طراحی کاراکتر, طراحی گرافیک

طراحی کاراکتر تجاری هر چه رقابت در عرصه‌ی برندینگ بیشتر می‌شود، متقاضیان زیادتری پیدا می‌کند و تأثیر طراحی کاراکتر تجاری و شخصیت تبلیغاتی در برندینگ موفق‌تر یک کالا یا خدمات، نمود بیشتری پیدا می‌کند. به همین جهت نیز طراحی کاراکتر تجاری همواره در صدر فعالیت‌های شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا قرار داشته و دارد.

طراحی کاراکتر تجاری و شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا؛

کانون تبلیغاتی ویرا ورنا با کادری مجرب در سال 1395 با هدف ارائه خدمات در زمینه تبلیغات و برندینگ شامل تولید ویدئو، طراحی گرافیکی، تولید  صدا و موسیقی و طراحی و توسعه وب تأسیس گردید.

طراحی کاراکتر تجاری و افق پیش‌روی تبلیغات؛

شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی دارد تا خدمات زیر را در قالب اصول طراحی کاراکتر تبلیغاتی، طراحی برند و طراحی لوگو به مخاطبان علاقه‎مند ارائه دهد:

انواع طراحی کاراکتر، طراحی کاراکتر کارتونی، کاراکتر سازی برند،‌ طراحی لوگو،‌ طراحی ست اداری،‌ طراحی وب‌سایت و پورتال خبری،‌ طراحی هویت بصری، طراحی کاراکتر تجاری و طراحی گرافیک دو بعدی؛

مدیران کسب و کارها در صورت نیاز می‌توانند برای سفارش ساخت کاراکتر، سفارش ست اداری،‌ سفارش ساخت کاراکتر برند،‌ سفارش طراحی لوگو و سفارش ساخت انیمیشن از طریق بخش تماس با ما در وب‌سایت کانون تبلیغاتی ویرا ورنا با این شرکت تبلیغاتی تماس بگیرند.

برندهای معتبر از داخل و خارج از ایران برای آگاهی از جزئیات خدمات از قبیل قیمت طراحی کاراکتر، تعرفه سفارش ست اداری، تعرفه سفارش لوگو، قیمت ست اداری، تعرفه طراحی ست اداری با کارشناسان دپارتمان بازاریابی و فروش شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا تماس بگیرند.

با توجه به اهمیت تیزر تبلیغاتی و تبلیغات انیمیشنی شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی خود را جهت آماده‌سازی موفق‌ترین متن تیزر تبلیغاتی و یا حتی تیزر تبلیغاتی به انگلیسی برای برندهای داخلی و خارجی اعلام می‌کند.

شایان ذکر است که شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا برای طراحی کاراکتر تجاری از تکنیک طراحی گرافیک دو بعدی بهره می‌برد، تکنیکی که یکی از جذاب‌ترین دستاوردهای هنری صنعت طراحی در زمینه‌ی طراحی کاراکتر و شخصیت به حساب می‌آید.

سازندگان

طراح: امیر بالایی

ابزارهای استفاده شده

گرافیک: PHOTOSHOP

پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

ببر ایرانی یا ببر مازندران (Caspian Tiger) یكی از گونه‌های منحصر به فرد حیات وحش بوده است كه متأسفانه در حدود نیم قرن پیش منقرض شد. انیمیشن فوق مراحل ساخت پوستر تبلیغاتی برای آگاهی عمومی درباره حفظ حیات وحش، منابع طبیعی و گونه‌های در حال انقراض ایران و جلوگیری از سرنوشتی مشابه برای سایر گونه‌های در حال انقراض است.