انیمیشن دو بعدی, ساخت ویدئو و انیمیشن

طراحی کاراکتر برای انیمیشن ، کتاب‌های مصور یا جلد کتاب‌ها از جمله فعالیت‌های هنری است که همیشه مشتریان و مخاطبان خاص خودش را دارد و هیچ وقت قدیمی نمی‌شد یا اینکه جادوی جذابیت مسحورکننده‌اش را برای مخاطبان از دست نمی‌دهد، به همین دلیل نیز هر زمان در میان صفحات نمونه کارهای یک شرکت تبلیغاتی معتبر جست‌وجو می‌کنیم به نمونه‌کارهایی درخشان در زمینه‌ی طراحی کاراکتر برای انیمیشن ، کتاب یا داستان‌های بلند و کوتاه مختلف بر می‌خوریم. ‌ وقتی صحبت از هنر طراحی کاراکتر در عالم تبلیغات و برندینگ می‌شود، طراحی کاراکتر برای سبک‌های مختلف ادبی و ژانرهای متنوع هنری، از آن دست تجربه‌های شیرینی است که نصیب هنرمندان شرکت‌های تبلیغاتی می‌شود که دیوار امیدها و توانمندی‌هایشان را با سقف مرزهای سرزمینی کشوری خاص محدود نکرده‌اند و توانسته‌اند که محلی عمل کنند و جهانی بیندیشند! به همین دلیل نیز این قسم از شرکت‌های تبلیغاتی در میان سفارش‌های بین‌المللی که از سوی کسب‌وکارهای مختلف در گوشه و کنار دنیا برای طراحی کاراکتر دریافت  می‌کنند، این بخت را یافته‌اند تا برای ژانرهای مختلف از سبک‌های هیجانی و کارآگاهی گرفته تا ژانرها‌ی علمی-تخیلی و آخرالزمانی کاراکتر و شخصیت جذاب طراحی کنند،‌ در این میان عموما سهم ژانرهای علمی-تخیلی از طراحی کاراکتر در شرکت‌های تبلیغاتی بیشتر است چرا که این ژانر روایی طرفداران زیادی در میان مخاطبان فیلم‌های سینمایی، برنامه‌های انیمیشنی، کتاب‌های داستانی و کتاب‌های مصور دارد و با توجه به دنیای خیالی که برای مخاطبان به معرض دید و نمایش می‌گذارد، در طول سالیان گذشته به سرعت به یکی از محبوب‌ترین ژانرهای ادبی و هنری تبدیل شده است.

طراحی کاراکتر برای انیمیشن و تجربیات شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا؛

شرکت تبلیغاتی بین‌المللی ویرا ورنا نیز به واسطه‌ی دریافت سفارش طراحی کاراکتر برای انیمیشن های گوناگون از کشورهای مختلف جهان، این موقعیت منحصربفرد را بدست آورده است تا هنرنمایی‌های کارکنان خود را در حوزه‌ی خدمات متنوع، به ویژه طراحی کاراکتر به دید مخاطبان برساند و بار دیگر ثابت کند که خدمات تبلیغاتی مانند سفارش طراحی کاراکتر تا چه اندازه می‌تواند در موفقیت تجاری یک محصول یا خدمات تأثیر داشته باشد و به برندینگ محصول یا خدمات مورد نظر کمک کند.

نمونه کار طراحی شخصیت برای داستان Divided and Enhanced یکی از نمونه‌های طراحی شخصیت در شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا است که در ژانر علمی- تخیلی اجرا شده است. با توجه به اینکه در این داستان علمی- تخیلی،‌ شخصیت‌های مختلفی حضور دارند، طراحان شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا تصمیم گرفتند تا تمرکز اصلی را برای طراحی چهار شخصیت اصلی اثر که شامل سه مرد و یک زن هستند،‌ صرف کنند و از این طریق این داستان جذاب را به لطف طراحی شخصیت‌هایی زنده و ملموس برای مخاطبان کتابخوان جذاب‌تر کنند.

طراحی کاراکتر برای انیمیشن و نمونه کار Divided and Enhanced؛

در طراحی شخصیت‌های داستان علمی- تخیلی Divided and Enhanced تلاش شده است تا کاراکترهای طراحی شده به طور کامل نمایانگر توصیفی باشند که نویسنده از این شخصیت‌ها در کتاب خود ارائه داده است به همین دلیل نیز شاهد هستیم که کاراکتر طراحی شده برای معرفی قهرمان اصلی داستان که Julian نام دارد، همانطور که در کتاب نیز شرح داده شده است، به ابزاری مسلح شده که بر سر یکی از انگشتان دستش بسته شده است و وی را به آبپاشی قدرتمند در مبارزه با رقبا تبدیل کرده است. همانطور که در طراحی کاراکتر این شخصیت هویدا است، شخصیت ما بسیار به کاراکترهای محبوبی که از کارآگاهان فیلم‌های مشهور در ذهن داریم نزدیک است و تصویر کارآگاه کمک‌رسان و دستگیر از نیازمندان را در خاطر زنده می‌کند.

همین مسأله در مورد کاراکترهای طراحی شده برای دو شخصیت دیگر که قرار است در حکم دستیاران قهرمان داستان نقش ایفا کنند نیز صدق می‌کند و این دو کهنه سرباز که هر دو هنوز به گذشته‌ی نظامی خود افتخار می‌کنند و لباس رزم را از تن در نیاورده‌اند نیز هر کدام متناسب با قدرتی که نویسنده در اختیارشان قرار داده است،‌ باری را از دوش قهرمان داستان بر می‌دارند.

به عنوان مثال کاراکتر تنومندتر که با نام Dunstan در کتاب معرفی می‌شود، همچون دیواری متسحکم در برابر هجوم دشمنان مقاومت می‌کند و در خطوط چهره‌اش تبار مکزیکی و امریکای جنوبی‌اش به خوبی نمایان است.

کاراکتر دیگر طراحی شده برای این پروژه که Tim نامیده شده است،‌ شخصیت زبر و زرنگ داستان است که علی‌رغم جثه‌ی کوچکترش در برابر دشمنان بدین سادگی‌ها پا پس نمی‌کشد و با پشتکاری مثال زدنی به قهرمان داستان در راه فایق شدن بر مشکلات کمک می‌کند. در خطوط چهره‌ی این کاراکتر نیز نشانی از تبار ایتالیایی این شخصیت مشاهده می‌شود.

آخرین کاراکتری که در این پروژه حضوری سایه‌وار اما منحصربفرد دارد، کاراکتر زن جوانی است که در دهه‌ی بیست عمر خود دنیای آینده را در کنار سایر قهرمانان داستان با تمامی تلخی و شیرینی‌هایش تجربه می‌کند.

طراحی کاراکتر برای انیمیشن و خدمات شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا؛

شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی دارد تا خدمات زیر را در قالب اصول طراحی کاراکتر تبلیغاتی و طراحی برند و طراحی لوگو به مخاطبان علاقه‎مند ارائه کند:

انواع طراحی کاراکتر، طراحی کاراکتر کارتونی، کاراکتر سازی برند،‌ طراحی لوگو،‌ طراحی ست اداری،‌ طراحی وب‌سایت و پورتال خبری،‌ طراحی هویت بصری؛

مدیران کسب و کارها در صورت تمایل می‌توانند برای سفارش ساخت کاراکتر، سفارش ست اداری،‌ سفارش ساخت کاراکتر برند،‌ سفارش طراحی لوگو و سفارش ساخت انیمیشن از طریق بخش تماس با ما در وب‌سایت کانون تبلیغاتی ویرا ورنا با این شرکت تبلیغاتی تماس بگیرند.

برندهای معتبر از داخل و خارج از ایران برای آگاهی از جزئیات خدمات از قبیل قیمت طراحی کاراکتر، تعرفه سفارش ست اداری، تعرفه سفارش لوگو، قیمت ست اداری، تعرفه طراحی ست اداری با کارشناسان دپارتمان بازاریابی و فروش شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا تماس حاصل فرمایند.

با توجه به اهمیت تیزر تبلیغاتی و تبلیغات انیمیشنی شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی خود را جهت آماده‌سازی موفق‌ترین متن تیزر تبلیغاتی و یا حتی تیزر تبلیغاتی به انگلیسی برای برندهای داخلی و خارجی اعلام می‌کند.

 

کارفرما:‌ انتشارات Elite Books ؛‌

ابزارهای مورد استفاده:‌ فتوشاپ ؛‌

ایده‌پرداز و گرافیست:‌ طارق صابر؛

پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

تیزر تبلیغاتی |ساخت انیمیشن | طراحی کاراکتر | شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا