ, تیزر تبلیغاتی, ساخت ویدئو و انیمیشن

تعرفه سفارش لوگو از جمله پرسش‌هایی اصلی است که در ذهن مدیرانی نقش می‌بندد که یا در جستجوی طراحی لوگو تازه‌ای هستند و یا در نظر دارند تا دستی بر سر لوگو قدیمی شرکت خود بکشند و سفارش لوگو جدیدتری بدهند.

تعرفه سفارش لوگو صادرات و معرفی شرکت؛

بانک صادرات یکی از بانکهای تجاری ایران است که در سال 1303 شمسی ( 1952میلادی) تأسیس گردید.

تعرفه سفارش لوگو و نمونه کار بانک صادرات؛‌

این انیمیشن، به عنوان طرح پیشنهادی تیزر تبلیغاتی لوگوی بانک صادرات برای استفاده در ابتدای ویدئوها و ارائه های دیگر این بانک ارائه شده است.

تعرفه سفارش لوگو و طراحی لوگو موشن ؛

مدل‌سازی سه بعدی با استفاده از نرم افزار تری دی اس ماکس؛ ساخت جلوه‌های ویژه، نور و تصحیح رنگ‌ها با استفاده از نرم‌افزار افتر افکت و خروجی با کیفیت بالا با استفاده از رندر منتال ری (Mental Ray Rendering) انجام شده است. تولید موسیقی در ژانر امبینت و ارکسترال بوده و در بخش پایانی ملودی موسیقی به گونه‌ای تنظیم شده است که بر وزن کلمات “بانک صادرات” است و در صورت لزوم می‌تواند توسط گروه کر خوانده شود.

تعرفه سفارش لوگو و خدمات شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا؛

شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی دارد تا خدمات زیر را در قالب اصول طراحی کاراکتر تبلیغاتی و طراحی برند و طراحی لوگو به مخاطبان علاقه‎مند ارائه کند:

انواع طراحی کاراکتر، طراحی کاراکتر کارتونی، کاراکتر سازی برند،‌ طراحی لوگو،‌ طراحی ست اداری،‌ طراحی وب‌سایت و پورتال خبری،‌ طراحی هویت بصری؛

مدیران کسب و کارها در صورت تمایل می‌توانند برای سفارش ساخت کاراکتر، سفارش ست اداری،‌ سفارش ساخت کاراکتر برند،‌ سفارش طراحی لوگو و سفارش ساخت انیمیشن از طریق بخش تماس با ما در وب‌سایت کانون تبلیغاتی ویرا ورنا با این شرکت تبلیغاتی تماس بگیرند.

برندهای معتبر از داخل و خارج از ایران برای آگاهی از جزئیات خدمات از قبیل قیمت طراحی کاراکتر، تعرفه سفارش ست اداری، تعرفه سفارش لوگو، قیمت ست اداری، تعرفه طراحی ست اداری با کارشناسان دپارتمان بازاریابی و فروش شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا تماس حاصل فرمایند.

با توجه به اهمیت تیزر تبلیغاتی و تبلیغات انیمیشنی شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی خود را جهت آماده‌سازی موفق‌ترین متن تیزر تبلیغاتی و یا حتی تیزر تبلیغاتی به انگلیسی برای برندهای داخلی و خارجی اعلام می‌کند.

تعرفه سفارش لوگو و سازندگان لوگو موشن بانک صادرات؛‌

طراح: طارق صابر؛
آهنگساز: امید اسکندر؛

تعرفه سفارش لوگو و ابزارهای مورد استفاده در طراحی لوگو موشن بانک صادرات؛

گرافیک: PHOTOSHOP – AFTER EFFECTS – 3DS Max – Mental Ray Rendering
موسیقی: REASON – CUBASE

پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید