طراحی کاراکتر, طراحی گرافیک, طراحی گرافیک سه بعدی

سفارش طراحی سردیس کاراکترهای محبوب از جمله مقولاتی است که در سال‌های اخیر به لطف پیشرفت نرم‌افزارهای طراحی پیشرفت چشمگیری داشته است و در میان کسب و کارها و برندهای مختلف طرفداران بسیاری پیدا کرده است. با توجه به اهمیت سفارش طراحی سردیس چهره در صنعت تبلیغات و مزایای متنوعی که طراحی سردیس  در اختیار برندها و کسب و کارهای مختلف قرار می‌دهد، کانون تبلیغاتی ویرا ورنا خدمات تخصصی را در این زمینه در اختیار مدیران برند و صاحبان کسب و کارها در نظر گرفته است.

سفارش طراحی سردیس و شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا؛

شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا با اتکاه به چندین و چند سال فعالیت بین‌المللی در عرصه‌ی طراحی کاراکتر و شخصیت، طراحی سردیس و ساخت تندیس از کاراکتر برند یا کاراکترهای مورد نظر مدیران کسب و کارها را در قالب سبد خدماتی طراحی شخصیت و کاراکتر به مشتریان خود عرضه می‌کند.

برندهای لوکس بین‌المللی به تجربه دریافته‌اند که طراحی سردیس و ساخت تندیس از کاراکتر برند یا شخصیت‌های طراحی شده در قالب استراتژی برندینگ کسب و کار مورد نظر تا چه حد در تعمیق ارتباط احساسی میان برند و مشتری مؤثر هستند و مشاهده‌ی مصداقی ملموس از شخصیتی که برند را در خاطر مخاطبان زنده می‌کند چطور می‌تواند آمار محبوبیت برند را در سمت مثبت بردار بهبود بخشد.

سفارش طراحی سردیس و برندینگ؛

با توجه به موارد فوق شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا خدمات ویژه‌ای را به سفارش‌های طراحی سردیس ارائه می‌کند و برای پاسخگویی به نیازهای کسب و کارهای ایرانی در این زمینه دپارتمانی اختصاصی را تدارک دیده است. نمونه کاری که در این قسمت از وب‌سایت شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا مشاهده می‌کنید، مثالی از تلاش‌های این کانون تبلیغاتی برای زنده نگه داشتن نام و یاد برندها در قالب طراحی سردیس و ساخت تندیس تبلیغاتی است.

سفارش طراحی سردیس و کاراکتر بتمن؛

سفارش طراحی سردیس برای شخصیت بتمن به درخواست شرکت اسباب‌بازی‌سازی Fantastic Idea در شهر دبی آماده شده است و درواقع بخشی از سفارش این شرکت برای طراحی اکشن فیگور کاراکتر بتمن محسوب می‌شود. با توجه به محبوبیت طراحی کاراکتر بتمن به این شرکت بین‌المللی در شهر دبی پیشنهاد شد تا در کنار طراحی کاراکتر فیگور و اکشن فیگور از شخصیت بتمن، سفارش طراحی سردیس و ساخت تندیس را نیز از این کاراکتر در دستور کار قرار دهد.

نمونه کار سفارش طراحی سردیس بتمن از جمله طراحی‌های شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا است که با استفاده از نرم‌افزار تخصصی زیبراش آماده شده است و برای رندر طراحی این سردیس جذاب از نرم‌افزارهای تری دی استودیو مکس و منتال ری استفاده شده است.

سفارش طراحی سردیس و خدمات ویرا ورنا؛

شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی دارد تا خدمات زیر را در قالب اصول طراحی کاراکتر تبلیغاتی و طراحی برند و طراحی لوگو به مخاطبان علاقه‎مند ارائه کند:

انواع طراحی کاراکتر، طراحی کاراکتر کارتونی، کاراکتر سازی برند،‌ طراحی لوگو،‌ طراحی ست اداری،‌ طراحی وب‌سایت و پورتال خبری،‌ طراحی هویت بصری؛

مدیران کسب و کارها در صورت تمایل می‌توانند برای سفارش ساخت کاراکتر، سفارش ست اداری،‌ سفارش ساخت کاراکتر برند،‌ سفارش طراحی لوگو و سفارش ساخت انیمیشن از طریق بخش تماس با ما در وب‌سایت کانون تبلیغاتی ویرا ورنا با این شرکت تبلیغاتی تماس بگیرند.

برندهای معتبر از داخل و خارج از ایران برای آگاهی از جزئیات خدمات از قبیل قیمت طراحی کاراکتر، تعرفه سفارش ست اداری، تعرفه سفارش لوگو، قیمت ست اداری، تعرفه طراحی ست اداری با کارشناسان دپارتمان بازاریابی و فروش شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا تماس حاصل فرمایند.

با توجه به اهمیت تیزر تبلیغاتی و تبلیغات انیمیشنی شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی خود را جهت آماده‌سازی موفق‌ترین متن تیزر تبلیغاتی و یا حتی تیزر تبلیغاتی به انگلیسی برای برندهای داخلی و خارجی اعلام می‌کند.

در صورت تمایل برای سفارش طراحی کاراکتر با هدف ساخت فیگور یا اکشن فیگورهای محبوب و مشهور انیمیشن یا فیلم‌های سینمایی می‌توانید از طریق بخش تماس با ما با شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا تماس بگیرید.

کارفرما:‌ شرکت اسباب‌بازی‌سازی Fantastic Idea امارات متحده عربی؛‌

ابزارهای مورد استفاده:‌ تری دی استودیو مکس، منتال ری و زیبراش؛‌

ایده‌پرداز و گرافیست:‌ طارق صابر؛

پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

طراحی کاراکتر انیمیشن برای داستان‌های اساطیریطراحی کاراکتر فیگور