طراحی کاراکتر, طراحی گرافیک, طراحی گرافیک سه بعدی

سفارش طراحی سردیس کاراکترهای اکشن گام دیگری در نوآوری‌های شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا در زمینه‌ی طراحی کاراکتر حرفه‌ای و هنرمندانه است. کانون تبلیغاتی ویرا ورنا با توجه به تخصص و خلاقیت طراحان این شرکت تبلیغاتی در زمینه‌ی طراحی کاراکتر و طراحی سردیس، موفق شده است تا به لطف چندین سال فعالیت مداوم و مستمر در زمینه‌ی طراحی کاراکتر و شخصیت به یکی از قطب‌های طراحی کاراکتر و خلق شخصیت در منطقه‌ی خاورمیانه تبدیل شود. همین عامل سبب شده است تا شرکت‌های بازی‌سازی و تولیدکنندگان اسباب‌بازی که در سطح بین‌المللی فعالیت دارند و در حاشیه‌ی خلیج فارس مستقر هستند، برای سفارش طراحی سردیس کاراکترهای اکشن به کانون تبلیغاتی بین‌المللی ویرا ورنا مراجعه کنند و کسب اقبال از سوی مخاطبان را در سایه‌ی طراحی‌های هنرمندانه‌ی شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا جستجو کنند.

سفارش طراحی سردیس کاراکترهای اکشن و ابرقهرمانی آشنا؛

بعد از موفقیت پروژه‌ی طراحی سردیس کاراکتر بتمن، شرکت اسباب‌بازی‌سازی  Fantastic Ideaدر امارات متحده عربی تصمیم گرفت تا با کمک شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا برای رونمایی چهره‌های تازه‌ای از کاراکترهای مشهور سینمایی اقدام کند و موفقیت اقتصادی طراحی سردیس کاراکتر بتمن را با رقیب و هماورد جاودان این کاراکتر پرطرفدار یعنی شخصیت سوپرمن تکرار کند. بنابراین در فاصله‌ای کوتاه و پس از اتمام سفارش طراحی سردیس کاراکتر بتمن، سفارش طراحی سردیس کاراکتر سوپرمن از جانب مدیران شرکت اسباب‌بازی‌سازی  Fantastic Ideaدر امارات متحده عربی برای شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا ارسال شد و در جلساتی که با حضور مدیران برندینگ و بازاریابی این شرکت در دفتر مرکزی کانون تبلیغاتی ویرا ورنا در تهران برگزار شد، مقرر گردید تا با استفاده از توانمندی‌های نرم‌افزار زیبراش در طراحی هنرمندانه‌ی سردیس کاراکترهای اکشن، طراحان شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا چهره‌ای تازه از کاراکتر نام آشنای سوپرمن را برای استفاده در صنعت اسباب‌بازی و ساخت تندیس در اختیار این شرکت اماراتی قرار دهند.

سفارش طراحی سردیس کاراکترهای اکشن و چالش بازنمایی واقعیت؛‌

زمانی که سفارش طراحی کاراکتری مشهور به صورت دو بعدی یا سه بعدی در اختیار طراحان شرکت تبلیغاتی قرار می‌گیرد، یکی از مهم‌ترین چالش‌های پیش‌‌رو، ‌خلق شخصیت و طراحی کاراکتر به گونه‌ای است که تا حد امکان به تصویر حک شده در ذهن مخاطبان و طرفداران از کاراکتر مزبور نزدیک باشد و خاطر خوش طرفداران را نسبت به کاراکتر محبوبشان مکدر نکند. یکی از نقاط قوت کانون تبلیغاتی ویرا ورنا در طراحی کاراکتر و خلق شخصیت نیز در همین مورد نهفته است، بدین معنا که طراحی سردیس کاراکترهای اکشن به‌گونه‌ای اجرا می‌شوند که بسیار به نمونه‌ای که از آن کاراکترهای مشهور در واقعیت سراغ داریم،‌ نزدیک باشند. یکی از دلایل بروز این ویژگی در طراحی‌های کانون تبلیغاتی ویرا ورنا به تسلط طراحان این شرکت تبلیغاتی در استفاده از نرم‌افزارهای پیچیده‌‎ای نظیر زیبراش باز می‌گردد که امکان اجرای سفارش طراحی سردیس کاراکترهای اکشن به صورت کاملا واقعی را در شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا فراهم آورده است.

سفارش طراحی سردیس کاراکترهای اکشن و چالش آشنایی‌زدایی از واقعیت؛‌

در روی دیگر سکه،‌ هنگام مواجهه با سفارش طراحی کاراکتر،‌ طراحان شرکت‌های تبلیغاتی باید آماده باشند تا خلاقیت را چاشنی کار خود سازند و بدون آنکه تصور مخاطبان و طرفداران را نسبت به طراحی تازه از کاراکتر محبوبشان خدشه‌دار کنند،‌ در برابر چشمان مشتاق مخاطبان طرحی نو از آشنایی قدیمی ترسیم کنند.

نمونه کارهای شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا در زمینه‌ی طراحی کاراکتر و شخصیت مثال بارزی از این مسأله هستند که پیوند موفقیت‌آمیز تخصص و خلاقیت چگونه می‌تواند بر محبوبیت هر چه بیشتر کاراکتری مقبول بیفزاید.

سفارش طراحی سردیس کاراکترهای اکشن و خدمات شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا؛‌

شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی دارد تا خدمات زیر را در قالب اصول طراحی کاراکتر تبلیغاتی و طراحی برند و طراحی لوگو به مخاطبان علاقه‎مند ارائه کند:

انواع طراحی کاراکتر، طراحی کاراکتر کارتونی، کاراکتر سازی برند،‌ طراحی لوگو،‌ طراحی ست اداری،‌ طراحی وب‌سایت و پورتال خبری،‌ طراحی هویت بصری؛

مدیران کسب و کارها در صورت تمایل می‌توانند برای سفارش ساخت کاراکتر، سفارش ست اداری،‌ سفارش ساخت کاراکتر برند،‌ سفارش طراحی لوگو و سفارش ساخت انیمیشن از طریق بخش تماس با ما در وب‌سایت کانون تبلیغاتی ویرا ورنا با این شرکت تبلیغاتی تماس بگیرند.

برندهای معتبر از داخل و خارج از ایران برای آگاهی از جزئیات خدمات از قبیل قیمت طراحی کاراکتر، تعرفه سفارش ست اداری، تعرفه سفارش لوگو، قیمت ست اداری، تعرفه طراحی ست اداری با کارشناسان دپارتمان بازاریابی و فروش شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا تماس حاصل فرمایند.

با توجه به اهمیت تیزر تبلیغاتی و تبلیغات انیمیشنی شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی خود را جهت آماده‌سازی موفق‌ترین متن تیزر تبلیغاتی و یا حتی تیزر تبلیغاتی به انگلیسی برای برندهای داخلی و خارجی اعلام می‌کند.

در صورت تمایل برای سفارش طراحی کاراکتر با هدف ساخت فیگور یا اکشن فیگورهای محبوب و مشهور انیمیشن یا فیلم‌های سینمایی می‌توانید از طریق بخش تماس با ما با شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا تماس بگیرید.

کارفرما: شرکت اسباب‌بازی‌سازی Fantastic Idea امارات متحده عربی؛‌

ابزارهای مورد استفاده:  تری دی استودیو مکس، منتال ری و زیبراش؛‌

ایده‌پرداز و گرافیست: طارق صابر؛

پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

سفارش طراحی کاراکتر اساطیری