انیمیشن لوگو, ساخت ویدئو و انیمیشن, موشن گرافیک سه بعدی

طراحی موشن گرافیک سه‌بعدی از لوگو شاتل یکی از نمونه کارهای منحصربفرد شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا  محسوب می‌شود. شرکت شاتل از جمله‌ ارائه‌دهندگان اینترنت پرسرعت در بازار ایران است که به واسطه‌ی بیش از یک دهه فعالیت در این بازار نامی شناخته شده برای کاربران محسوب می‌شود.

موشن گرافیک سه‌بعدی لوگو ترفندی برای منحصربفرد شدن؛

با توجه به حضور چندین و چندساله‌ی این شرکت، اکنون به نظر می‌رسد لوگوی شرکت شاتل نیازمند طراحی مجددی است که با حال و هوای مخاطب امروزی همخوانی بیشتری داشته باشد و حس هیجان و تحرک را به مخاطب منتقل کند.

موشن گرافیک سه‌بعدی و جان‌بخشی به لوگوهای قدیمی؛

علاوه بر این موارد در طراحی دوباره‌ی لوگو شاتل باید ترتیبی اتخاذ شود تا پیشرو بودن این برند در عرصه‌ی فناوری به ذهن متبادر شود و کهکشانی بودن این برند برای مخاطب ملموس شود.

تمام این ویژگی‌ها سبب شدند تا طراحان شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا از تکنیک لوگو موشن برای بازآفرینی لوگو شاتل استفاده کنند و طرح پیشنهادی خود برای دمیدن روحی تازه در کالبد لوگوی پیشکسوت شاتل را در قالب لوگو موشنی سرشار از حرکات هندسی ارائه کنند.

موشن گرافیک سه‌بعدی و شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا؛

مدیران کسب و کارها در صورت تمایل برای طراحی موشن گرافیک سه‌بعدی از لوگو برند خود یا معرفی نام و نشان تجاری خود با تکنیک لوگو موشن می‌توانند از طریق بخش تماس با ما وب‌سایت کانون تبلیغاتی ویرا ورنا با این شرکت تبلیغاتی تماس بگیرند.

موشن گرافیک سه‌بعدی راهکاری برای معرفی برندهای پیشرو؛‌

طراحی لوگو موشن تبلیغاتی شرکت شاتل به لطف حضور این ابزارها میسر شده است:‌

تصویر:‌ افتر افکت Adobe After effect ، فتوشاپ Photoshop،‌ المنت 3 دی Element 3D ، 3 دی مکس 3D Studio Max‌؛

سازندگان

خالق موشن گرافیک:‌ علی صدیق؛

صدا و موسیقی:‌ کیو بیس،‌ اف ال استودیو؛‌

خالق صدا و موسیقی: امید اسکندر

موشن گرافیک سه‌بعدی و سفارش ساخت انیمیشن؛‌

کانون بین‎المللی ویرا ورنا آمادگی دارد تا خدمات طراحی لوگو موشن تبلیغاتی به همراه ساخت موسیقی تبلیغاتی اوریجینال را به مخاطبان علاقه‎مند ارائه کند.

شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی دارد تا خدمات زیر را در قالب اصول طراحی کاراکتر تبلیغاتی، طراحی برند و طراحی لوگو به مخاطبان علاقه‎مند ارائه دهد:

انواع طراحی کاراکتر، طراحی کاراکتر کارتونی، کاراکتر سازی برند،‌ طراحی لوگو،‌ طراحی ست اداری،‌ طراحی وب‌سایت و پورتال خبری،‌ طراحی هویت بصری؛

مدیران کسب و کارها در صورت نیاز می‌توانند برای سفارش ساخت کاراکتر، سفارش ست اداری،‌ سفارش ساخت کاراکتر برند،‌ سفارش طراحی لوگو و سفارش ساخت انیمیشن از طریق بخش تماس با ما در وب‌سایت کانون تبلیغاتی ویرا ورنا با این شرکت تبلیغاتی تماس بگیرند.

موشن گرافیک سه‌بعدی و تعرفه ساخت انیمیشن؛

برندهای معتبر از داخل و خارج از ایران برای آگاهی از جزئیات خدمات از قبیل قیمت طراحی کاراکتر، تعرفه سفارش ست اداری، تعرفه سفارش لوگو، قیمت ست اداری، تعرفه طراحی ست اداری با کارشناسان دپارتمان بازاریابی و فروش شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا تماس بگیرند.

با توجه به اهمیت تیزر تبلیغاتی و تبلیغات انیمیشنی شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی خود را جهت آماده‌سازی موفق‌ترین متن تیزر تبلیغاتی و یا حتی تیزر تبلیغاتی به انگلیسی برای برندهای داخلی و خارجی اعلام می‌کند.

 

پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

تیزر تبلیغاتی |ساخت کلیپ| طراحی کاراکتر | شرکت تبلیغاتی ویرا ورناسفارش طراحی کاراکتر