طراحی پوستر, طراحی گرافیک

طراحی پوستر تبلیغاتی یوز ایرانی از جمله نمونه کارهای شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا در زمینه‌ی پاسداشت حیات وحش کم‌نظیر ایران است.

کانون تبلیغاتی ویرا ورنا با کادری مجرب در سال 1395 با هدف ارائه خدمات در زمینه تبلیغات و برندینگ شامل تولید ویدئو، طراحی گرافیکی، تولید  صدا و موسیقی و طراحی و توسعه وب تأسیس گردید.

طراحی پوستر تبلیغاتی یو و شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا؛

این پوستر تبلیغاتی برای آگاهی عمومی درباره حفظ حیات وحش، منابع طبیعی و گونه های در حال انقراض ایران و جلوگیری از سرنوشتی مشابه برای سایر گونه های در حال انقراض است.

طراحی پوستر تبلیغاتی یوز ایرانی و داستان پلنگ ایرانی؛‌

یوز ایرانی (Persian Leopard) یکی از نادرترین و بزرگ جثه‌ترین زیرگونه های پلنگ در دنیاست. بر اساس برآورد آماری در هر هفته یک پلنگ در ایران کشته می‌شود و یوز ایرانی به شدت در خطر انقراض است. یوز ایرانی 85 درصد از زیستگاه طبیعی خودش را در ایران از دست داده است. آمار دقیق این گونه ارزشمند در ایران مشخص نیست ولی از نظر جامعه علمی ایران و اتحادیه جهانی IUCN تنها 500 تا 800 پلنگ در زیستگاه های طبیعی ایران یافت می شود.

طراحی پوستر تبلیغاتی یوز ایرانی و راهکار شرکت تبلیغاتی ویراورنا؛‌

در ساخت این کلیپ از نرم‌افزار فتوشاپ، طراحی دیجیتال، تلفیق عکس‌ها استفاده شده است.

طراحی پوستر تبلیغاتی یوز ایرانی و خدمات شرکت تبلیغاتی ویراورنا؛‌

شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی دارد تا خدمات زیر را در قالب اصول طراحی کاراکتر تبلیغاتی، طراحی برند و طراحی لوگو به مخاطبان علاقه‎مند ارائه دهد:

انواع طراحی کاراکتر، طراحی کاراکتر کارتونی، کاراکتر سازی برند،‌ طراحی لوگو،‌ طراحی ست اداری،‌ طراحی وب‌سایت و پورتال خبری،‌ طراحی هویت بصری؛

مدیران کسب و کارها در صورت نیاز می‌توانند برای سفارش ساخت کاراکتر، سفارش ست اداری،‌ سفارش ساخت کاراکتر برند،‌ سفارش طراحی لوگو و سفارش ساخت انیمیشن از طریق بخش تماس با ما در وب‌سایت کانون تبلیغاتی ویرا ورنا با این شرکت تبلیغاتی تماس بگیرند.

برندهای معتبر از داخل و خارج از ایران برای آگاهی از جزئیات خدمات از قبیل قیمت طراحی کاراکتر، تعرفه سفارش ست اداری، تعرفه سفارش لوگو، قیمت ست اداری، تعرفه طراحی ست اداری با کارشناسان دپارتمان بازاریابی و فروش شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا تماس بگیرند.

با توجه به اهمیت تیزر تبلیغاتی و تبلیغات انیمیشنی شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی خود را جهت آماده‌سازی موفق‌ترین متن تیزر تبلیغاتی و یا حتی تیزر تبلیغاتی به انگلیسی برای برندهای داخلی و خارجی اعلام می‌کند.

سازندگان

گرافیست: طارق صابر

ابزارهای استفاده شده

گرافیک: PHOTOSHOP

پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید