انیمیشن لوگو, ساخت ویدئو و انیمیشن, موشن گرافیک سه بعدی

کارفرما

ویرا ورنا

معرفی شرکت

کانون تبلیغاتی ویرا ورنا با کادری مجرب در سال 1395 با هدف ارائه خدمات در زمینه تبلیغات و برندینگ شامل ساخت ویدئو و انیمیشن تبلیغاتی، طراحی گرافیکی، دیجیتال مارکتینگ، تولید صدا و موسیقی،خدمات واقعیت مجازی و واقعیت افزوده و طراحی و توسعه وب تأسیس گردید.

لوگو موشن تبلیغاتی شرکت شاتل؛

شرکت شاتل از جمله‌ ارائه‌دهندگان اینترنت پر سرعت در بازار ایران است که به واسطه‌ی بیش از یک دهه فعالیت در این بازار نامی شناخته شده برای کاربران محسوب می‌شود. با توجه به حضور چندین و چندساله‌ی این شرکت، اکنون به نظر می‌رسد لوگوی شرکت شاتل نیازمند طراحی مجددی است که با حال و هوای مخاطب امروزی همخوانی بیشتری داشته باشد و حس هیجان و تحرک را به مخاطب منتقل کند.

علاوه بر این موارد در طراحی دوباره‌ی لوگو شاتل باید ترتیبی اتخاذ شود تا پیشرو بودن این برند در عرصه‌ی فناوری به ذهن متبادر شود و کهکشانی بودن این برند برای مخاطب ملموس شود.

تمام این ویژگی‌ها سبب شدند تا طراحان شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا از تکینک لوگو موشن برای بازآفرینی لوگو شاتل استفاده کنند و طرح پیشنهادی خود برای دمیدن روحی تازه در کالبد لوگوی پیشکسوت شاتل را در قالب لوگو موشنی سرشار از حرکات هندسی ارائه کنند.

 

راهکار

طراحی لوگو موشن  تبلیغاتی شرکت شاتل به لطف حضور این ابزارها میسر شده است:‌

تصویر:‌ افتر افکت Adobe After effect ، فتوشاپ Photoshop،‌ المنت 3 دی Element 3D ، 3 دی مکس 3D Studio Max‌؛

سازندگان

خالق موشن گرافیک:‌ علی صدیق؛

صدا و موسیقی:‌ کیو بیس،‌ اف ال استودیو؛‌

خالق صدا و موسیقی: امید اسکندر

کانون بین‎المللی ویرا ورنا آمادگی دارد تا خدمات طراحی لوگو موشن تبلیغاتی به همراه ساخت موسیقی تبلیغاتی اوریجینال را به مخاطبان علاقه‎مند ارائه کند.

 

پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید