تولید موسیقی و صدا, ساخت ویدئو و انیمیشن

سفارش ساخت انیمیشن برای سال نو؛

سفارش ساخت انیمیشن برای مناسبت‌های مختلف از جمله مواردی است که همواره در فهرست کارهای هر شرکت تبلیغاتی قرار دارد. ساخت انیمیشن سال نو توسط کانون تبلیغاتی ویرا ورنا در نوروز 1397 خورشیدی مؤید همین نکته است.

ژانر

انیمیشن

سبک

کمدی

زمان

1 دقیقه

تکنیک

انیمیشن 2.5 بعدی

صداگذاری

ترکیب صدای واقعی و دیجیتال

معرفی

 

کارفرما:

کانون بین‌المللی ویرا ورنا

معرفی شرکت:

عمر تبلیغات در کشورمان ایران به بیش‌تر از یک صد سال می‎رسد و فعالان این حوزه در این سال‌ها همواره تلاش داشته‎اند تا از تجربیات موفق جهانی برای عرضه‌ی اثر تبلیغاتی جذاب‎تر به مخاطبانشان بهره‎ ببرند. همین موضوع نیز ما را در کانون بین‎المللی ویرا ورنا بر آن داشته است تا ساخت انیمیشن به عنوان محبوب‌ترین رسانه‎ی تبلیغاتی را در صدر فهرست خدمات خود قرار دهیم. ما برای تولید انیمیشن‎هایمان به سراغ استادان کاردان این حوزه رفته‏‌ایم تا محصولاتی همسنگ با استانداردهای جهانی عرضه کنیم.

ابزارها

ساخت این انیمیشن به لطف حضور این ابزارها میسر شده است:‌

تصویر:‌ فتوشاپ،‌ افترافکت،‌ پریمیر

صدا و موسیقی:‌ کیو بیس،‌ اف ال استودیو؛‌

آفرینندگان:‌

کارگردان: طارق صابر

صدا و موسیقی:‌ امید اسکندر

سفارش ساخت انیمیشن و تعرفه ساخت انیمیشن؛

شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی دارد تا خدمات زیر را در قالب اصول طراحی کاراکتر تبلیغاتی، طراحی برند و طراحی لوگو به مخاطبان علاقه‎مند ارائه دهد:

انواع طراحی کاراکتر، طراحی کاراکتر کارتونی، کاراکتر سازی برند،‌ طراحی لوگو،‌ طراحی ست اداری،‌ طراحی وب‌سایت و پورتال خبری،‌ طراحی هویت بصری؛

مدیران کسب و کارها در صورت نیاز می‌توانند برای سفارش ساخت کاراکتر، سفارش ست اداری،‌ سفارش ساخت کاراکتر برند،‌ سفارش طراحی لوگو و سفارش ساخت انیمیشن از طریق بخش تماس با ما در وب‌سایت کانون تبلیغاتی ویرا ورنا با این شرکت تبلیغاتی تماس بگیرند.

برندهای معتبر از داخل و خارج از ایران برای آگاهی از جزئیات خدمات از قبیل قیمت طراحی کاراکتر، تعرفه سفارش ست اداری، تعرفه سفارش لوگو، قیمت ست اداری، تعرفه طراحی ست اداری با کارشناسان دپارتمان بازاریابی و فروش شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا تماس بگیرند.

با توجه به اهمیت تیزر تبلیغاتی و تبلیغات انیمیشنی شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی خود را جهت آماده‌سازی موفق‌ترین متن تیزر تبلیغاتی و یا حتی تیزر تبلیغاتی به انگلیسی برای برندهای داخلی و خارجی اعلام می‌کند.

 

تیزر تبلیغاتی |ساخت انیمیشن| طراحی کاراکتر | شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا

پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

ساخت تیزر تبلیغاتی