طراحی کاراکتر, طراحی گرافیک

طراحی کاراکتر و شخصیت از جمله ابزارهای تبلیغاتی است که کمک می‌کند تا هر برندی در ذهن مشتریان ثبت شود و از طریق آشنایی با این کاراکتر خاص ارتباطی احساسی میان مخاطب و برند صاحب کاراکتر شکل بگیرد. طراحی کاراکتر به لطف معرفی شخصیتی به یادماندنی به مخاطب اینگونه القا می‌کند که برند مورد نظر تنها در چارچوب شرکتی حقوقی و بی‌روح خلاصه نمی‌شود و پشت چهره‌ی تجاری برند چهره‌ای زنده و دوست‌داشتنی قرار گرفته است که می‌توان دوستش داشت و دلبسته‌اش شد.

طراحی کاراکتر انیمیشن و برندینگ؛

طراحی کاراکتر انیمیشن فرصت گرانبهایی است که تنها در اختیار برندهایی قرار داده خواهد شد که پیش‌دستی کرده‌اند و از ساخت و تولید انیمیشن برای تبلیغ و معرفی برند خود بهره گرفته‌اند. یکی از مراحل بنیادین در ساخت و تولید انیمیشن طراحی کاراکتر و طراحی شخصیتی است که در میان تصاویر انبوهی که هر روز از مقابل چشمان مخاطب می‌گذرد، در صدر نشیند و با دلربایی از تماشاگران محبوب خاص و عام شوند.

طراحی کاراکتر انیمیشن در شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا؛

شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا یکی از اهم فعالیت‌های خود را در راستای همین اصل اساسی قرار داده است و به طور تخصصی در زمینه‌ی طراحی کاراکتر انیمیشن و طراحی کاراکتر برند فعالیت می‌کند و از این راه به برندها و کسب و کارها کمک می‌کند تا از طریق ترسیم شخصیتی یگانه،‌ منحصربفرد بودن برندشان را برای همیشه در ذهن مشتریان جاودانه کنند.

باید توجه داشت که طراحی کاراکتر انیمیشن تنها در مرحله‌ی طراحی تصویری ایستا از شخصیت متوقف نمی‌ماند و شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا برای آنکه در امر مهم طراحی کاراکتر انیمیشن موفق باشد،‌ هنگام طراحی و خلق کاراکتر انیمیشن، تصویرهای مختلفی نیز از حالات چهره‌ی کاراکتر طراحی شده در صورت و وضعیت‌های مختلف آماده می‌کند تا هنگام ساخت انیمیشن تبلیغاتی انیماتور به تمام حالات مختلف کاراکتر طراحی شده دسترسی داشته باشد و بر پایه حالات مختلف طراحی شده برای کاراکتر انیمیشن هنرمندانه‌ترین اثر را برای جلب رضایت کامل مخاطب و مشتری خلق کنند.

طراحی کاراکتر انیمیشن و طراحی شخصیت بازی؛

در نمونه کار حاضر که به سفارش شرکت Inbound Media در شهر دبی و کشور ایالات متحده عربی طراحی و آفریده شده است، به خوبی می‌توان ویژگی‌هایی که در طراحی کاراکتر انیمیشن توسط دپارتمان ساخت ویدیو و تولید انیمیشن در شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا رعایت می‌شود را مشاهده کرد.

شرکت Inbound Media مؤسسه‌ای فرهنگی است که در قلب شهر دبی در زمینه‌ی ساخت بازی‌های ویدیویی برای مخاطبان نونهال و نوجوان فعالیت می‌کند. به همین دلیل نیز در طراحی کاراکتر انیمیشن نمونه کار فوق نیز تلاش شده است تا شخصیت‌ها و کاراکترهایی برای این بازی رایانه‌ای پیشنهاد شود که در برقراری ارتباط با دختران و پسران جوان موفق باشند و اصطلاحا به دل این دسته از مخاطبان بنشینند.

طراحی کاراکتر انیمیشن برای شرکت Inbound Media ؛

با توجه به اینکه بازی شرکت Inbound Media درونمایه‌ای ماجراجویانه دارد و به سبک داستان‌های دزدان دریایی ساخته می‌شود،‌ در طراحی سبک پوشش،‌ پیشینه‌ی تاریخی و پایگاه اجتماعی- اقتصادی شخصیت‌ها نیز بر مبنای همین داستان پرطرفدار تصویری از سیاح دریایی نوجوان به همراه دستیار دوست‌داشتنی‌اش ارائه می‌دهد.

فضاسازی فانتزی کاراکترهای انیمیشن و استفاده از شخصیت‌های خیالی از جمله ویژگی‌های بارز دیگری است که کاراکترهای طراحی شده در نمونه کار شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا را برای بازی‌ساز و بازیکن و بازیگر جذاب‌تر می‌کند. با توجه به رقابت شدید در بازار بازی‌های ویدیویی، تأکید شرکت Inbound Media بر روی خاص بودن کاراکترهای طراحی شده، طراحان شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا شخصیت‌هایی را طراحی کرده‌اند که به دلیل بی‌مکانی و بی‌زمانی دقیقا همین شاخصه را در ذهن مخاطب زنده می‌کنند.

طراحی کاراکتر انیمیشن و سفارش ساخت انیمیشن؛

شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی دارد تا خدمات زیر را در قالب اصول طراحی کاراکتر تبلیغاتی، طراحی برند و طراحی لوگو به مخاطبان علاقه‎مند ارائه دهد:

انواع طراحی کاراکتر، طراحی کاراکتر کارتونی، کاراکتر سازی برند،‌ طراحی لوگو،‌ طراحی ست اداری،‌ طراحی وب‌سایت و پورتال خبری،‌ طراحی هویت بصری؛

مدیران کسب و کارها در صورت نیاز می‌توانند برای سفارش ساخت کاراکتر، سفارش ست اداری،‌ سفارش ساخت کاراکتر برند،‌ سفارش طراحی لوگو و سفارش ساخت انیمیشن از طریق بخش تماس با ما در وب‌سایت کانون تبلیغاتی ویرا ورنا با این شرکت تبلیغاتی تماس بگیرند.

برندهای معتبر از داخل و خارج از ایران برای آگاهی از جزئیات خدمات از قبیل قیمت طراحی کاراکتر، تعرفه سفارش ست اداری، تعرفه سفارش لوگو، قیمت ست اداری، تعرفه طراحی ست اداری با کارشناسان دپارتمان بازاریابی و فروش شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا تماس بگیرند.

با توجه به اهمیت تیزر تبلیغاتی و تبلیغات انیمیشنی شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی خود را جهت آماده‌سازی موفق‌ترین متن تیزر تبلیغاتی و یا حتی تیزر تبلیغاتی به انگلیسی برای برندهای داخلی و خارجی اعلام می‌کند.

پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

برندینگ | طراحی کاراکتر | طراحی گرافیک | شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا