برندینگ, طراحی کاراکتر, طراحی گرافیک, طراحی لوگو

سفارش طراحی لوگو و برندینگ فست‌فودهای بد برگر از جمله مواردی است که در دیده شدن و به تبع آن موفقیت این کسب و کار تأثیر چشمگیری دارد. به همین دلیل نیز شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا به مدیران کسب و کارهایی که تصمیم گرفته‌اند تا رستوران‌داری را به شیوه‌ی فست‌فودهای مدرن تجربه کنند توصیه اکید می‌کند که نسبت به طراحی لوگو و برندینگ کسب و کار خود بی‌تفاوت نباشند تا مانند بد برگر از طریق سفارش طراحی لوگو و برندینگ فست‌فودهای بد برگر طعم شیرین موفقیت اقتصادی را نیز به لیست سایر غذاها در منوی خود اضافه کنند.

سفارش طراحی لوگو و برندینگ فست‌فودهای بد برگر و صنعت فست‌فود؛‌

سفارش طراحی لوگو و برندینگ فست‌فودهای بد برگر در حوزه‌ی کسب و کار رستوران‌های فست فود از جمله مواردی است که به سرعت تأثیر خود را در موفقیت تجاریاین برند نشان داده است و با موفقیت به رونق قابل توجه رستوران و فست‌فود مورد نظر منجر شده است. پس جای تعجب ندارد که امروزه برندهایی نبض بازار رستوران‌های زنجیره‌ای و فست‌فود را در اختیار دارند که از همان روزهای آغازین راهکاری بنیادین برای طراحی لوگو و برندینگ رستوران یا فست‌فود خود جست‌وجو کرده‌اند. برای مثال می‌توان به برندهایی مانند مک‌دونالد اشاره کرد که با توجه به همین نکته‌ی طلایی از آغازین روزهای تأسیس و راه‌اندازی کسب و کار خود موفق شدند، تا امروزه به فست‌فودهای زنجیره‌ای با درآمد چند میلیارد دلاری تبدیل شوند که در کشورهای مختلف جهان شعبه‌ای دارند و طراحی لوگوی آن‌ها برای عوام و خواص کاملا شناخته شده است.

از سوی دیگر با توجه به اینکه رستوران‌ها و فست‌فودها بر مبنای این هدف و کاربرد ابداع و ایجاد شده‌اند تا پذیرا و میزبان مهمانانی گرسنه باشند، پس بدیهی خواهد بود که نام و نشان تجاری آن‌ها و لوگویی که این نام و نشان را نمایندگی می‌کند، مهم‌ترین عاملی باشد که در همان نگاه اول بر اشتهای مهمانان تازه از راه رسیده بیفزایند یا اینکه کاملا اشتهای مراجعان خود را کور کنند!

سفارش طراحی لوگو و برندینگ فست‌فودهای بد برگر و رونق کسب و کار؛‌

سفارش طراحی لوگو و برندینگ برای رستوران و فست فود بد برگر با توجه به ویژگی‌ها و مشخصه‌های خاصی که در نظر کارفرمای این پروژه بود به یکی از نمونه‌کارهای منحصربفرد شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا تبدیل شد. همانطور که در اجرای سفارش طراحی لوگو و برندینگ این فست‌فود نیز مشاهده می‌شود در تدوین استراتژی برند بد برگر پس از مشاوره با مدیران این فست‌فود نوپا تصمیم بر این شد تا تصویری و احساسی از این لوگو به مخاطب منتقل شود که علاوه بر اینکه جوان‌پسند و بازیگوشانه باشد، حسی از راحتی و رهایی از قید و بندهای رفتارهای رسمی را نیز در مخاطب برانگیزد. به همین دلیل نیز با استفاده از ترفندهای هنری طراحی کاراکتر و طراحی لوگو و با توجه به اینکه مهم‌ترین محصول منوی فست‌فودهای زنجیره‌ای بد برگر، همبرگرهای معروف این رستوران است با الهام از تصویر اشتها برانگیز همبرگرهای بدبرگر، لوگویی طراحی شده است که کاراکتری در خاطر مخاطب زنده می‌کند که اهل شادی و سرزندگی است و با یکجانشینی و رخوت در زندگی هیچ میانه‌ای ندارد.

سفارش طراحی لوگو و برندینگ فست‌فودهای بد برگر و خدمات شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا؛‌

شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی دارد تا خدمات زیر را در قالب اصول طراحی کاراکتر تبلیغاتی و طراحی برند و طراحی لوگو به مخاطبان علاقه‎مند ارائه کند:

انواع طراحی کاراکتر، طراحی کاراکتر کارتونی، کاراکتر سازی برند،‌ طراحی لوگو،‌ طراحی ست اداری،‌ طراحی وب‌سایت و پورتال خبری،‌ طراحی هویت بصری؛

مدیران کسب و کارها در صورت تمایل می‌توانند برای سفارش ساخت کاراکتر، سفارش ست اداری،‌ سفارش ساخت کاراکتر برند،‌ سفارش طراحی لوگو و سفارش ساخت انیمیشن از طریق بخش تماس با ما در وب‌سایت کانون تبلیغاتی ویرا ورنا با این شرکت تبلیغاتی تماس بگیرند.

برندهای معتبر از داخل و خارج از ایران برای آگاهی از جزئیات خدمات از قبیل قیمت طراحی کاراکتر، تعرفه سفارش ست اداری، تعرفه سفارش لوگو، قیمت ست اداری، تعرفه طراحی ست اداری با کارشناسان دپارتمان بازاریابی و فروش شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا تماس حاصل فرمایند.

با توجه به اهمیت تیزر تبلیغاتی و تبلیغات انیمیشنی شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی خود را جهت آماده‌سازی موفق‌ترین متن تیزر تبلیغاتی و یا حتی تیزر تبلیغاتی به انگلیسی برای برندهای داخلی و خارجی اعلام می‌کند.

کارفرما:‌ فست‌فودهای زنجیره‌ای بد برگر؛‌

ابزارهای مورد استفاده:‌ فتوشاپ،‌ ایلاستریتر؛‌

ایده‌پرداز و گرافیست:‌ طارق صابر؛

پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

نقش سفارش طراحی کاراکتربرندینگ | برندسازی |طراحی گرافیک | شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا