طراحی گرافیک, طراحی وب

سفارش طراحی وب‌سایت از جمله درخواست‌هایی متداولی است که در اختیار هر شرکت تبلیغاتی قرار می‌گیرد، اما به ندرت مشاهده می‌شود که کانون‌های تبلیغاتی مانند شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا با استفاده از خلاقیت از تصویرسازی در طراحی وب‌سایت استفاده کنند، تصویرسازی شهری بر فراز ابرها نمونه‌ی گویایی از خلاقیت‌های شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا در اجرای موفق سفارش طراحی وب‌سایت است.

سفارش طراحی وب‌سایت و شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا؛

شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا با کادری مجرب در سال 1395 با هدف ارائه خدمات در زمینه تبلیغات و برندینگ شامل تولید ویدئو، طراحی گرافیکی، صدا و موسیقی، برندینگ و طراحی وب تأسیس گردید.

سفارش طراحی وب‌سایت و چالش تصویرسازی؛

یکی از اولین چالش ها، تصویرسازی وب سایت رسمی ویرا ورنا بود. از آنجا که امروزه وب سایت شرکتها به عنوان مدخلی برای شناخت آنها عمل می کنند، طراحی دقیق و صادقانه مطابق با ارزش ها و قابلیت های موسسه ضروری بود. با تحقق این امر حوزه فعالیتهای موسسه برای مشتریان و کاربران تعریف شد.

سفارش طراحی وب‌سایت و طراحی صفحه اول وب‌سایت؛

برخلاف بسیاری از وب سایتها، که در صفحات اولیه حجم زیادی از اطلاعات را به نمایش می گذارند، طراحی صفحه اول وب سایت به نحوی انجام شده است که پیامهایی ساده و موثر را دربر داشته باشد. هدف از این نوع طراحی، شناسایی فعالیتها و اهداف موسسه و همچنین استفاده آسان از این وب سایت است.

سفارش طراحی وب‌سایت و تعرفه طراحی سایت؛

شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی دارد تا خدمات زیر را در قالب اصول طراحی کاراکتر تبلیغاتی و طراحی برند و طراحی لوگو به مخاطبان علاقه‎مند ارائه کند:

انواع طراحی کاراکتر، طراحی کاراکتر کارتونی، کاراکتر سازی برند،‌ طراحی لوگو،‌ طراحی ست اداری،‌ طراحی وب‌سایت و پورتال خبری،‌ طراحی هویت بصری؛

مدیران کسب و کارها در صورت تمایل می‌توانند برای سفارش ساخت کاراکتر، سفارش ست اداری،‌ سفارش ساخت کاراکتر برند،‌ سفارش طراحی لوگو و سفارش ساخت انیمیشن از طریق بخش تماس با ما در وب‌سایت کانون تبلیغاتی ویرا ورنا با این شرکت تبلیغاتی تماس بگیرند.

برندهای معتبر از داخل و خارج از ایران برای آگاهی از جزئیات خدمات از قبیل قیمت طراحی کاراکتر، تعرفه سفارش ست اداری، تعرفه سفارش لوگو، قیمت ست اداری، تعرفه طراحی ست اداری با کارشناسان دپارتمان بازاریابی و فروش شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا تماس حاصل فرمایند.

با توجه به اهمیت تیزر تبلیغاتی و تبلیغات انیمیشنی شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی خود را جهت آماده‌سازی موفق‌ترین متن تیزر تبلیغاتی و یا حتی تیزر تبلیغاتی به انگلیسی برای برندهای داخلی و خارجی اعلام می‌کند.

سازندگان

طراح: طارق صابر
آهنگساز: امید اسکندر

ابزارهای استفاده شده

گرافیک: PHOTOSHOP
موسیقی: REASON – CUBASE

پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

برندینگ | طراحی کاراکتر | طراحی گرافیک | شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا