برندینگ, طراحی گرافیک, طراحی-گرافیک-سایت

تعرفه طراحی وب‌سایت متناسب با حجم و کیفیت وب‌سایت طراحی شده متفاوت است، البته نمی‌توان تعرفه طراحی وب‌سایت را تنها بر مبنای مقیاس سفارش طراحی سایت تعیین کرد و خیلی مواقع خلاقیت و زمان صرف شده برای طراحی وب‌سایت مینی‌مال از بسیاری از طرح‌های شلوغ بیشتر است و به تبعیت از این موضوع تعرفه طراحی وب‌سایت‌های مینی‌مال نیز از طرح‌های تکراری و گیج‌کننده بالاتر است.

تعرفه طراحی وب‌سایت در شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا؛

کانون تبلیغاتی ویرا ورنا با کادری مجرب در سال 1395 با هدف ارائه خدمات در زمینه تبلیغات و برندینگ شامل تولید ویدئو، طراحی گرافیکی، تولید  صدا و موسیقی و طراحی و توسعه وب تأسیس گردید.

تعرفه طراحی وب‌سایت و طراحی سایت ویرا ورنا؛

یکی از اولین چالش‌ها، تصویرسازی وب سایت رسمی ویرا ورنا بود. از آنجا که امروزه وب سایت شرکت‌ها به عنوان مدخلی برای شناخت آنها عمل می‌کند، طراحی دقیق و صادقانه مطابق با ارزش‌ها و قابلیت‌های کانون ضروری بود. با تحقق این امر حوزه فعالیت‌های کانون برای مشتریان و کاربران تعریف شد.

تعرفه طراحی وب‌سایت و راهکارهای مینی‌مال؛

برخلاف بسیاری از وب سایت‌ها، که در صفحات اولیه حجم زیادی از اطلاعات را به نمایش می گذارند، طراحی صفحه اول وب سایت به نحوی انجام شده است که پیامهایی ساده و موثر را دربر داشته باشد. هدف از این نوع طراحی، شناسایی فعالیت‌ها و اهداف گانون و همچنین استفاده آسان از این وب سایت است.

تعرفه طراحی وب‌سایت و بهره‌گیری از تجربیات ویرا ورنا؛‌

شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی دارد تا خدمات زیر را در قالب اصول طراحی کاراکتر تبلیغاتی و طراحی برند و طراحی لوگو به مخاطبان علاقه‎مند ارائه کند:

انواع طراحی کاراکتر، طراحی کاراکتر کارتونی، کاراکتر سازی برند،‌ طراحی لوگو،‌ طراحی ست اداری،‌ طراحی وب‌سایت و پورتال خبری،‌ طراحی هویت بصری؛

مدیران کسب و کارها در صورت تمایل می‌توانند برای سفارش ساخت کاراکتر، سفارش ست اداری،‌ سفارش ساخت کاراکتر برند،‌ سفارش طراحی لوگو و سفارش ساخت انیمیشن از طریق بخش تماس با ما در وب‌سایت کانون تبلیغاتی ویرا ورنا با این شرکت تبلیغاتی تماس بگیرند.

برندهای معتبر از داخل و خارج از ایران برای آگاهی از جزئیات خدمات از قبیل قیمت طراحی کاراکتر، تعرفه سفارش ست اداری، تعرفه سفارش لوگو، قیمت ست اداری، تعرفه طراحی ست اداری با کارشناسان دپارتمان بازاریابی و فروش شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا تماس حاصل فرمایند.

با توجه به اهمیت تیزر تبلیغاتی و تبلیغات انیمیشنی شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی خود را جهت آماده‌سازی موفق‌ترین متن تیزر تبلیغاتی و یا حتی تیزر تبلیغاتی به انگلیسی برای برندهای داخلی و خارجی اعلام می‌کند.

سازندگان

طراح: طارق صابر
آهنگساز: امید اسکندر

ابزارهای استفاده شده

گرافیک: PHOTOSHOP
موسیقی: REASON – CUBASE

پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

برندینگ | طراحی لوگو | طراحی گرافیک | شرکت تبلیغاتی ویرا ورناببر ایرانی یا ببر مازندران (Caspian Tiger) یكی از گونه‌های منحصر به فرد حیات وحش بوده است كه متأسفانه در حدود نیم قرن پیش منقرض شد. انیمیشن فوق مراحل ساخت پوستر تبلیغاتی برای آگاهی عمومی درباره حفظ حیات وحش، منابع طبیعی و گونه‌های در حال انقراض ایران و جلوگیری از سرنوشتی مشابه برای سایر گونه‌های در حال انقراض است.