طراحی کاراکتر, طراحی گرافیک

سفارش طراحی کاراکتر برای بازی و اپلیکیشن از جمله درخواست‌های پرتعدادی است که در اختیار شرکت‌های تبلیغاتی قرار می‌گیرد و هر ساله بسیاری از شرکت‌های برنامه‌نویسی و بازی‌سازی با امید دستیابی به جذاب‌ترین شخصیت‌ها و کاراکترها سفارش طراحی کاراکتر خود را برای شرکت‌های تبلیغاتی ارسال می‌کنند،‌ کانون تبلیغاتی ویرا ورنا نیز به لطف فعالیت‌های بین‌المللی خود در سطح جهانی سفارش‌های زیادی برای طراحی کاراکتر از کشورهای مختلف دریافت می‌کند و بر مبنای سفارش طراحی کاراکتر و متناسب با نیازهای مشتری و بازار اقدام به طراحی کاراکتر برای برندهای معتبر جهانی می‌کند.

سفارش طراحی کاراکتر و یک بام و دو هوای کمیت و کیفیت؛

عموما چالش کمیت و کیفیت از جمله ابرچالش‌هایی است که گریبان بازی‌سازان و برنامه‌نویسان اپلیکیشن‌ها را رها نمی‌کند، چرا که این گروه از کسب و کارها با توجه به بازی یا اپلیکیشنی که مشغول ساخت آن هستند،‌ عموما سفارش طراحی کاراکتر خود را برای شخصیت‌های متنوع و مختلفی نزد شرکت‌های تبلیغاتی می‌فرستند و انتظار دارند تا در زمان مقتضی به بهترین نحو ممکن به سفارش طراحی کاراکتر آن‌ها از سوی کانون‌های تبلیغاتی رسیدگی شود. به همین دلیل نیز برندهای معتبر تمام تلاش خود را به کار می‌بندند تا در انتخاب شرکت تبلیغاتی مورد نظر خود، طراحانی را بیابند که نه تنها امکان پذیرش سفارش طراحی کاراکتر به تعداد زیاد، برای مدت محدود را دارا باشند، بلکه سفارش طراحی کاراکتر را در این حجم و مقیاس با کیفیتی قابل توجه به پایان برسانند.

شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا به گواه نمونه‌کارهای طراحی کاراکتر و شخصیت که تاکنون برای برندهای معتبر داخلی و خارجی انجام داده است، به خوبی توانسته است تا رضایت کامل مدیران سفارش‌دهنده را کسب کند و همزمان شخصیت‌های مختلفی را با کیفیتی در سطح طراحی‌های جهانی برای سفارش‌دهندگان خلق کند.

سفارش طراحی کاراکتر و راه دشوار ایده‌پردازی تا اجرا؛

یکی دیگر از دغدغه‌های رایج در میان مدیران برندها و افرادی که به واسطه‌ی فعالیت اقتصادی خود نیازمند سفارش طراحی کاراکتر هستند، یافتن شرکت تبلیغاتی است که هنرمندانه موفق شود تا ایده مورد نظر سفارش‌دهنده را به شخصیتی جذاب و مخاطب‌پسند برای مشتریان تبدیل کند.

ما در شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا برای این مسأله برنامه‌ریزی‌های خاصی در نظر گرفته‌ایم و تجربه‌ی سربلندی در انجام سفارش طراحی کاراکتر از جانب برندهای مختلف کمک کرده است تا با توجه به نیازمندی‌ها و امکانات هر برند،‌ از ایده‌پردازی تا اجرا کاراکتری را برای برند مورد نظر خلق کنیم که توانایی جذب مخاطبان بیشتری را داشته باشد.

سفارش طراحی کاراکتر شرکت التکوین مصر؛‌

سفارش طراحی کاراکتر توسط شرکت التکوین مصر در شهر قاهره برای ساخت کاراکترهای اپلیکیشنی که برای مخاطبان نوجوان و جوان طراحی شده است و اهداف آموزشی را دنبال می‌کند، در ماه‌های پایانی سال 2018 میلادی به دست طراحان شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا رسید. با توجه به حجم بالای پروژه که 6 پایه‌ی تحصیلی در مدارس مصر را پوشش می‌دهد، ‌این پروژه در اولویت کارهای طراحی شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا قرار گرفت.

با توجه به اینکه این شرکت در نظر دارد تا از طریق این اپلیکیشن مفاهیم پیچیده‌ی آموزشی در درس علوم را برای دانش‌آموزان ملموس کند،‌ در طراحی کاراکتر این پروژه تلاش شده است تا شخصیت‌های طراحی شده هم برای مخاطب جوان دانش‌آموز، جذاب باشد و هم ظرفیت انتقال پیام‌های آموزشی و درسی را به مخاطبان دارا باشد.

در این قسمت برخی از کاراکترهای طراحی شده برای این شرکت مصری نمایش داده شده است، شخصیت‌هایی که توانسته‌اند علاوه بر جذابیت برای مخاطب دانش‌آموز، ویژگی‌هایی داشته باشند که امکان آموزش و یادگیری مطالب علمی را نیز افزایش می‌دهند.

مدیران کسب و کارها در صورت تمایل برای سفارش طراحی کاراکتر می‌توانند از طریق بخش تماس با ما در وب‌سایت شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا با این کانون تماس بگیرند.

سفارش طراحی کاراکتر و تعرفه ساخت کاراکتر برند؛

شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی دارد تا خدمات زیر را در قالب اصول طراحی کاراکتر تبلیغاتی، طراحی برند و طراحی لوگو به مخاطبان علاقه‎مند ارائه نماید:

انواع طراحی کاراکتر، طراحی کاراکتر کارتونی، کاراکتر سازی برند،‌ طراحی لوگو،‌ طراحی ست اداری،‌ طراحی وب‌سایت و پورتال خبری،‌ طراحی هویت بصری؛

مدیران کسب و کارها در صورت نیاز می‌توانند برای سفارش ساخت کاراکتر، سفارش ست اداری،‌ سفارش ساخت کاراکتر برند،‌ سفارش طراحی لوگو و سفارش ساخت انیمیشن از طریق بخش تماس با ما در وب‌سایت کانون تبلیغاتی ویرا ورنا با این شرکت تبلیغاتی تماس بگیرند.

برندهای معتبر از داخل و خارج از ایران برای آگاهی از جزئیات خدمات از قبیل قیمت طراحی کاراکتر، تعرفه سفارش ست اداری، تعرفه سفارش لوگو، قیمت ست اداری، تعرفه طراحی ست اداری با کارشناسان دپارتمان بازاریابی و فروش شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا تماس برقرار کنید.

با توجه به اهمیت تیزر تبلیغاتی و تبلیغات انیمیشنی شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی خود را جهت آماده‌سازی موفق‌ترین متن تیزر تبلیغاتی و یا حتی تیزر تبلیغاتی به انگلیسی برای برندهای داخلی و خارجی اعلام می‌کند.

پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

برندینگ | طراحی کاراکتر | طراحی گرافیک | شرکت تبلیغاتی ویرا ورنابرندینگ | طراحی لوگو | برندسازی | شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا