طراحی کاراکتر, طراحی گرافیک, طراحی گرافیک سه بعدی

برندها و کسب و کارهای مختلف همیشه دغدغه‌ی خلق زنده و دیدنی‌ترین کاراکتر برند را برای خود دارند و تمایل دارند تا زیر سایه‌ی کاراکتر و شخصیتی دیده شوند که از نظر جذابیت و کیفیت طراحی همسنگ با هنرمندانه‌ترین کاراکترهای طراحی شده در سطح جهانی باشند. رسیدن به این خواسته تنها با تکیه بر ابزارهای مناسبی محقق می‌شود که کار کردن با آن‌ها مهارت و تجربه‌ی ویژه‌ای را طلب می‌کند و در طراحی و تصویرسازی امکاناتی بسیار فراتر از نرم‌افزارهای شناخته شده‌ای همچون فتوشاپ یا ایلاستریتور دارند.

کاراکتر برند و طراحی با نرم‌افزار زیبراش؛‌

نرم‌افزار زیبراش همان برنامه‌ی تخصصی است که چند سالی است در میان هنرمندان و متخصصان طراحی گرافیک و تصویرسازی محبوب شده است و همواره انتخاب اول آن دسته از گرافیست‌هایی بوده است که تلاش می‌کنند تا بهترین کاراکتر یا شخصیت را برای مفاهیم ذهنی مورد نظر مدیران کسب و کارها طراحی و خلق کنند.

مزیت طراحی کاراکتر برند یا طراحی شخصیت با نرم‌افزار زیبراش تنها در امکانات متنوع و توانمندی‌های قابل توجه این نرم‌افزار گرافیکی خلاصه نمی‌شود، بلکه این برنامه‌ی گرافیکی این قابلیت مثال‌زدنی را نیز دارد تا به صورت زنده و همزمان نظرات و بازخوردهای مدیران کسب و کار را در مورد کاراکتر طراحی شده بر روی پروژه‌ی طراحی اعمال کند و بدین ترتیب با اجتناب از سوءتفاهم‌های احتمالی باعث صرفه‌جویی قابل توجه در وقت و بودجه‌ی برندها شود.

کاراکتر برند و طراحی دیجیتال مجسمه؛‌

از دیگر مزایای استفاده از برنامه‌ی طراحی زیبراش برای طراحی کاراکتر برند یا طراحی شخصیت، امکان خلق چندین کاراکتر و شخصیت مختلف حول مفهوم و موضوعی یکسان آن هم در مدت زمانی بسیار اندک است تا کارفرما و مدیران کسب و کار امکان انتخاب داشته باشند و از میان چند طراحی مختلف کاراکتر مورد نظر خود را انتخاب کنند. با چنین کمالاتی جای تعجب ندارد که هر روز که می‌گذرد برنامه‌ی گرافیکی زیبراش در بین طراح و گرافیست خواهان بیشتری پیدا می‌کند و گرافیست‌ها با کمک گرفتن از این ابزار توانمد طراحی کاراکتر برند و طراحی شخصیت پروژه‌های خود را با زیبا‌یی بیش‌تر و در وقت کم‌تری به پایان می‌رسانند.

علاوه بر قابلیت‌های مورد اشاره در بالا نرم‌افزار زیبراش یگانه برنامه‌ی گرافیکی برای طراحی کاراکتر برند یا طراحی شخصیت‌هایی است که حالت تندیس‌گونه دارند و مدیران کسب و کار برند در صدد هستند تا از روی کاراکتر طراحی شده نمونه‌ی فیزیکی به صورت تندیسی عروسک‌گونه یا مجسمه‌ای نمایشی بسازند، می‌توانند از قابلیت‌های مختلف این نرم‌افزار در این مسیر نهایت بهره و استفاده را ببرند.

برای چنین پروژه‌هایی که قصد نهایی از طراحی کاراکتر برند یا طراحی شخصیت ساخت نمونه‌ای فیزیکی از طرح کشیده شده است،‌ برنامه‌ی زیبراش کمک می‌کند تا در سریع‌ترین زمان ممکن طراحی کانسپت کاراکتر را به سرانجام برسانیم و در زمانی کوتاه از کانسپت کاراکتر طراحی شده برای ادامه‌ی کار رندر بگیریم.

در سال‌های اخیر سرعت بالا، انعطاف‌پذیری و دقت در طراحی کانسپت کاراکتر سبب شده است تا در سینما و در صنعت بازی‌سازی به کرات از نرم‌افزار زیبراش برای طراحی کاراکتر برند و طراحی شخصیت استفاده شود.

کاراکتر برند و روند طراحی در شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا؛

کانون تبلیغاتی ویرا ورنا با توجه به نیاز روزافزون برندهای ایرانی به تکنیک‌های نوین طراحی کاراکتر برند و طراحی شخصیت، آمادگی دارد تا با استفاده از ابزارهای نوین این حوزه همچون برنامه‌ی گرافیکی زیبراش و تری دی مکس در فرآیند طراحی کاراکتر برند و طراحی شخصیت از ایده‌پردازی گرفته تا خلق کانسپت و وکتور به رؤیاهای خیال مدیران کسب و کارها رنگی مشتری پسند از واقعیت ببخشد.

کاراکتر نمایش داده شده برای این نمونه کار به سفارش یکی از شرکت‌های زیر مجموعه‌ی هلدینگ Top Elite و به منظور بازاریابی یکی از برندهای فعال در حوزه‌ی ساخت بازی‌های رایانه‌ای طراحی شده است. با توجه به سفارش کارفرما کاراکتر طراحی شده با تم جنگجویی با ریشه و تبار وایکینگ‌های اسکاندیناوی برای عرضه به مخاطب آماده شده است.

در صورت تمایل برای بهره‌مندی از خدمات شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا در زمینه‌ی طراحی کاراکتر برند و طراحی شخصیت با ویرا ورنا تماس بگیرید تا برند شما نیز کاراکتری در خور قدر منزلت تجاری‌اش در ذهن مخاطب و مشتری پیدا کند.

کاراکتر برند و سفارش طراحی کاراکتر؛‌

شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی دارد تا خدمات زیر را در قالب اصول طراحی کاراکتر تبلیغاتی، طراحی برند و طراحی لوگو به مخاطبان علاقه‎مند ارائه کند:

انواع طراحی کاراکتر، طراحی کاراکتر کارتونی، کاراکتر سازی برند،‌ طراحی لوگو،‌ طراحی ست اداری،‌ طراحی وب‌سایت و پورتال خبری،‌ طراحی هویت بصری؛

مدیران کسب و کارها در صورت نیاز می‌توانند برای سفارش ساخت کاراکتر، سفارش ست اداری،‌ سفارش ساخت کاراکتر برند،‌ سفارش طراحی لوگو و سفارش ساخت انیمیشن از طریق بخش تماس با ما در وب‌سایت کانون تبلیغاتی ویرا ورنا با این شرکت تبلیغاتی تماس بگیرند.

برندهای معتبر از داخل و خارج از ایران برای آگاهی از جزئیات خدمات از قبیل قیمت طراحی کاراکتر، تعرفه سفارش ست اداری، تعرفه سفارش لوگو، قیمت ست اداری، تعرفه طراحی ست اداری با کارشناسان دپارتمان بازاریابی و فروش شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا تماس حاصل نمایند.

با توجه به اهمیت تیزر تبلیغاتی و تبلیغات انیمیشنی شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی خود را جهت آماده‌سازی موفق‌ترین متن تیزر تبلیغاتی و یا حتی تیزر تبلیغاتی به انگلیسی برای برندهای داخلی و خارجی اعلام می‌کند.

پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

طراحی کاراکتر | طراحی گرافیک | طراحی شخصیت | شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا