انیمیشن لوگو, برندینگ, تولید موسیقی و صدا, ساخت ویدئو و انیمیشن

سفارش ساخت موشن لوگو از جمله مواردی است که عنوانش کم‌تر در میان سفارش‌های ساخت طراحی لوگو به چشم می‌خورد اما تجربه نشان داده است که اگر اجرای هنرمندانه‌ای از سفارش ساخت موشن لوگو انجام شود، تأثیر لوگو متحرک طراحی شده بدون شک دو چندان خواهد شد.

سفارش ساخت موشن لوگو و معرفی شرکت ساب نیرو؛‌

شرکت ساب نیرو در سال 1386 با هدف طراحی، تهیه، ساخت و اجرای پرو‍ژه ها در زمینه هایی مانند سد سازی، نیروگاه برق، ایستگاه تصفیه آب و فاضلاب، سیستم های آبیاری و زه کشی، مخازن بتنی زمینی و هوایی، تونل سازی و ساخت و ساز سنگین تاسیس گردید.

سفارش ساخت موشن لوگو و موسیقی برند؛‌

در زمان اجرای پروژه، شرکت طراحی لوگو را انجام داده بود. به منظور یکپارچه سازی طراحی،‌ درخواست ساخت انیمیشن لوگو یا موشن لوگو  صورت گرفت. این انیمیشن در ابتدای ویدئوها و ارائه‌های دیگر شرکت مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

خلق موسیقی برند اختصاصی برای این موشن لوگو یکی دیگر از ویژگی‌های اجرا شده برای سفارش ساخت موشن لوگو توسط شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا است.

سفارش ساخت موشن لوگو و راهکار شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا؛‌

طراحی لوگو با رنگ های آبی و سفید صورت گرفته بود. بنابراین تصمیم گرفتیم که موشن گرافیک در فضایی که نمایانگر حس سادگی و ارزش های سازنده شرکت باشد طراحی شود.

سفارش ساخت موشن لوگو و خدمات ارائه شده در شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا؛

شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی دارد تا خدمات زیر را در قالب اصول طراحی کاراکتر تبلیغاتی، طراحی برند و طراحی لوگو به مخاطبان علاقه‎مند ارائه دهد:

انواع طراحی کاراکتر، طراحی کاراکتر کارتونی، کاراکتر سازی برند،‌ طراحی لوگو،‌ طراحی ست اداری،‌ طراحی وب‌سایت و پورتال خبری،‌ طراحی هویت بصری؛

مدیران کسب و کارها در صورت نیاز می‌توانند برای سفارش ساخت کاراکتر، سفارش ست اداری،‌ سفارش ساخت کاراکتر برند،‌ سفارش طراحی لوگو و سفارش ساخت انیمیشن از طریق بخش تماس با ما در وب‌سایت کانون تبلیغاتی ویرا ورنا با این شرکت تبلیغاتی تماس بگیرند.

برندهای معتبر از داخل و خارج از ایران برای آگاهی از جزئیات خدمات از قبیل قیمت طراحی کاراکتر، تعرفه سفارش ست اداری، تعرفه سفارش لوگو، قیمت ست اداری، تعرفه طراحی ست اداری با کارشناسان دپارتمان بازاریابی و فروش شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا تماس بگیرند.

با توجه به اهمیت تیزر تبلیغاتی و تبلیغات انیمیشنی شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی خود را جهت آماده‌سازی موفق‌ترین متن تیزر تبلیغاتی و یا حتی تیزر تبلیغاتی به انگلیسی برای برندهای داخلی و خارجی اعلام می‌کند.

شایان ذکر است که شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا به صورت تخصصی در زمینه‌ی تولید موسیقی برند فعالیت می‌کند و آماده‌ی دریافت سفارش‌های تبلیغاتی مدیران کسب‌وکارها در زمینه‌ی تولید موسیقی برند می‌باشد.

سازندگان

کارگردان: امیر ارسلان باقری
موشن گرافیک: طارق صابر
آهنگساز: امید اسکندر

ابزارهای استفاده شده

موشن گرافیک: AFTER EFFECTS – PHOTOSHOP
موسیقی: REASON – CUBASE

پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید