تولید موسیقی و صدا, ساخت ویدئو و انیمیشن, موشن گرافیک سه بعدی

ساخت انیمیشن کوروش کبیر از جمله نمونه کارهای شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا در حوزه‌ی توجه به تاریخ پر فراز و نشیب کشور ایران است، ساخت انیمیشن کوروش کبیر فرصتی برای شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا بوده است تا ضمن توجه به فرهنگ ایرانی از آخرین تکنیک‌های ساخت انیمیشن بهره بگیرد.

معرفی شرکت

کانون تبلیغاتی ویرا ورنا با کادری مجرب در سال 1395 با هدف ارائه خدمات در زمینه تبلیغات و برندینگ شامل ساخت ویدئو و انیمیشن تبلیغاتی، طراحی گرافیکی، دیجیتال مارکتینگ، تولید صدا و موسیقی،خدمات واقعیت مجازی و واقعیت افزوده و طراحی و توسعه وب تأسیس گردید.

ماموریت

این انیمیشن به مناسبت بزرگداشت کوروش کبیر ساخته شده است.
کوروش کبیر:
کوروش کبیر یا کوروش دوم، بنیانگذار حکومت هخامنشی (متولد 590-580 قبل از میلاد؛ وفات 530-529 قبل از میلاد) فرزند کمبوجیه شاه بزرگ انشان و نواده کوروش اول، به مدت 29 تا 31 سال بر نواحی بزرگی از آسیا به مرکزیت ایران حکومت می کرد. کوروش پس از شکست ماد و لیدیه، در بهار سال 539 پیش از میلاد بابل را فتح کرد که نقطه عطفی در حکومت وی و زمینه ساز امپراطوری گسترده در آسیای مرکزی و غربی شد.

راهکار

در ساخت این انیمیشن از نرم افزارهای تری دی اس ماکس، افتر افکت، فتوشاپ، پریمیر، زی براش استفاده شده است. موسیقی متن و افکتهای صوتی آن توسط آهنگسازان موسسه ویرا ورنا تهیه و تنظیم شده است. موسیقی این انیمیشن سمفونیک و در ژانر اپیک است و در قسمتهای ابتدایی فضای جنگ و نبرد و سپس به تدریج صلح را القاء می کند.

ساخت انیمیشن کوروش کبیر و خدمات شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا؛

شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی دارد تا خدمات زیر را در قالب اصول طراحی کاراکتر تبلیغاتی، طراحی برند و طراحی لوگو به مخاطبان علاقه‎مند ارائه دهد:

انواع طراحی کاراکتر، طراحی کاراکتر کارتونی، کاراکتر سازی برند،‌ طراحی لوگو،‌ طراحی ست اداری،‌ طراحی وب‌سایت و پورتال خبری،‌ طراحی هویت بصری؛

مدیران کسب و کارها در صورت نیاز می‌توانند برای سفارش ساخت کاراکتر، سفارش ست اداری،‌ سفارش ساخت کاراکتر برند،‌ سفارش طراحی لوگو و سفارش ساخت انیمیشن از طریق بخش تماس با ما در وب‌سایت کانون تبلیغاتی ویرا ورنا با این شرکت تبلیغاتی تماس بگیرند.

برندهای معتبر از داخل و خارج از ایران برای آگاهی از جزئیات خدمات از قبیل قیمت طراحی کاراکتر، تعرفه سفارش ست اداری، تعرفه سفارش لوگو، قیمت ست اداری، تعرفه طراحی ست اداری با کارشناسان دپارتمان بازاریابی و فروش شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا تماس بگیرند.

با توجه به اهمیت تیزر تبلیغاتی و تبلیغات انیمیشنی شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی خود را جهت آماده‌سازی موفق‌ترین متن تیزر تبلیغاتی و یا حتی تیزر تبلیغاتی به انگلیسی برای برندهای داخلی و خارجی اعلام می‌کند.

سازندگان

کارگردان: طارق صابر
گرافیست: امین بالایی
آهنگساز: امید اسکندر

ابزارهای استفاده شده

موشن گرافیک: PHOTOSHOP – AFTER EFFECTS – PREMIERE – 3DS Max – Zbrush – Mental Ray Rendering
موسیقی: REASON – CUBASE

پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید