برندینگ, طراحی کاراکتر, طراحی گرافیک

نقش سفارش طراحی کاراکتر در شرکت‌های بازی‌سازی همان نکته‌ای است که تمامی متخصصان حوزه‌ی بازاریابی بر اهمیت روزافزون آن تأکید دارند. دلیل عمده این مسأله هم همان جذابیتی است که بازنمایی شخصیت‌های بازی‌‌های پرطرفدار برای علاقه‌مندان این بازی‌ها دارند و بازیکنان بازی‌های رایانه‌ای دوست دارند تا جذب بازی شوند که کاراکترهای جذابی برای آن بازی طراحی و گلچین شده باشند.

نقش سفارش طراحی کاراکتر در تبلیغات؛‌

نقش سفارش طراحی کاراکتر در شرکت‌های بازی‌سازی از منظر دیگری نیز مورد توجه مدیران برند و متخصصان حوزه‌ی بازاریابی و بازارسازی قرار می‌گیرد چرا که هیچ بازی محبوب بازیکنان نمی‌شود و در کانون توجه مخاطبان قرار نمی‌گیرد، مگر آنکه از نقش سفارش طراحی کاراکتر در شرکت‌های بازی‌سازی نهایت بهره را برده باشد، بدین ترتیب توجه به فرآیند انتخاب کاراکتر و شخصیتی که قرار است یک بازی رایانه‌ای را در برابر چشمان مخاطبان جذاب و وسوسه‌برانگیز جلوه دهد، در موفقیت بازی‌های رایانه‌ای چنان اهمیتی دارد که جستجو برای یافتن بهترین کاراکتر طراحی شده را به مأموریت اصلی مدیران شرکت‌های بازی‌سازی تبدیل می‌کند.

نقش سفارش طراحی کاراکتر در موفقیت کسب و کارها؛‌

نقش سفارش طراحی کاراکتر در شرکت‌های بازی‌سازی تنها به این دو مورد خلاصه نمی‌شود و طراحی کاراکتر هنرمندانه این قابلت را نیز دارد تا فروش میلیونی یک بازی را تضمین کند و بازی مورد نظر را تا سال‌ها در فهرست سرگرمی‌های پرفروش قرار می‌دهد.

همین نقش سفارش طراحی کاراکتر در شرکت‌های بازی‌سازی سبب شده تا شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا نیز با سازماندهی دپارتمانی خاص برای میزبانی کارگروه ویژه طراحی کاراکتر، ‌توانمندترین نیروهای متخصص را در کنار نوآورانه‌ترین ایده‌های طراحی کاراکتر و شخصیت در دسترس مدیرانی قرار ‌دهد که در جستجوی راهکارهایی مؤثر برای تسخیر بازار هستند.

نقش سفارش طراحی کاراکتر در شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا؛‌

نمونه‌کار طراحی کاراکتر در این بخش که برای معرفی شخصیت‌های یکی از بازی‌های در دست تولید در ژانر وحشت آماده شده است، به خوبی نشان می‌دهد که کار طراحی کاراکتر و شخصیت در شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا با چه کیفیتی دنبال می‌شود و کاراکترهای طراحی شده توسط متخصصان هنرمند کانون تبلیغاتی بین‌المللی ویرا ورنا تا چه میزان در ترسیم تصویری زنده و پویا از ایده‌های ذهنی مدیران برندها مؤثر و موفق هستند.

برای نمونه در این مثال خاص کاراکتر طراحی شده در شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا از طریق بیدار کردن حس هیجان در بازیکنان بار دیگر بر نقش سفارش طراحی کاراکتر در شرکت‌های بازی‌سازی تأکید می‌کند.

نقش سفارش طراحی کاراکتر در خدمات شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا؛‌

شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی دارد تا خدمات زیر را در قالب اصول طراحی کاراکتر تبلیغاتی، طراحی برند و طراحی لوگو به مخاطبان علاقه‎مند ارائه کند:

انواع طراحی کاراکتر، طراحی کاراکتر کارتونی، کاراکتر سازی برند،‌ طراحی لوگو،‌ طراحی ست اداری،‌ طراحی وب‌سایت و پورتال خبری،‌ طراحی هویت بصری؛

مدیران کسب و کارها در صورت تمایل می‌توانند برای سفارش ساخت کاراکتر، سفارش ست اداری،‌ سفارش ساخت کاراکتر برند،‌ سفارش طراحی لوگو و سفارش ساخت انیمیشن از طریق بخش تماس با ما در وب‌سایت کانون تبلیغاتی ویرا ورنا با این شرکت تبلیغاتی تماس بگیرند.

برندهای معتبر از داخل و خارج از ایران برای آگاهی از جزئیات خدمات از قبیل قیمت طراحی کاراکتر، تعرفه سفارش ست اداری، تعرفه سفارش لوگو، قیمت ست اداری، تعرفه طراحی ست اداری با کارشناسان دپارتمان بازاریابی و فروش شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا تماس حاصل فرمایند.

با توجه به اهمیت تیزر تبلیغاتی و تبلیغات انیمیشنی شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی خود را جهت آماده‌سازی موفق‌ترین متن تیزر تبلیغاتی و یا حتی تیزر تبلیغاتی به انگلیسی برای برندهای داخلی و خارجی اعلام می‌کند.

کارفرما:‌ شرکت بازی‌سازی Silk Road؛‌

ابزارهای مورد استفاده:‌ فتوشاپ، ایلاستریتور، زیبراش؛‌

ایده‌پرداز و گرافیست:‌ طارق صابر؛

پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

برندینگ | برندسازی | شرکت گردشگری مصربرندینگ | طراحی لوگو | طراحی گرافیک | شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا