طراحی کاراکتر, طراحی گرافیک

طراحی کاراکتر انیمیشن برای داستان‌های اساطیری از جمله موضوعاتی است که جذابیت قابل توجهی برای متخصصان طراحی کاراکتر و طراحی شخصیت در شرکت‌های تبلیغاتی داشته و دارد. طراحی کاراکتر انیمیشن برای داستان‌های اساطیری در طول سالیان گذشته پیشرفت‌های چشمگیری داشته است و به لطف حضور بازی‌های رایانه‌ای پرطرفدار در بازار نقش بی‌بدیلی نیز در میان خدمات شرکت‌های تبلیغاتی پیدا کرده است و همه روزه سفارش‌های جدیدتری در زمینه‌ی طراحی کاراکتر انیمیشن برای داستان‌های اساطیری به سوی شرکت‌های تبلیغاتی ارسال می‌شود.

طراحی کاراکتر انیمیشن برای داستان‌های اساطیری و دنیای پر رمز و راز افسانه‌ها؛

داستان‌های اساطیری به دلیل تفسیر سیاه و سپیدی که از دنیا دارند، محمل بسیار مناسبی برای الهام هنرمندان به حساب می‌آیند و به همین دلیل نیز هیچ جای تعجب ندارد که سفارش طراحی کاراکتر انیمیشن برای داستان‌های اساطیری طرفداران زیادی در میان انیمیشن‌سازان و تولیدکنندگان بازی‌های رایانه‌ای داشته باشد و طراحان شخصیت در شرکت‌های تبلیغاتی با درخواست‌های متعددی برای طراحی کاراکتر با الهام از قصه و مثل‌های داستان‌های اساطیری می‌شوند.

طراحی کاراکتر انیمیشن برای داستان‌های اساطیری و شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا؛

نمونه کار طراحی کاراکتری که برای ارائه در این قسمت از نمونه کارهای شرکت‌ تبلیغاتی ویرا ورنا آماده شده است، یکی از نمونه‌های طراحی کاراکتر شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا برای انیمیشن‌هایی است که بر پایه‌ی داستان‌های اساطیری ساخته و پرداخته شده است. در این نمونه کار طراحی کاراکتر انیمیشن شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا که به سفارش شرکت Creative Media در شهر شارجه ساخته شده است با توجه به پیرنگ اساطیری داستان، شخصیتی پلید و شرور به تصویر کشیده شده است تا تمام بار منفی داستان را یک تنه بر دوش بکشد.

طراحی کاراکتر انیمیشن برای داستان‌های اساطیری و روایت‌‎های متعدد؛

طراحی کاراکتر انیمیشن برای داستان‌های اساطیری امکانات متعددی در اختیار تولیدکنندگان انیمیشن‌های کوتاه یا بلند قرار می‌دهد و علاوه بر این فرصت‌های متعدد، صحنه‌ی پر مخاطبی آماده می‌کند تا هنرمندانی که در قالب طراح و گرافیت در شرکت‌های تبلیغاتی مشغول به کار و فعالیت هستند، استعدادها و توانایی‌های خود را در زمینه‌ی طراحی کاراکتر و شخصیت به منصه‌ی ظهور برسانند.

نمونه کار طراحی کاراکتر انیمیشن برای داستان‌های اساطیری که در قسمت نمونه کارهای وب‌سایت شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا برای آشنایی هر چه بهتر مخاطبان با نحوه‌ی طراحی شخصیت برای داستان‌های اساطیری ارائه شده است، به خوبی نشان می‌دهد که چگونه طراحان شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا موفق شده‌اند، ویژگی‌های شرورانه‌ی شخصیتی پلید را با الهام از قصه‌ها و افسانه‌های اساطیری به تصویر بکشند و تخیل مخاطب را برای مواجهه به جهانی اساطیری آماده کنند.

طراحی کاراکتر انیمیشن برای داستان‌های اساطیری و نرم‌افزار زیبراش؛‌

در طراحی و اجرای نمونه کار طراحی کاراکتر برای داستان‌های اساطیری که توسط طراحان شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آماده شده است، از نرم‌افزار تخصصی زیبراش استفاده شده است و برای رندر این طراحی پر از جزئیات و ریزه‌کاری‌های هنری از نرم‌افزارهای تری دی استودیو مکس و منتال ری استفاده شده است.

امروزه شرکت‌های تبلیغاتی معتبر و بین‌المللی برای اجرای سفارش‌های طراحی کاراکتر یا طراحی شخصیت خود استفاده‌های هنرمندانه‌ای از نرم‌افزار زیبراش می‌کنند و این نرم‌افزار در زمینه‌ی اجرای سه بعدی طراحی کاراکتر یا طراحی شخصیت امکانات قابل توجهی را در اختیار طراحان قرار می‌دهد. البته باید به این نکته اساسی نیز توجه داشت که در کشور ما هنوز استفاده از نرم‌افزار زیبراش و قابلیت‌های فراوان این نرم‌افزار تخصصی چندان همه‌گیر نشده است و شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا از معدود کانون‌های تبلیغاتی است که به لطف حضور بین‌المللی خود تخصص بالایی در اجرای سفارش طراحی کاراکتر و طراحی شخصیت با نرم‌افزار زیبراش کسب کرده است.

طراحی کاراکتر انیمیشن برای داستان‌های اساطیری و خدمات شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا؛

شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی دارد تا خدمات زیر را در قالب اصول طراحی کاراکتر تبلیغاتی و طراحی برند و طراحی لوگو به مخاطبان علاقه‎مند ارائه کند:

انواع طراحی کاراکتر، طراحی کاراکتر کارتونی، کاراکتر سازی برند،‌ طراحی لوگو،‌ طراحی ست اداری،‌ طراحی وب‌سایت و پورتال خبری،‌ طراحی هویت بصری؛

مدیران کسب و کارها در صورت تمایل می‌توانند برای سفارش ساخت کاراکتر، سفارش ست اداری،‌ سفارش ساخت کاراکتر برند،‌ سفارش طراحی لوگو و سفارش ساخت انیمیشن از طریق بخش تماس با ما در وب‌سایت کانون تبلیغاتی ویرا ورنا با این شرکت تبلیغاتی تماس بگیرند.

برندهای معتبر از داخل و خارج از ایران برای آگاهی از جزئیات خدمات از قبیل قیمت طراحی کاراکتر، تعرفه سفارش ست اداری، تعرفه سفارش لوگو، قیمت ست اداری، تعرفه طراحی ست اداری با کارشناسان دپارتمان بازاریابی و فروش شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا تماس حاصل فرمایند.

با توجه به اهمیت تیزر تبلیغاتی و تبلیغات انیمیشنی شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی خود را جهت آماده‌سازی موفق‌ترین متن تیزر تبلیغاتی و یا حتی تیزر تبلیغاتی به انگلیسی برای برندهای داخلی و خارجی اعلام می‌کند.

در صورت تمایل برای سفارش طراحی کاراکتر با هدف ساخت فیگور یا اکشن فیگورهای محبوب و مشهور انیمیشن یا فیلم‌های سینمایی می‌توانید از طریق بخش تماس با ما با شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا تماس بگیرید.

کارفرما:‌ شرکت Creative Media امارات متحده عربی؛‌

ابزارهای مورد استفاده:‌ زیبراش، تری دی استدیو مکس، منتال ری؛‌

ایده‌پرداز و گرافیست:‌ طارق صابر؛

پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

برندینگ | برندسازی |طراحی گرافیک | شرکت تبلیغاتی ویرا ورناسفارش طراحی سردیس