طراحی کاراکتر, طراحی گرافیک, طراحی گرافیک سه بعدی

سفارش طراحی کاراکتر اساطیری از آن دست موارد کمیابی است که بیشتر در استراتژی برندینگ مدیران موفق و باتجربه با آن روبه‌رو می‌شویم. در باور این مدیران موفق، ‌برندها برای رشد و بالندگی روزافزون نیازمند تصاویر نوآورانه‌ای هستند تا هر چه بهتر و بیشتر در بازار نمایندگی شوند و از آفت تکرار و یکنواختی در امان باشند.

طراحی کاراکتر همواره یکی از خدمات راهگشای هنر تبلیغات در عرصه‌ی بازاریابی است که خون تازه‌ای در شریان‌های برند جاری می‌کند و خریدار و برند را در رابطه‌ای گرم و صمیمی به هم پیوند می‌زند. این مقدمه، احتمالا این پرسش بنیادین را در ذهن مدیران و صاحبان کسب و کارها به وجود بیاورد که چگونه می‌توانند از سفارش طراحی کاراکتر به نفع بازسازی مداوم برند خود استفاده کنند و به لطف سفارش و معرفی کاراکترهای جدید در بازار، مدام برند خود را در چشم مخاطبان و مشتریان زنده نگه دارند؟

سفارش طراحی کاراکتر اساطیری راهکاری راهگشا؛

در پاسخ به این پرسش باید از مزایای طراحی کاراکتر سخن بگوییم و به این نکته‌ی کلیدی اشاره کنیم که صور خیال در سفارش طراحی کاراکتر نقش مهمی ایفا می‌کند و طراحان با تکیه بر دانش ادبی و هنری خود این امکان را دارند تا از منابع مختلفی برای طراحی کاراکتر و شخصیت، ایده و الهام بگیرند. افسانه‌ها و اساطیر یکی از بهترین منابعی هستند که در اختیار طراحان قرار دارند. فرهنگ غنی ایرانی سرشار از داستان‌های اساطیری است که می‌توانند الهامبخش سفارش طراحی کاراکتر اساطیری باشند و این دقیقا همان راهکاری است که درهای گنجینه‌ی نامتناهی از ایده‌های ناب را برای طراحی کاراکتر و شخصیت‌های متنوع در برابر برندها و کسب و کارها می‌گشاید.

اساطیر مملو از قصه‌ها و روایت‌های جذابی هستند که هر کدام می‌توانند دستمایه‌ی خلق کاراکتر و شخصیتی جدید شوند. اگر در نمونه کارهای شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا درنگی داشته باشید، به روشنی به اهمیت بهره‌گیری از داستان‌های چندین و چند هزارساله‌ی اساطیری در طراحی کاراکتر و شخصیت پی خواهید برد. طراحان کانون تبلیغاتی ویرا ورنا همواره داستان‌های اساطیری و فرهنگ ایرانی را الهامبخش نمونه کارهای تبلیغاتی قرار می‌دهند و به تصدیق بازخوردی که از مخاطبان دریافت کرده‌اند از این رهگذر ارتباط برند با مشتریان خود را قوی‌تر و پایدارتر می‌سازند.

سفارش طراحی کاراکتر اساطیری و نمونه کار ضحاک؛‌

نمونه کار سفارش طراحی کاراکتر اساطیری در وب‌سایت شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا یکی دیگر از نمونه کارهای این شرکت در زمینه‌ی طراحی کاراکتر و شخصیت است که با الهام از داستان اساطیری ضحاک در شاهنامه‌ی فردوسی آفریده شده است. این نمونه کار به سفارش شرکت بازی‌سازی التحریر در کشور امارات متحده عربی طراحی شده است تا به عنوان یکی از کاراکترهای اصلی بازی رایانه‌ای جدید این شرکت که در ژانر وحشت در سال آینده با بازار خواهد آمد، مورد استفاده قرار بگیرد.

در جلسات مشاوره‌ای در شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا با مدیران برند التحریر، یکی از دغدغه‌های مدیران این برند، یکنواختی بیش از حد کاراکترهای ترسناک و شبیه بودن کاراکترهای طراحی شده به یکدیگر بود، در پاسخ به همین دغدغه طراحان کانون تبلیغاتی ویرا ورنا با پیشنهاد طراحی کاراکتر اساطیری به این برند، خاطر مدیران التحریر را از دسترسی به کاراکتر یا شخصیتی منحصربفرد و بی‌بدیل،‌ آسوده کردند.

طراحان شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا از فرصت سفارش طراحی کاراکتر اساطیری این بهره را نیز برده‌اند تا چهره‌ای جدید از کاراکتر یا شخصیت داستانی قدیمی به مخاطبان ارائه کنند و بعد از مدت‌ها عرصه‌ی داستان‌های اساطیری شاهنامه را از گزند تکرار مکررات برهانند و مخاطبان را از مواجهه با کلیشه‌هایی که مدام از تصویر شخصیت‌هایی مانند کاراکتر ضحاک از روی دست هم اجرا می‌شوند، معاف کنند.

سفارش طراحی کاراکتر اساطیری و خدمات ویرا ورنا؛‌

شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی دارد تا خدمات زیر را در قالب اصول طراحی کاراکتر تبلیغاتی و طراحی برند و طراحی لوگو به مخاطبان علاقه‎مند ارائه کند:

انواع طراحی کاراکتر، طراحی کاراکتر کارتونی، کاراکتر سازی برند،‌ طراحی لوگو،‌ طراحی ست اداری،‌ طراحی وب‌سایت و پورتال خبری،‌ طراحی هویت بصری؛

مدیران کسب و کارها در صورت تمایل می‌توانند برای سفارش ساخت کاراکتر، سفارش ست اداری،‌ سفارش ساخت کاراکتر برند،‌ سفارش طراحی لوگو و سفارش ساخت انیمیشن از طریق بخش تماس با ما در وب‌سایت کانون تبلیغاتی ویرا ورنا با این شرکت تبلیغاتی تماس بگیرند.

برندهای معتبر از داخل و خارج از ایران برای آگاهی از جزئیات خدمات از قبیل قیمت طراحی کاراکتر، تعرفه سفارش ست اداری، تعرفه سفارش لوگو، قیمت ست اداری، تعرفه طراحی ست اداری با کارشناسان دپارتمان بازاریابی و فروش شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا تماس حاصل فرمایند.

با توجه به اهمیت تیزر تبلیغاتی و تبلیغات انیمیشنی شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی خود را جهت آماده‌سازی موفق‌ترین متن تیزر تبلیغاتی و یا حتی تیزر تبلیغاتی به انگلیسی برای برندهای داخلی و خارجی اعلام می‌کند.

کارفرما:‌ شرکت بازی‌سازی التحریر در امارات متحده عربی؛‌

ابزارهای مورد استفاده:‌ زیبراش، تری دی استودیو مکس، منتال ری؛‌

ایده‌پرداز و طراح:‌ طارق صابر؛

پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

طراحی کاراکتر فیگورسفارش طراحی سردیس کاراکترهای اکشن