برندینگ, طراحی لوگو

سفارش طراحی لوگو و ست اداری از جمله سفارش‌های پرمخاطبی است که مثال‌های متعددی در نمونه‌کارهای شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا نصیب خود کرده است. عموما کارفرمایانی که برای سفارش طراحی لوگو و ست اداری با کانون تبلیغاتی ویرا ورنا تماس می‌گیرند، منحصربفرد بودن و جذابیت نمونه کارهای قبلی این شرکت تبلیغاتی را به عنوان مهم‌ترین عامل انتخاب این شرکت تبلیغاتی برای سفارش طراحی لوگو و ست اداری معرفی می‌کنند.

سفارش طراحی لوگو و ست اداری و صنعت تولید رنگ؛

سفارش طراحی لوگو و ست اداری برای شرکت تولید رنگ و رزین ترمه که در زمینه‌ی تولید انواع رنگ‌های صنعتی فعالیت دارد، نیز مثال دیگری از راهکارهای پیشرو شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا در زمینه‌ی طراحی لوگو و ست اداری است.

سفارش طراحی لوگو و ست اداری و توجه به هویت بصری برند؛

در طراحی لوگو و ست اداری این شرکت تلاش شده است تا بازنمایی کم‌تر دیده شده‌ای از شکل عقاب در پس‌زمینه‌ی از رنگ نارنجی به عنوان رنگ اصلی برند این شرکت برای مخاطب ترسیم شود.

سفارش طراحی لوگو و ست اداری و خدمات شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا؛

شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی دارد تا خدمات زیر را در قالب اصول طراحی کاراکتر تبلیغاتی و طراحی برند و طراحی لوگو به مخاطبان علاقه‎مند ارائه کند:

انواع طراحی کاراکتر، طراحی کاراکتر کارتونی، کاراکتر سازی برند،‌ طراحی لوگو،‌ طراحی ست اداری،‌ طراحی وب‌سایت و پورتال خبری،‌ طراحی هویت بصری؛

مدیران کسب و کارها در صورت تمایل می‌توانند برای سفارش ساخت کاراکتر، سفارش ست اداری،‌ سفارش ساخت کاراکتر برند،‌ سفارش طراحی لوگو و سفارش ساخت انیمیشن از طریق بخش تماس با ما در وب‌سایت کانون تبلیغاتی ویرا ورنا با این شرکت تبلیغاتی تماس بگیرند.

برندهای معتبر از داخل و خارج از ایران برای آگاهی از جزئیات خدمات از قبیل قیمت طراحی کاراکتر، تعرفه سفارش ست اداری، تعرفه سفارش لوگو، قیمت ست اداری، تعرفه طراحی ست اداری با کارشناسان دپارتمان بازاریابی و فروش شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا تماس حاصل فرمایند.

با توجه به اهمیت تیزر تبلیغاتی و تبلیغات انیمیشنی شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی خود را جهت آماده‌سازی موفق‌ترین متن تیزر تبلیغاتی و یا حتی تیزر تبلیغاتی به انگلیسی برای برندهای داخلی و خارجی اعلام می‌کند.

سفارش طراحی لوگو و ست اداری و طراحی لوگو شرکت ترمه؛

کارفرما:‌ شرکت تولید رنگ و رزین ترمه؛‌

ابزارهای مورد استفاده:‌ فتوشاپ، ایلاستریتور؛‌

ایده‌پرداز و گرافیست:‌ طارق صابر؛

پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

برندینگ | طراحی کاراکتر | طراحی گرافیک | شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا