برندینگ, طراحی گرافیک, طراحی لوگو

سفارش طراحی لوگو شرکت گردشگری از آن نظر جایگاه ویژه‌ای در نمونه کارهای یک شرکت تبلیغاتی پیدا می‌کند که امروزه بازار گردشگری در داخل و خارج از ایران درآمدی چندین و چند میلیارد ریالی دارد و به همین دلیل نیز تبلیغات و برندینگ در این بازار پررقابت و سودآور برای شرکت‌های مختلف گردشگری از اهمیت بسزایی برخوردار است.

سفارش طراحی لوگو شرکت گردشگری و تنوع خدمات ویرا ورنا؛

شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا نیز به لطف تنوع فراوان نمونه کارهای خود در عرصه‌های مختلف صنعتی و خدماتی، نمونه‌های فراوانی از سفارش طراحی لوگو برای شرکت گردشگری را به نتایجی موفق و ماندگار در این صنعت پرفراز و نشیب بدل کرده است.

سفارش طراحی لوگو شرکت گردشگری کویر مصر یکی از نمونه کارهای شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا در حوزه‌ی تبلیغات گردشگری است که با هدف ترسیم هویت بصری این شرکت گردشگری در ذهن مخاطبان طراحی شده است.

سفارش طراحی لوگو شرکت گردشگری و برندینگ؛

یکی از نکات کانونی طراحی لوگو شرکت گردشگری کویر مصر، بازنمایی تصویری زنده و پویا از تجربه‌ی گردشگری در صحرا و کویرنوردی برای مخاطبان و مشتریانی بود که در انتخاب خود میان شرکت‌های مختلف گردشگری مردد باقی مانده‌اند. به همین دلیل نیز همانطور که در همان نگاه اول نیز مشخص است در تکمیل سفارش طراحی لوگو شرکت گردشگری کویر مصر تلاش شده است تا از رنگ‌های گرم و نمادهایی که کویر و جذابیت‌های آن را در خاطر گردشگران علاقه‌مند زنده می‌کنند، نهایت بهره برده شود.

یکی از ویژگی‌های طراحی لوگو موفق، آفرینش تصویری از برند و کسب و کار مورد نظر است که در عین زیبایی در همان نگاه اول مأموریت و رسالت برند را به مخاطب متنقل کند و شمای کلی از خدمات ارائه شده توسط برند به مشتری منتقل کند. موردی که به خوبی برای نمونه کار سفارش طراحی لوگو شرکت گردشگری کویر مصر قابل مشاهده است و طراحی شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا گواهی بر این نکته طلایی هنر تبلیغات است که چطور می‌توان در عین سادگی، برازندگی داشت و در جذب مخاطب و مشتری به سوی جذب حداکثری حرکت کرد.

سفارش طراحی لوگو شرکت گردشگری و چشم‌انداز تبلیغات ویراورنا؛‌

شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی دارد تا خدمات زیر را در قالب اصول طراحی کاراکتر تبلیغاتی و طراحی برند و طراحی لوگو به مخاطبان علاقه‎مند ارائه کند:

انواع طراحی کاراکتر، طراحی کاراکتر کارتونی، کاراکتر سازی برند،‌ طراحی لوگو،‌ طراحی ست اداری،‌ طراحی وب‌سایت و پورتال خبری،‌ طراحی هویت بصری؛

مدیران کسب و کارها در صورت تمایل می‌توانند برای سفارش ساخت کاراکتر، سفارش ست اداری،‌ سفارش ساخت کاراکتر برند،‌ سفارش طراحی لوگو و سفارش ساخت انیمیشن از طریق بخش تماس با ما در وب‌سایت کانون تبلیغاتی ویرا ورنا با این شرکت تبلیغاتی تماس بگیرند.

برندهای معتبر از داخل و خارج از ایران برای آگاهی از جزئیات خدمات از قبیل قیمت طراحی کاراکتر، تعرفه سفارش ست اداری، تعرفه سفارش لوگو، قیمت ست اداری، تعرفه طراحی ست اداری با کارشناسان دپارتمان بازاریابی و فروش شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا تماس حاصل فرمایند.

با توجه به اهمیت تیزر تبلیغاتی و تبلیغات انیمیشنی شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی خود را جهت آماده‌سازی موفق‌ترین متن تیزر تبلیغاتی و یا حتی تیزر تبلیغاتی به انگلیسی برای برندهای داخلی و خارجی اعلام می‌کند.

 

کارفرما:‌ شرکت گردشگری کویر مصر؛‌

ابزارهای مورد استفاده:‌ فتوشاپ، ایلاستریتور؛‌

ایده‌پرداز و گرافیست:‌ طارق صابر؛

پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

سفارش طراحی لوگو و برندینگنقش سفارش طراحی کاراکتر