برندینگ, طراحی گرافیک, طراحی لوگو

سفارش طراحی ست اداری برای مؤسسه‌ی سفیر راه عدالت از جمله نمونه کارهای شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا برای مؤسسه‌ای حقوقی محسوب می‌شود. در اجرای سفارش طراحی ست اداری مؤسسه‌ی سفیر راه عدالت تلاش شده است تا ویژگی‌های مؤسسه‌ای حقوقی که در حوزه‌ی دعاوی کیفری فعالیت می‌کند و نام عدالت را بر پیشانی خود دارد به خوبی نمایش داده شود و حسی از عدالت‌گستری در مخاطبان ایجاد کند.

سفارش طراحی ست اداری سفیر راه عدالت و معرفی شرکت؛‌

مؤسسه حقوقی سفیر راه عدالت در سال 1387 با هدف برقراری عدالت، و احقاق حق در کشور توسط وکلای پایه یک دادگستری تاسیس شد. این مؤسسه کلیه خدمات اعم از مشاوره حقوقی و وکالت در دعاوی و … را توسط وکیل پایه یک مجرب ارائه می‌دهد. مؤسسه حقوقی سفیر راه عدالت دارای وکلایی است که هم از نظر سلامت اخلاقی مورد وثوق می‌باشند و هم تخصص کافی در اموری که به وی سپرده می‌شود را دارا می‌باشند.

سفارش طراحی ست اداری سفیر راه عدالت و راهکار ویرا ورنا؛‌

این موسسه خواهان تغییر لوگوی قبلی خود به لوگوی طراحی شده توسط کانون ویراورنا بود.

سفارش طراحی ست اداری سفیر راه عدالت و و طراحی ویرا ورنا؛

با توجه به نام موسسه که از کلمه های سفیر و عدالت استفاده شده بود ویراورنا طراحی خود را به صورت پرنده (سیمرغ) اجرا کرد.

سفارش طراحی ست اداری سفیر عدالت و خدمات شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا؛

شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی دارد تا خدمات زیر را در قالب اصول طراحی کاراکتر تبلیغاتی، طراحی برند و طراحی لوگو به مخاطبان علاقه‎مند ارائه دهد:

انواع طراحی کاراکتر، طراحی کاراکتر کارتونی، کاراکتر سازی برند،‌ طراحی لوگو،‌ طراحی ست اداری،‌ طراحی وب‌سایت و پورتال خبری،‌ طراحی هویت بصری؛

مدیران کسب و کارها در صورت نیاز می‌توانند برای سفارش ساخت کاراکتر، سفارش ست اداری،‌ سفارش ساخت کاراکتر برند،‌ سفارش طراحی لوگو و سفارش ساخت انیمیشن از طریق بخش تماس با ما در وب‌سایت کانون تبلیغاتی ویرا ورنا با این شرکت تبلیغاتی تماس بگیرند.

برندهای معتبر از داخل و خارج از ایران برای آگاهی از جزئیات خدمات از قبیل قیمت طراحی کاراکتر، تعرفه سفارش ست اداری، تعرفه سفارش لوگو، قیمت ست اداری، تعرفه طراحی ست اداری با کارشناسان دپارتمان بازاریابی و فروش شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا تماس بگیرند.

با توجه به اهمیت تیزر تبلیغاتی و تبلیغات انیمیشنی شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی خود را جهت آماده‌سازی موفق‌ترین متن تیزر تبلیغاتی و یا حتی تیزر تبلیغاتی به انگلیسی برای برندهای داخلی و خارجی اعلام می‌کند.

سازندگان

طراح: امیر بالایی

ابزارهای استفاده شده

گرافیک: PHOTOSHOP – ADOBE ILLUSTRATOR

پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

پوستر تبلیغاتی پلنگ ایرانی، برای آگاهی عمومی درباره حفظ حیات وحش، منابع طبیعی و گونه های در حال انقراض ایران و جلوگیری از سرنوشتی مشابه برای سایر گونه های در حال انقراض است. پلنگ ایرانی: پلنگ ایرانی (Persian Leopard) یكی از نادرترین و بزرگ جثه ترین زیرگونه های پلنگ در دنیاست. بر اساس برآورد آماری در هر هفته یک پلنگ در ایران کشته می‌شود و پلنگ ایرانی به شدت در خطر انقراض است. پلنگ ایرانی 85 درصد از زیستگاه طبیعی خودش را در ایران از دست داده است. آمار دقیق این گونه ارزشمند در ایران مشخص نیست ولی از نظر جامعه علمی ایران و اتحادیه جهانی IUCN تنها 500 تا 800 پلنگ در زیستگاه های طبیعی ایران یافت می شود.