طراحی گرافیک, طراحی لوگو

طراحی بسته‌بندی و ماک‌آپ از جمله خدمات شرکت‌های تبلیغاتی است که تأثیری غیر قابل انکار در موفقیت برندهای تجاری داشته و دارد. تجربه ثابت کرده است در این یک قرنی که از عمر تبلیغات به صورت حرفه‌ای می‌گذرد، هر برند یا کسب و کاری که موفق شده است از جلد محصول یا لباس خدمات خود به مثابه رسانه‌ای تبلیغاتی بهره ببرد و مخاطب را تنها با کمک گرفتن از طراحی بسته‌بندی و ماک‌آپ جذاب به خریداری شیفته و شیدای محصولات خود تبدیل کند،‌ در بازار رقابت با سایر برندها دست بالا را داشته است.

طراحی بسته‌بندی و ماک‌آپ و برندینگ؛

طراحی بسته‌بندی و ماک‌آپ یکی از بهترین موقعیت‌ها و فرصت‌هایی است که در اختیار هر کسب و کار قرار می‌گیرد تا بدون صرف بودجه‌های کلان تبلیغاتی هر روز و برای چندین و چند نوبت ویژگی‌های برند خود را در برابر دیدگان مخاطبان و خریداران ترسیم کنند و احساسی که مشتری از ارتباط با برند مورد نظر پیدا می‌کند را تقویت و تشدید نمایند.

از آنجا که طراحی بسته‌بندی و ماک‌آپ عنصری از اجزای برندینگ است که در تماس مستقیم با مخاطب قرار دارد و حتی بعد از پایان خرید نیز همراه خریدار می‌شود و تا خانه با خریدار هم مسیر می‌گردد، توجه به اجرا و پرداخت آن در معرفی و عرضه‌ی مشتری‌پسند یک برند تأثیری غیر قابل انکار دارد. به همین دلیل نیز شاهدیم که برندهای معتبر جهانی هر ساله میلیون‌ها دلار صرف طراحی بسته‌بندی و ماک‌آپ محصولات و خدماتی می‌کنند که قرار است از جانب این برندها در اختیار مخاطب و مشتری قرار بگیرد و نام و یاد برند مورد نظر را بارها و بارها در بازار تکرار کند.

طراحی بسته‌بندی و ماک‌آپ و شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا؛‌

شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا نیز با توجه به اهمیتی که طراحی بسته‌بندی و ماک‌آپ در معرفی محصولات و خدمات هر برند و کسب و کار دارد،‌ به لطف سال‌ها تجربه در طراحی بسته‌بندی و ماک‌آپ خدمات تبلیغاتی ویژه‌ای را در این زمینه به کسب و کارهای ایرانی و خارجی ارائه می‌کند.

طراحی بسته‌بندی و ماک‌آپ برای فست‌فودهای زنجیره‌ای بد برگر یکی از جدیدترین نمونه کارهای شرکت تبلیغاتی بین‌المللی ویرا ورنا در این زمینه است که نشان می‌دهد تکیه بر هنر تبلیغات و جادوی خلاقیت در طراحی بسته‌بندی و ماک‌آپ چگونه می‌تواند هویت بصری یک برند را در مراوده‌ی هر روزه با مخاطب و مشتری زنده کند.

طراحی بسته‌بندی و ماک‌آپ فست فودهای بد برگر؛‌

از جمله ویژگی‌های هنری و تبلیغاتی که در طراحی بسته‌بندی و ماک‌آپ فست فود بد برگر رعایت شده است می‌توان به استفاده از رنگ‌های سیاه و بنفش اشاره کرد،‌ رنگ سیاه استفاده شده در طراحی بسته‌بندی و ماک‌آپ محصولات غذایی فست‌فود زنجیره‌ای بد برگر معرف جوان‌پسند بودن و شور بالای این بند برای زندگی و استقبال از سبک زندگی هیجان‌‎برانگیز است و از طرف دیگر رنگ بنفش، نیز به عنوان رنگ سال 2018 میلادی علاوه بر آنکه به روز بودن برند بد برگر را گواهی می‌دهد، بار دیگر بر غیر رسمی بودن، جوان بودن و میل به زندگی سرخوشانه در طراحی لوگو و برند فست فود بد برگر تأکید می‌کند.

طراحی بسته‌بندی و ماک‌آپ و خدمات ویرا ورنا؛

شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی دارد تا خدمات زیر را در قالب اصول طراحی کاراکتر تبلیغاتی و طراحی برند و طراحی لوگو به مخاطبان علاقه‎مند ارائه کند:

انواع طراحی کاراکتر، طراحی کاراکتر کارتونی، کاراکتر سازی برند،‌ طراحی لوگو،‌ طراحی ست اداری،‌ طراحی وب‌سایت و پورتال خبری،‌ طراحی هویت بصری؛

مدیران کسب و کارها در صورت تمایل می‌توانند برای سفارش ساخت کاراکتر، سفارش ست اداری،‌ سفارش ساخت کاراکتر برند،‌ سفارش طراحی لوگو و سفارش ساخت انیمیشن از طریق بخش تماس با ما در وب‌سایت کانون تبلیغاتی ویرا ورنا با این شرکت تبلیغاتی تماس بگیرند.

برندهای معتبر از داخل و خارج از ایران برای آگاهی از جزئیات خدمات از قبیل قیمت طراحی کاراکتر، تعرفه سفارش ست اداری، تعرفه سفارش لوگو، قیمت ست اداری، تعرفه طراحی ست اداری با کارشناسان دپارتمان بازاریابی و فروش شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا تماس حاصل فرمایند.

با توجه به اهمیت تیزر تبلیغاتی و تبلیغات انیمیشنی شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی خود را جهت آماده‌سازی موفق‌ترین متن تیزر تبلیغاتی و یا حتی تیزر تبلیغاتی به انگلیسی برای برندهای داخلی و خارجی اعلام می‌کند.

 

کارفرما:‌ رستوران‌های زنجیره‌ای بد برگر؛‌

ابزارهای مورد استفاده:‌ فتوشاپ، ایلاستریتور؛‌

ایده‌پرداز و گرافیست:‌ طارق صابر؛

پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

برندینگ | طراحی لوگو | طراحی گرافیک | شرکت تبلیغاتی ویرا ورناطراحی کاراکتر انیمیشن برای داستان‌های اساطیری