برندینگ, طراحی گرافیک, طراحی لوگو

سفارش طراحی کاراکتر و سفارش ساخت انیمیشن توسط مؤسسه سادیار از جمله نمونه‌کارهای شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا در این حوزه‌هاست. مؤسسه‌ی مشاوره سادیار به مدیریت آقای سادیار صادقی در زمینه‌ی مشاوره و ارائه‎ی راهکارهای روانشناسی برای مسائل خانوادگی فعالیت می‎کند. در این پروژه مسئولیت طراحی هویت بصری مؤسسه‌ی سادیار در کنار طراحی استراتژی دیجیتال مارکتینگ بر عهده‌ی کانون بین‎المللی ویرا ورنا بوده است. برای این منظور،‌ ست اداری مؤسسه به همراه وب‎سایت جدید طراحی شده است و حضور برند در فضای مجازی و شبکه‏‌های اجتماعی تقویت شده است.

ابزارهای استفاده شده در سفارش طراحی کاراکتر و سفارش ساخت انیمیشن؛

طراحی هویت بصری مؤسسه‌ی مشاوره سادیار به لطف حضور این ابزارها میسر شده است:‌

فتوشاپ،‌ ایلاستریتر؛

گرافیست:‌ طارق صابر

شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی دارد تا خدمات زیر را در قالب اصول طراحی کاراکتر تبلیغاتی و طراحی برند و طراحی لوگو به مخاطبان علاقه‎مند ارائه کند:

سفارش طراحی کاراکتر در شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا؛‌

انواع طراحی کاراکتر، طراحی کاراکتر کارتونی، کاراکتر سازی برند،‌ طراحی لوگو،‌ طراحی ست اداری،‌ طراحی وب‌سایت و پورتال خبری،‌ طراحی هویت بصری؛

سفارش ساخت کاراکتر و شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا؛

مدیران کسب و کارها در صورت تمایل می‌توانند برای سفارش ساخت کاراکتر، سفارش ست اداری،‌ سفارش ساخت کاراکتر برند،‌ سفارش طراحی لوگو و سفارش ساخت انیمیشن از طریق بخش تماس با ما در وب‌سایت کانون تبلیغاتی ویرا ورنا با این شرکت تبلیغاتی تماس بگیرند.

تعرفه طراحی کاراکتر و شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا؛

برندهای معتبر از داخل و خارج از ایران برای آگاهی از جزئیات خدمات از قبیل قیمت طراحی کاراکتر، تعرفه سفارش ست اداری، تعرفه سفارش لوگو، قیمت ست اداری، تعرفه طراحی ست اداری با کارشناسان دپارتمان بازاریابی و فروش شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا تماس حاصل فرمایند.

با توجه به اهمیت تیزر تبلیغاتی و تبلیغات انیمیشنی شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی خود را جهت آماده‌سازی موفق‌ترین متن تیزر تبلیغاتی و یا حتی تیزر تبلیغاتی به انگلیسی برای برندهای داخلی و خارجی اعلام می‌کند.

پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

طراحی کاراکتر | طراحی گرافیک | انیمیشن 3بعدی | شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا