تولید موسیقی و صدا, ساخت ویدئو و انیمیشن, موشن گرافیک سه بعدی

تعرفه ساخت انیمیشن و کلیپ تبلیغاتی متناسب با حجم و کیفیت سفارش مورد نظر متفاوت است و شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا نیز بر مبنای ویژگی‌های متنوع انیمیشن ساخته شده با هدف رفاه حال مشتریان فهرست گوناگونی از تعرفه‌های ساخت انیمیشن و کلیپ تبلیغاتی تدارک دیده است تا مدیران بر مبنای نیاز شرکت خود و متناسب با بودجه‌ی خود تعرفه ساخت انیمیشن را بپردازند.

تعرفه ساخت انیمیشن و شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا؛‌

کانون تبلیغاتی ویرا ورنا با کادری مجرب در سال 1395 با هدف ارائه خدمات در زمینه تبلیغات و برندینگ شامل تولید ویدئو، طراحی گرافیکی، تولید  صدا و موسیقی و طراحی و توسعه وب تأسیس گردید و در طول دوران فعالیت خود موفق شده است تا رقابتی‌ترین جدول‌ تعرفه ساخت انیمیشن را در اختیار مشتریان قرار دهد.

ماموریت

کلیپ نمایشی از انجام و ارائه پروژه‌های گرافیکی متنوع توسط کانون ویرا ورنا با بکارگیری ایده‌های نوآورانه، سبک‌های بدیع و جذاب است. کانون ویرا ورنا امیدوار است با ارائه چنین ایده‌هایی گامی در جهت تشویق مشتریان برای دنبال کردن اندیشه‌ها و ایده‌هایی جدید و بلندپروازانه بردارد.

راهکار

در ساخت این انیمیشن از نرم‌افزارهای متعدد نظیر تری دی اس ماکس در مدل‌سازی شخصیت‌های حیوانی، افتر افکت در شکل‌دهی فضا و ستارگان و سایر عناصر موشن گرافیک، فتوشاپ در طراحی برخی لایه‌های سحابی‌ها و پریمیر در تدوین موشن گرافیک استفاده شده است. موسیقی متن این موشن گرافیک و افکت‌های صوتی آن توسط آهنگسازان کانون ویرا ورنا تهیه و تنظیم شده است. در ساخت موسیقی این کلیپ از صداهای فرازمینی استفاده شده است تا احساس معلق بودن در فضای کهکشانی را در شنونده القاء کند. موسیقی این کلیپ می تواند در ژانر نیوایج (New Age) دسته‌بندی شود.

تعرفه ساخت انیمیشن و خدمات شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا؛‌

شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی دارد تا خدمات زیر را در قالب اصول طراحی کاراکتر تبلیغاتی، طراحی برند و طراحی لوگو به مخاطبان علاقه‎مند ارائه دهد:

انواع طراحی کاراکتر، طراحی کاراکتر کارتونی، کاراکتر سازی برند،‌ طراحی لوگو،‌ طراحی ست اداری،‌ طراحی وب‌سایت و پورتال خبری،‌ طراحی هویت بصری؛

مدیران کسب و کارها در صورت نیاز می‌توانند برای سفارش ساخت کاراکتر، سفارش ست اداری،‌ سفارش ساخت کاراکتر برند،‌ سفارش طراحی لوگو و سفارش ساخت انیمیشن از طریق بخش تماس با ما در وب‌سایت کانون تبلیغاتی ویرا ورنا با این شرکت تبلیغاتی تماس بگیرند.

برندهای معتبر از داخل و خارج از ایران برای آگاهی از جزئیات خدمات از قبیل قیمت طراحی کاراکتر، تعرفه سفارش ست اداری، تعرفه سفارش لوگو، قیمت ست اداری، تعرفه طراحی ست اداری با کارشناسان دپارتمان بازاریابی و فروش شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا تماس بگیرند.

با توجه به اهمیت تیزر تبلیغاتی و تبلیغات انیمیشنی شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی خود را جهت آماده‌سازی موفق‌ترین متن تیزر تبلیغاتی و یا حتی تیزر تبلیغاتی به انگلیسی برای برندهای داخلی و خارجی اعلام می‌کند.

سازندگان

کارگردان: طارق صابر
گرافیست: نگار امینی
آهنگساز: امید اسکندر

ابزارهای استفاده شده

موشن گرافیک: PHOTOSHOP – AFTER EFFECTS – PREMIERE
موسیقی: REASON – CUBASE

پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید