انیمیشن لوگو, برندینگ, تولید موسیقی و صدا, ساخت ویدئو و انیمیشن

وب‌سایت ملودایو از تولد تا شهرت؛

پروژه‌ی طراحی هویت بصری وب‌سایت ملودایو در کانون تبلیغاتی بین‌المللی ویرا ورنا از اهمیت قابل توجهی برخوردار بوده است، چرا که وب‌سایت ملودایو از جمله مشتریان این شرکت تبلیغاتی است که به دلیل برخورداری از نگاهی حرفه‌ای به عرصه‌ی برندینگ و حوزه‌ی تبلیغات،‌ این امکان را برای دپارتمان‌های طراحی گرافیک، ساخت موسیقی و کارگردانی شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا فراهم آورده تا برای معرفی برند نوپا و صد البته خوش‌آتیه‌ی ملودایو کاری کنند کارستان!
از جمله چالش‌های معرفی وب‌سایت ملودایو برای شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا بهره‌گیری از مواد هنری و چارچوب اطلاع‌رسانی بود که جان کلام را در زمینه‌ی کیفیت خدمات در وب‌سایت ملودایو بیان کند، چرا که از همان اولین جلسات مشاوره‌ای با مدیران خوش‌فکر وب‌سایت ملودایو این نکته برای دپارتمان‌های دیجیتال مارکتینگ و برندینگ کانون تبلیغاتی ویرا ورنا مشخص شد که وب‌سایت ملودایو آمده است تا متفاوت‌ترین خدمات را ارائه کند و دستگاه تازه‌ای به نغمه‌های موزون موسیقی ایرانی اضافه کند.

 

وب‌سایت ملودایو از ایده‌ی اولیه تا خلق برندی ماندگار؛

در جلسات همفکری دپارتمان‌های طراحی گرافیک، کارگردانی، توسعه‌ی وب‎سایت، تولید محتوا و ساخت موسیقی و صدا شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا با مدیران برند ملودایو مشخص شد که اصیل و اوریجینال بودن، ریشه داشتن در گذشته‌ای پر افتخار،‌ همگام بودن با تازه‎ترین تحولات روز، پیشگام و یکه‌تاز بودن، توجه به جزئیات و ارائه‌ی خدمات منحصربفرد، از جمله ویژگی‌های حیاتی و سازنده‌ی برند ملودایو محسوب می‌شوند.

با توجه به تمامی موارد بالا در قالب پروژه‌ای چند مرحله‌ای،‌ فرآیند طراحی هویت بصری و برندسازی برای برند ملودایو در مرکز خلاقیت و برند شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا کلید خورد و درقالب پروژه‌ای پیچیده و نفس‌گیر پس از نزدیک به دو سال پر خاطره و لذتبخش در قالب درختی تناور در باغ سرسبز موسیقی متن به بار نشست.

وب‌سایت ملودایو از استودیو تا ذهن مخاطب؛‌

با تلاش‌های شبانه‎‌روزی دپارتمان‌های طراحی گرافیک، ساخت ویدیو و انیمیشن، توسعه‌ی وب، دیجیتال مارکتینگ و ساخت و تولید موسیقی شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا امروز شاهد هستیم که نام و برند ملودایو از برندی نوپا و کم‌تر شناخته شده در ابتدای کار به نتی آشنا در گوش مخاطبان و مدیرانی تبدیل شده است که به سینما، به هنر و دست آخر به زندگی عشق می‌ورزند و برای معرفی کسب و کارهایشان به کم‌تر از حرفه‌ای‌ترین‌ها و شنیدنی‌ترین‌ها راضی نمی‌شوند.

