ساخت ویدئو و انیمیشن, طراحی گرافیک

کلیپ تبلیغاتی ببر ایرانی از مجموعه نمونه‌کارهای شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا در زمینه‌ی پاسداشت زیست‌بوم ایرانی است. در این کلیپ تبلیغاتی تلاش شده است تا با استفاده از تکنیک‌های ساخت انیمیشن ببر ایرانی یا ببر مازندران را به عنوان یکی از منحصربفردترین گونه‌های زیستی جهان مورد توجه قرار دهد.

کلیپ تبلیغاتی و شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا؛

موسسه تبلیغاتی ویرا ورنا با کادری مجرب در سال 1395 با هدف ارائه خدمات در زمینه تبلیغات و برندینگ شامل تولید ویدئو، طراحی گرافیکی، صدا و موسیقی، برندینگ و طراحی وب تأسیس گردید.

ماموریت

ببر ایرانی یا ببر مازندران (Caspian Tiger) یکی از گونه های منحصر به فرد حیات وحش بوده است که متأسفانه در حدود نیم قرن پیش منقرض شد. انیمیشن فوق مراحل ساخت پوستر تبلیغاتی برای آگاهی عمومی درباره حفظ حیات وحش، منابع طبیعی و گونه های در حال انقراض ایران و جلوگیری از سرنوشتی مشابه برای سایر گونه های در حال انقراض است.

کلیپ تبلیغاتی و ببر ایرانی؛‌

در ساخت این کلیپ از نرم افزار فتوشاپ، طراحی دیجیتال، تلفیق عکسها استفاده شده است. موسیقی متن این انیمیشن و افکتهای صوتی آن توسط آهنگسازان موسسه ویرا ورنا تهیه و تنظیم شده است. در ساخت موسیقی این اثر از المانهای سینماتیک استفاده شده است و تم موسیقی آن امبینت و ساز اصلی استفاده شده پیانو است. صدای پس زمینه آن صدای ساعت است که بیانگر تکامل کار در طی زمان می باشد.

کلیپ تبلیغاتی و خدمات شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا؛

شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی دارد تا خدمات زیر را در قالب اصول طراحی کاراکتر تبلیغاتی، طراحی برند و طراحی لوگو به مخاطبان علاقه‎مند ارائه دهد:

انواع طراحی کاراکتر، طراحی کاراکتر کارتونی، کاراکتر سازی برند،‌ طراحی لوگو،‌ طراحی ست اداری،‌ طراحی وب‌سایت و پورتال خبری،‌ طراحی هویت بصری؛

مدیران کسب و کارها در صورت نیاز می‌توانند برای سفارش ساخت کاراکتر، سفارش ست اداری،‌ سفارش ساخت کاراکتر برند،‌ سفارش طراحی لوگو و سفارش ساخت انیمیشن از طریق بخش تماس با ما در وب‌سایت کانون تبلیغاتی ویرا ورنا با این شرکت تبلیغاتی تماس بگیرند.

برندهای معتبر از داخل و خارج از ایران برای آگاهی از جزئیات خدمات از قبیل قیمت طراحی کاراکتر، تعرفه سفارش ست اداری، تعرفه سفارش لوگو، قیمت ست اداری، تعرفه طراحی ست اداری با کارشناسان دپارتمان بازاریابی و فروش شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا تماس بگیرند.

با توجه به اهمیت تیزر تبلیغاتی و تبلیغات انیمیشنی شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی خود را جهت آماده‌سازی موفق‌ترین متن تیزر تبلیغاتی و یا حتی تیزر تبلیغاتی به انگلیسی برای برندهای داخلی و خارجی اعلام می‌کند.

پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید