انیمیشن دو بعدی, تولید موسیقی و صدا, ساخت ویدئو و انیمیشن

ساخت انیمیشن تبلیغاتی عطار نیشابوری از جمله نمونه کارهای ویرا ورنا در زمینه‌ی بزرگداشت مفاخر ادبی جامعه‌ی ایرانی است. در ساخت انیمیشن تبلیغاتی عطار نیشابوری از جدیدترین تکنیک‌های ساخت انیمیشن تبلیغاتی استفادعه شده است.

معرفی شرکت

کانون تبلیغاتی ویرا ورنا با کادری مجرب در سال 1395 با هدف ارائه خدمات در زمینه تبلیغات و برندینگ شامل تولید ویدئو، طراحی گرافیکی، تولید  صدا و موسیقی و طراحی و توسعه وب تأسیس گردید.

ماموریت

این انیمیشن به مناسبت بزرگداشت شاعر نامدار ایرانی، عطار نیشابوری ساخته شده است.
عطار نیشابوری:
فریدالدین ابوحامِد محمد عطار نیشابوری یکی از عارفان و شاعران ایرانی بلندنام ادبیات فارسی در پایان سده ششم و آغاز سده هفتم است. عطار میراث دار و راوی روح عرفان عاشقانه‌ بایزید و حلاج و عین القضات و سنایی است. عرفان حماسی و عاشقانه‌ عطار، تجلی و بیانگر روح حاکم بر فضای فرهنگی زمانه‌ خود و در عین حال ساده و بی پیرایه است. آثار وی به دو دسته منظوم و منثور تقسیم می شوند. آثار منظوم شامل دیوان اشعار و مثنویات است که تذکره الاولیاء شاخص ترین نثر و منطق الطیر بهترین و شیواترین مثنویات عرفانی وی است.

راهکار

در ساخت این انیمیشن از نرم افزارهای افتر افکت، فتوشاپ و پریمیر استفاده شده است. موسیقی متن و افکتهای صوتی آن توسط آهنگسازان موسسه ویرا ورنا تهیه و تنظیم شده است. استفاده از سازهای شرقی همانند دف، سنتور و پرکاشن حال و هوایی شرقی القاء می کنند.

ساخت انیمیشن تبلیغاتی عطار و خدمات تبلیغاتی ویرا ورنا؛

شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی دارد تا خدمات زیر را در قالب اصول طراحی کاراکتر تبلیغاتی، طراحی برند و طراحی لوگو به مخاطبان علاقه‎مند ارائه دهد:

انواع طراحی کاراکتر، طراحی کاراکتر کارتونی، کاراکتر سازی برند،‌ طراحی لوگو،‌ طراحی ست اداری،‌ طراحی وب‌سایت و پورتال خبری،‌ طراحی هویت بصری؛

مدیران کسب و کارها در صورت نیاز می‌توانند برای سفارش ساخت کاراکتر، سفارش ست اداری،‌ سفارش ساخت کاراکتر برند،‌ سفارش طراحی لوگو و سفارش ساخت انیمیشن از طریق بخش تماس با ما در وب‌سایت کانون تبلیغاتی ویرا ورنا با این شرکت تبلیغاتی تماس بگیرند.

برندهای معتبر از داخل و خارج از ایران برای آگاهی از جزئیات خدمات از قبیل قیمت طراحی کاراکتر، تعرفه سفارش ست اداری، تعرفه سفارش لوگو، قیمت ست اداری، تعرفه طراحی ست اداری با کارشناسان دپارتمان بازاریابی و فروش شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا تماس بگیرند.

با توجه به اهمیت تیزر تبلیغاتی و تبلیغات انیمیشنی شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی خود را جهت آماده‌سازی موفق‌ترین متن تیزر تبلیغاتی و یا حتی تیزر تبلیغاتی به انگلیسی برای برندهای داخلی و خارجی اعلام می‌کند.

سازندگان

کارگردان: طارق صابر
گرافیست: نگار امینی
آهنگساز: امید اسکندر

ابزارهای استفاده شده

موشن گرافیک: PHOTOSHOP – AFTER EFFECTS – PREMIERE
موسیقی: REASON – CUBASE

پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

برندینگ | طراحی لوگو | طراحی گرافیک | شرکت تبلیغاتی ویرا ورناببر ایرانی یا ببر مازندران (Caspian Tiger) یكی از گونه‌های منحصر به فرد حیات وحش بوده است كه متأسفانه در حدود نیم قرن پیش منقرض شد. انیمیشن فوق مراحل ساخت پوستر تبلیغاتی برای آگاهی عمومی درباره حفظ حیات وحش، منابع طبیعی و گونه‌های در حال انقراض ایران و جلوگیری از سرنوشتی مشابه برای سایر گونه‌های در حال انقراض است.