برندینگ, تولید موسیقی و صدا, طراحی لوگو

سفارش طراحی لوگو و برندینگ به منظور ترویج و تبلیغ نام و نشان تجاری رستوران‌ها، تالارهای پذیرایی و مجتمع‌های رفاهی چندین دهه است که در کشورهای غربی مورد توجه قرار گرفته است و شرکت‌های تبلیغاتی خارجی زمان زیادی از زمان خود را صرف به ثمر رساندن موارد متعددی از سفارش طراحی لوگو و برندینگ رستوران‌ها و تالارهای پذیرایی می‌کنند.

سفارش طراحی لوگو و برندینگ و بازارهای پرررقابت؛

خوشبختانه چند سالی است که لزوم توجه به طراحی لوگو و برندینگ در میان مدیران کسب و کارهایی که در زمینه‌ی رستوران‌داری و اداره‌ی تالارهای پذیرایی فعالیت می‌کنند، مشاهده می‌شود و به همین دلیل نیز این دسته از برندهای تجاری نیز تلاش می‌کنند از طریق سفارش طراحی لوگو و برندینگ به شرکت‌های تبلیغاتی داخلی،‌ در بازار پررقابت رستوران‌داران به خوبی از رقبای پرسابقه یا تازه به میدان آمده‌شان،‌ متمایز شوند.

شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا نیز به لطف سابقه‌ی فعالیت خود در زمینه‌ی طراحی لوگو و برندینگ،‌ هر ساله درخواست‌های بسیاری با محوریت سفارش طراحی لوگو و برندینگ از سوی تالارهای پذیرایی و رستوران‌های معتبر داخلی و خارجی دریافت می‌کند و با استفاده از تجربیات ارزشمندی که در زمینه‌ی طراحی لوگو و برندینگ ظرف سالیان گذشته کسب کرده است،‌ تمام تلاش خود را به کار می‌بندد تا بهترین نمونه کارها را در زمینه‌ی طراحی لوگو یا برندینگ در اختیار مدیران قرار دهد که آرزوی تسخیر قلوب مشتریان را در قلب‌هایشان می‌پرورانند.

سفارش طراحی لوگو و برندینگ و ترکیب سنت و مدرنیته؛

سفارش طراحی لوگو و برندینگ برای رستوران علی العراقی یکی از نمونه‌های درخشان از پروژه‌هایی است که شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا در حوزه‌ی طراحی لوگو و برندینگ به انجام رسانده است. در این نمونه کار نیز مانند سایر نمونه کارهای کانون تبلیغاتی ویرا ورنا شاهد هستیم که ویژگی‌های برند کارفرما در انجام سفارش طراحی لوگو و برندینگ به طور کامل مورد توجه قرار گرفته است، به همین دلیل نیز با توجه به اینکه رستوران مورد بحث در سرو غذاهای سنتی مشهور است و معماری کاملا سنتی دارد، در طراحی لوگو نیز کاملا به این ویژگی‌ها توجه شده است و برای مثال در طراحی فونت عنوان رستوران تصویر گنبدی که یادآور معماری‌ عمارت‌های سنتی است،‌ تداعی شده است.

سفارش طراحی لوگو و برندینگ و تولید موسیقی برند؛

شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا از جمله معدود شرکت‌های تبلیغاتی داخلی است که به صورت حرفه‌ای مبحث تولید موسیقی برند را مورد توجه قرار می‌دهد و این خدمت تبلیغاتی تأثیرگذار را در قالب سفارش طراحی لوگو و برندینگ به مدیران کسب و کارها و برندها ارائه کند. موضوعی که در مورد سفارش طراحی لوگو و برندینگ رستوران علی العراقی صدق می‌کند و مانند لوگویی که برای این رستوران توسط شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا طراحی شده است،‌ موسیقی برندی نیز متناسب با ویژگی‌های این رستوران پرطرفدار تولید کرده است.

سفارش طراحی لوگو و برندینگ و خدمات شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا؛

شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی دارد تا خدمات زیر را در قالب اصول طراحی کاراکتر تبلیغاتی و طراحی برند و طراحی لوگو به مخاطبان علاقه‎مند ارائه کند:

انواع طراحی کاراکتر، طراحی کاراکتر کارتونی، کاراکتر سازی برند،‌ طراحی لوگو،‌ طراحی ست اداری،‌ طراحی وب‌سایت و پورتال خبری،‌ طراحی هویت بصری؛

مدیران کسب و کارها در صورت تمایل می‌توانند برای سفارش ساخت کاراکتر، سفارش ست اداری،‌ سفارش ساخت کاراکتر برند،‌ سفارش طراحی لوگو و سفارش ساخت انیمیشن از طریق بخش تماس با ما در وب‌سایت کانون تبلیغاتی ویرا ورنا با این شرکت تبلیغاتی تماس بگیرند.

برندهای معتبر از داخل و خارج از ایران برای آگاهی از جزئیات خدمات از قبیل قیمت طراحی کاراکتر، تعرفه سفارش ست اداری، تعرفه سفارش لوگو، قیمت ست اداری، تعرفه طراحی ست اداری با کارشناسان دپارتمان بازاریابی و فروش شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا تماس حاصل فرمایند.

با توجه به اهمیت تیزر تبلیغاتی و تبلیغات انیمیشنی شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی خود را جهت آماده‌سازی موفق‌ترین متن تیزر تبلیغاتی و یا حتی تیزر تبلیغاتی به انگلیسی برای برندهای داخلی و خارجی اعلام می‌کند.

کارفرما:‌ رستوران علی العراقی؛‌

ابزارهای مورد استفاده:‌ فتوشاپ، ایلاستریتور، کیو بیس؛‌

ایده‌پرداز و گرافیست:‌ طارق صابر؛

موسیقی:‌ امید اسکندر؛‌

پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

برندینگ | طراحی کاراکتر | طراحی گرافیک | شرکت تبلیغاتی ویرا ورنابرندینگ | برندسازی | شرکت گردشگری مصر