تولید موسیقی و صدا, ساخت ویدئو و انیمیشن, موشن گرافیک سه بعدی

سفارش ساخت انیمیشن مبارز از سوی یکی از شرکت‌های فعال در حوزه‌ی تجهیزات ورزشی برای شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا ارسال شد و این شرکت در سفارش ساخت انیمیشن خود از کانون تبلیغاتی ویرا ورنا درخواست کرد تا انیمیشنی جذاب با موضوع رقابت و مبارزه برای این شرکت تولید کند.

سفارش ساخت انیمیشن مبارزه و شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا؛

موسسه تبلیغاتی ویرا ورنا با کادری مجرب در سال 1395 با هدف ارائه خدمات در زمینه تبلیغات و برندینگ شامل تولید ویدئو، طراحی گرافیکی، صدا و موسیقی، برندینگ و طراحی وب تأسیس گردید.

ماموریت

این انیمیشن به مناسبت روز ملی ورزش در ایران (26 مهر ماه) ساخته شده است.

راهکار

انیمیشن مبارز، توسط انیماتورهای ویرا ورنا با استفاده از نرم افزارهای تری دی اس ماکس، افترافکت، فوتوشاپ، پریمیر ساخته شده است. موسیقی متن و افکت های صوتی، ساخت آهنگسازان ویرا ورنا و در ژانر الکترونیک و سبک داب استپ است.

سفارش ساخت انیمیشن مبارز و شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا؛

شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی دارد تا خدمات زیر را در قالب اصول طراحی کاراکتر تبلیغاتی، طراحی برند و طراحی لوگو به مخاطبان علاقه‎مند ارائه دهد:

انواع طراحی کاراکتر، طراحی کاراکتر کارتونی، کاراکتر سازی برند،‌ طراحی لوگو،‌ طراحی ست اداری،‌ طراحی وب‌سایت و پورتال خبری،‌ طراحی هویت بصری؛

مدیران کسب و کارها در صورت نیاز می‌توانند برای سفارش ساخت کاراکتر، سفارش ست اداری،‌ سفارش ساخت کاراکتر برند،‌ سفارش طراحی لوگو و سفارش ساخت انیمیشن از طریق بخش تماس با ما در وب‌سایت کانون تبلیغاتی ویرا ورنا با این شرکت تبلیغاتی تماس بگیرند.

برندهای معتبر از داخل و خارج از ایران برای آگاهی از جزئیات خدمات از قبیل قیمت طراحی کاراکتر، تعرفه سفارش ست اداری، تعرفه سفارش لوگو، قیمت ست اداری، تعرفه طراحی ست اداری با کارشناسان دپارتمان بازاریابی و فروش شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا تماس بگیرند.

با توجه به اهمیت تیزر تبلیغاتی و تبلیغات انیمیشنی شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی خود را جهت آماده‌سازی موفق‌ترین متن تیزر تبلیغاتی و یا حتی تیزر تبلیغاتی به انگلیسی برای برندهای داخلی و خارجی اعلام می‌کند.

سازندگان

کارگردان: طارق صابر
طراح: امیر بالایی
کامپوزیشن: زری هاشمی
آهنگساز: امید اسکندر

ابزارهای استفاده شده

گرافیک: PHOTOSHOP – AFTER EFFECTS – PREMIERE – 3DS Max – Zbrush
موسیقی: REASON – CUBASE

پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

برندینگ | طراحی لوگو | طراحی گرافیک | شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا