برندینگ, طراحی گرافیک, طراحی لوگو

امروزه با وجود رشد روزافزون و همه‌گیر شدن رسانه‌های دیجیتال، سفارش طراحی لوگو و ست اداری برای هر کسب و کاری لازم و ضروری به نظر می‌رسد. چرا که نشر و به اشتراک‌گذاری مستمر لوگوی برندها در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی به تثبیت برند مذکور در ذهن و حافظه‌ی مخاطبان کمک شایانی می‌کند و ارتباط عاطفی میان مشتری و برند را زنده نگه می‌دارد.

سفارش طراحی لوگو و ست اداری و آتلیه‌های هنری؛

کانون تبلیغاتی ویرا ورنا در طول سال‌های فعالیت تبلیغاتی خود خدمات متنوعی در زمینه‌ی طراحی لوگو و ست اداری در اختیار مخاطبان قرار داده است، یکی از تازه‌ترین نمونه‌کارهای شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا در زمینه‌ی طراحی لوگو و ست اداری به پروژه‌ی طراحی لوگو و ست اداری برای آتلیه هنری Wolf Studio در شهر دبی و در کشور امارات متحده عربی باز می‌گردد.

سفارش طراحی لوگو و ست اداری و برندهای لوکس؛

در طراحی لوگو برای این استودیو عکاسی خوشنام در بازار پر رقابت شهر دبی تلاش شده است تا خدمات ارائه شده توسط این برند لوکس در ذهن مخاطب و مشتری تداعی گردد. با توجه به اینکه در حوزه‌های مختلف اقتصادی تمرکز اصلی خدمات این هلدینگ بر روی مخاطبان و مشتریان ویژه و تأثیرگذار است. در طراحی لوگو و ست اداری این برند نیز ترتیبی اتخاذ شده است تا لوگوی طراحی شده این خدمات خاص را بیشتر در یاد مشتری زنده کند و به خوبی از پس نمایندگی هویت بصری این برند برای عموم مخاطبان و مشتریان بر بیاید.

سفارش طراحی لوگو و ست اداری و شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا؛

مدیران کسب و کارهایی که دغدغه‌ی هویت بصری برند خود را دارند و در صدد هستند تا از طریق طراحی لوگو یا طراحی ست اداری، بازنمایی جذاب و هنرمندانه‌ای از خدمات ارائه شده‌ی برند خود را برای مشتریان به نمایش بگذارند، در صورت تمایل می‌توانند از طریق تماس با شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا از خدمات این کانون تبلیغاتی در زمینه‌ی طراحی لوگو و ست اداری بهره‌مند شوند.

کارفرما:‌ آتلیه هنری Wolf Studio امارات متحده عربی؛‌

ابزارهای مورد استفاده:‌ فتوشاپ، ایلاستریتور؛‌

ایده‌پرداز و گرافیست:‌ طارق صابر؛

پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

برندینگ | طراحی لوگو | برندسازی | شرکت تبلیغاتی ویرا ورنابرندینگ | طراحی لوگو | طراحی گرافیک | شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا