انیمیشن دو بعدی, انیمیشن لوگو, ساخت ویدئو و انیمیشن

سفارش طراحی کاراکتر اگر چه واژه‌ای مدرن به نظر می‌رسد که ذهن مخاطب را بیشتر به سمت فضای تبلیغات و برندینگ سوق می‌دهد. اما طراحان و گرافیست‌هایی هستند که صرف نظر از ترندها و روندهای جاری تبلیغاتی به مدد ذوق و قریحه‌ی هنری هنگام دریافت سفارش طراحی کاراکتر انیمیشن به سراغ میراث فرهنگی سرزمین خود می‌روند و تلاش می‌کنند تا به جای تقلید تکراری از کاراکترهای طراحی شده توسط طراحان خارجی در فضای مجازی،‌ با الهام از داستان‌های جذاب و شیرین هر ملتی در پاسخ سفارش طراحی کاراکتر انیمیشن، جذاب‌ترین شخصیت‌های داستانی را برای انیمیشن مورد نظر کارفرما طراحی و خلق کنند.

سفارش طراحی کاراکتر انیمیشن و شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا؛

ما در شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا نیز به فرآیند پاسخگویی به سفارش طراحی کاراکتر انیمیشن همچون اثری گام اول خلق اثری هنری می‌نگریم، بنابراین تمام تلاشمان را به کار می‌بندیم تا از طریق رجوع به سرچشمه‌ی جوشان فرهنگ و هنر ایرانی شخصیت‌ها و کاراکترهایی خلق کند که مخاطب ایرانی را به یاد تأثیرگذاترین خاطرات خود از ادب و فرهگ ایرانی می‌اندازد و در برابر چشمان مخاطب خارجی نیز جهانی پر رمز و راز از داستان‌های جذاب شرقی را به تصویر می‌کشد.

نمونه کار طراحی شخصیت شاهزاده‌ی دلاور نیز از جمله طراحی کاراکترهایی است که در کانون تبلیغاتی ویرا ورنا به سفارش شرکت آوای رسانه‌ی مهبد انجام شده است و نشان می‌دهد که در پروژه‌های تبلیغاتی که با هدف طراحی شخصیت و کاراکتر به یک کانون یا شرکت تبلیغاتی ارجاع شده‌اند نیز چگونه می‌توان با اتکا به تسلط طراحان بر میراث فرهنگی غنی گذشتگان در وادی طراحی کاراکتر انیمیشن دست به خلق تازه‌ای زد که سنت و تجدد را در اوج زیبایی و کمال در کنار هم و یکجا داشته باشد.

سفارش طراحی کاراکتر انیمیشن و ابزارهای مورد استفاده؛

شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا با وجود توانمندی‌های فراوان طراحان این شرکت در استفاده از نرم‌افزاهای مختلف گرافیکی برای سفارش طراحی کاراکتر انیمیشن شاهزاده دلاور به سراغ یکی از شناخته شده‌ترین نرم‌افزارهای گرافیکی طراحی یعنی نرم‌افزار فتوشاپ رفته است و موفق شده تا با استفاده از نرم‌افزار فتوشاپ کاراکترهای کم‌نظیری متناسب با فضای انیمیشن تولید شده، خلق کند.

سفارش طراحی کاراکتر انیمیشن و خدمات شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا؛

شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی دارد تا خدمات زیر را در قالب اصول طراحی کاراکتر تبلیغاتی و طراحی برند و طراحی لوگو به مخاطبان علاقه‎مند ارائه کند:

انواع طراحی کاراکتر، طراحی کاراکتر کارتونی، کاراکتر سازی برند،‌ طراحی لوگو،‌ طراحی ست اداری،‌ طراحی وب‌سایت و پورتال خبری،‌ طراحی هویت بصری؛

مدیران کسب و کارها در صورت تمایل می‌توانند برای سفارش ساخت کاراکتر، سفارش ست اداری،‌ سفارش ساخت کاراکتر برند،‌ سفارش طراحی لوگو و سفارش ساخت انیمیشن از طریق بخش تماس با ما در وب‌سایت کانون تبلیغاتی ویرا ورنا با این شرکت تبلیغاتی تماس بگیرند.

برندهای معتبر از داخل و خارج از ایران برای آگاهی از جزئیات خدمات از قبیل قیمت طراحی کاراکتر، تعرفه سفارش ست اداری، تعرفه سفارش لوگو، قیمت ست اداری، تعرفه طراحی ست اداری با کارشناسان دپارتمان بازاریابی و فروش شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا تماس حاصل فرمایند.

با توجه به اهمیت تیزر تبلیغاتی و تبلیغات انیمیشنی شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی خود را جهت آماده‌سازی موفق‌ترین متن تیزر تبلیغاتی و یا حتی تیزر تبلیغاتی به انگلیسی برای برندهای داخلی و خارجی اعلام می‌کند.

کارفرما:‌ شرکت آوای رسانه مهبد؛‌

ابزارهای مورد استفاده:‌ فتوشاپ؛‌

ایده‌پرداز و گرافیست:‌ طارق صابر؛

پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

طراحی کاراکتر برای انیمیشن