برندینگ, طراحی کاراکتر

سفارش طراحی کاراکتر برند یکی از بهترین راهکارهایی است که به برندهای معتبر یاری می‌رساند تا هر چه بیشتر و بهتر در چشم مشتری عزیز شوند و برند و کسب و کار خود را از سایر رقیبان متمایز کنند.

سفارش طراحی کاراکتر برند و هزار راه نرفته؛‌

دریافت سفارش طراحی کاراکتر برند برای یک شرکت تبلیغاتی به این معناست که این کانون تبلیغاتی می‌تواند از طریق میدان دادن به اسب خیال جهان تازه‌ای از امکانات هنری را به هویت بصری برند مورد نظر اضافه کند. در چنین شرایطی است که یک برند یا کسب و کار تنها از طریق سفارش طراحی کاراکتر برند جهانی تازه را به روی خود می‌گشاید و در قالب شخصیت تازه که قرار است مسوؤلیت خطیر کاراکتر برند را برای کسب و کار به دوش بکشد در مقابل چشمان مخاطب و مشتری جان می‌گیرد و زنده می‌شود.

سفارش طراحی کاراکتر برند و تجربه‌ی برندهای مشهور؛

وقتی به کاراکترهای رنگارنگ و دوست‌داشتنی که برای برندهای مختلف طراحی شده‌اند،‌ نگاه می‌کنیم، متوجه می‌شویم حتی در مورد این برندهای پرسابقه نیز همیشه سفارش طراحی کاراکتر برند به طراحی کاراکتری خشک و رسمی با رنگ‌های تیره منجر نمی‌شود. بنابراین تنها کافی است که اندکی به حافظه خود تکیه کنید تا مشهورترین طراحی‌های کاراکتر برندی را به یاد آورید که با اینکه به برندی مشهور و باسابقه شخصیت بخشیده‌اند اما حال و هوایی شاد و در بسیاری مواقع کودکانه دارند و توگویی برای این طراحی شده‌اند که با کودک درون مخاطب و مشتری ارتباطی عاطفی و صد البته عمیق برقرار کنند.

سفارش طراحی کاراکتر برند در شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا نیز از همین قانون طلایی پیروی می‌کند و متناسب با هویت تجاری کسب و کار و مخاطبان برند هر جا که بازار اقتضا کند برای سفارش طراحی کاراکتر برند مشتریان به سراغ شخصیت‌هایی جذاب می‌رود که احساس سرخوشی را در همان نگاه اول در دل مخاطبان بیدار می‌کنند و تا سال‌های سال سرمنشأ شیرین‌ترین خاطرات مشتریان در مورد آن برند خاص می‌شوند.

سفارش طراحی کاراکتر برند و آموزشگاه زبان Happy Children؛

آموزشگاه زبان Happy Children مرکزی برای آموزش زبان‌های خارجی به کودکان و نوجوانان است که در شهر شارجه و در کشور امارات متحده عربی قرار دارد. با توجه به اینکه مخاطبان این آموزشگاه زبان کودکان و نوجوانان زبان‌آموز هستند و یکی از اهداف این برند آموزشی خلق موقعیت‌های یادگیری در فضایی شاد و کودکانه است در دپارتمان برندینگ شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا تصمیم بر این شد تا کاراکتری متناسب با این ویژگی‌ها برای این برند آموزشی طراحی شود. به همین دلیل نیز همانطور که با مشاهده‌ی کاراکتر برند طراحی شده مشخص است نمونه کار ارائه شده در این بخش متناسب با فضایی کودکانه طراحی شده و به دلیل غالب بودن رنگ بنفش در هویت بصری برند آموزشگاه زبان Happy Children جامه‌ای از رنگ بنفش بر تن کرده است.

سفارش طراحی کاراکتر برند و خدمات شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا؛

شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی دارد تا خدمات زیر را در قالب اصول طراحی کاراکتر تبلیغاتی و طراحی برند و طراحی لوگو به مخاطبان علاقه‎مند ارائه کند:

انواع طراحی کاراکتر، طراحی کاراکتر کارتونی، کاراکتر سازی برند،‌ طراحی لوگو،‌ طراحی ست اداری،‌ طراحی وب‌سایت و پورتال خبری،‌ طراحی هویت بصری؛

مدیران کسب و کارها در صورت تمایل می‌توانند برای سفارش ساخت کاراکتر، سفارش ست اداری،‌ سفارش ساخت کاراکتر برند،‌ سفارش طراحی لوگو و سفارش ساخت انیمیشن از طریق بخش تماس با ما در وب‌سایت کانون تبلیغاتی ویرا ورنا با این شرکت تبلیغاتی تماس بگیرند.

برندهای معتبر از داخل و خارج از ایران برای آگاهی از جزئیات خدمات از قبیل قیمت طراحی کاراکتر، تعرفه سفارش ست اداری، تعرفه سفارش لوگو، قیمت ست اداری، تعرفه طراحی ست اداری با کارشناسان دپارتمان بازاریابی و فروش شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا تماس حاصل فرمایند. با توجه به اهمیت تیزر تبلیغاتی و تبلیغات انیمیشنی شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی خود را جهت آماده‌سازی موفق‌ترین متن تیزر تبلیغاتی و یا حتی تیزر تبلیغاتی به انگلیسی برای برندهای داخلی و خارجی اعلام می‌کند.

کارفرما:‌ آموزشگاه زبان Happy Children امارات متحده عربی؛‌

ابزارهای مورد استفاده:‌ فتوشاپ؛‌

ایده‌پرداز و گرافیست:‌ طارق صابر؛

پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

برندینگ | طراحی لوگو | طراحی گرافیک | شرکت تبلیغاتی ویرا ورناسفارش طراحی لوگو و برندینگ