وب‌سایت ملودایو از طراحی بصری تا توسعه‌ی وب‌سایت؛

با توجه به پیچیدگی‌های طراحی هویت بصری برای پروژه‎ای به مقیاس و کیفیت وب‌سایت ملودایو از ابزارها و تکینک‌های متنوعی استفاده شده است تا این برند جایگاهی درخور را در بازارهای مورد نظر خود پیدا کند.
در طراحی هویت بصری وب‌سایت ملودایو با استفاده از ابزارها و تکنیک‌های زیر تلاش شده است تا در ترسیم مدلینگ اولیه و خروجی‌های نهایی از بالاترین کیفیت و هنرمندانه‌ترین و جذاب‌ترین مواد خام در دسترس استفاده شود.
بخشی از ابزارهای استفاده شده در طراحی هویت بصری و برندینگ این پروژه عبارت‌اند از:‌
Photoshop فتوشاپ، Illustrator ایلاستریتر، 3D
در طراحی هویت بصری وب‌سایت ملودایو رنگ مسی یادآور ریشه‌های کلاسیک این برند در فرهنگ و هنر یونان باستان و رنگ بنفش نیز با جلوه‌های نئونی اشاره‌ای به پیشگامی ملودایو در دوران مدرن امروزی است.
بخشی از ابزارهای استفاده شده در ساخت لوگو موشن و انیمیشن این پروژه عبارت‌اند از:‌
استودیو مکس، ZBrush، Mental Ray و‌ افترافکتز After Effects؛

وب‌سایت ملودایو از طراحی لوگوموشن تا ساخت موسیقی برند؛

 

با توجه به اینکه موسیقی در معرفی وب‌سایت ملودایو نقش کلیدی ایفا می‌کند، تولید موسیقی برندی که به خوبی این برند را نمایندگی کند و تمام ویژگی‌های شنیدنی برند ملودایو را با گوش مخاطب آشنا کند، به هیچ وجه کار ساده‎ای نبوده و نیست.

ما در دپارتمان تولید موسیقی و صدا شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا برای رسیدن به این مهم بار دیگر به سراغ ویژگی‌‎های بنیادینی رفتیم که وب‌سایت ملودایو با وجود آن‌ها در ذهن مخاطب تعریف می‎شود و از همنیشنی موسیقی کلاسیک در کنار موسیقی الکترونیک نوایی از قدمت در کنار نغمه‌ای از پیشاهنگی را برای ساخت موسیقی برند ملودایو به خدمت گرفته‌ایم.      ‌ بخشی از ابزارهای استفاده شده در ساخت موسیقی برند این پروژه عبارت‌اند از:‌

موسیقی ارکسترال،‌ موسیقی الکترونیک،‌ کیو بیس،‌ سینتی سایزر؛

کانون تبلیغاتی بین‌المللی ویرا ورنا آمادگی دارد تا با کیفیتی در سطح نمونه‌ی کار برند ملودایو خدمات طراحی هویت بصری، طراحی لوگو،‌ طراحی لوگو موشن، طراحی و توسعه‎‌ی وب‌سایت، تولید محتوا در قالب پادکست صوتی و ویدویی،‌ ساخت موسیقی برند را به کسب‌وکارهای علاقه‌مند به این حوزه‌های تبلیغاتی ارائه کند.

وب‌سایت ملودایو و سفارش طراحی سایت؛

شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی دارد تا خدمات زیر را در قالب اصول طراحی کاراکتر تبلیغاتی، طراحی برند و طراحی لوگو به مخاطبان علاقه‎مند ارائه دهد:

انواع طراحی کاراکتر، طراحی کاراکتر کارتونی، کاراکتر سازی برند،‌ طراحی لوگو،‌ طراحی ست اداری،‌ طراحی وب‌سایت و پورتال خبری،‌ طراحی هویت بصری؛

مدیران کسب و کارها در صورت نیاز می‌توانند برای سفارش ساخت کاراکتر، سفارش ست اداری،‌ سفارش ساخت کاراکتر برند،‌ سفارش طراحی لوگو و سفارش ساخت انیمیشن از طریق بخش تماس با ما در وب‌سایت کانون تبلیغاتی ویرا ورنا با این شرکت تبلیغاتی تماس بگیرند.

برندهای معتبر از داخل و خارج از ایران برای آگاهی از جزئیات خدمات از قبیل قیمت طراحی کاراکتر، تعرفه سفارش ست اداری، تعرفه سفارش لوگو، قیمت ست اداری، تعرفه طراحی ست اداری با کارشناسان دپارتمان بازاریابی و فروش شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا تماس بگیرند.

با توجه به اهمیت تیزر تبلیغاتی و تبلیغات انیمیشنی شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی خود را جهت آماده‌سازی موفق‌ترین متن تیزر تبلیغاتی و یا حتی تیزر تبلیغاتی به انگلیسی برای برندهای داخلی و خارجی اعلام می‌کند.

 

پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

ساخت تیزر تبلیغاتیتیزر تبلیغاتی |طراحی لوگو | انیمیشن | شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا