تیزر تبلیغاتی, ساخت ویدئو و انیمیشن

تولید تیزر تبلیغاتی یکی از ابزارهای مؤثر تبلیغاتی است که کاربردهای اطلاع‌رسانی فراوانی دارد و پوشش تأثیرگذاری‌اش تنها به تبلیغ و ترویج کالا یا خدماتی خاص خلاصه نمی‌شود. به همین دلیل نیز می‌توان با تولید تیزر تبلیغاتی رویدادهای فرهنگی را به عموم مخاطبان و خواص علاقه‌مندان معرفی کرد.

تولید تیزر تبلیغاتی و رویدادهای فرهنگی؛‌

شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا با توجه به ویژگی‌های هنری یک رویداد فرهنگی برای معرفی و تبلیغ این قبیل رخدادهای تماشایی، ساز و کار ویژه‌ای را در تولید تیزر تبلیغاتی به کار بسته است و با رونمایی از تیزر تبلیغاتی در سبک گزارش-خبر این امکان را برای بینندگان فراهم کرده است تا با تماشای مصاحبه‌هایی جذاب و آگاهی‌بخش، احتمالا برای اولین بار در تاریخ تبلیغات در رسانه‌های فارسی‌زبان،‌ تیزر تبلیغاتی را نظاره‌گر باشند که با اینکه وظیفه‌ی تبلیغ و ترغیب مخاطب را بر عهده دارد،‌ اما اسیر زبان رسمی رپرتاژ آگهی نیست و مخاطب را با اغراق یا مبالغه‌های فراوان از خود نمی‌راند، بلکه با کیفیتی در حد تولیدات سینمایی، منزلت ساخت تیزر تبلیغاتی را به اندازه‌ی مستندی حرفه‌ای بالا می‌کشد و با دعوت تماشاگر به تماشای گفتگوهای خبری، امکان انتخاب بهترین‌ها را برای بینندگان فراهم می‌کند.

تولید تیزر تبلیغاتی برای نمایش شب هزار و یکم؛

نمونه‌کاری که در این قسمت مشاهده می‌کنید، تیزر تبلیغاتی است که برای معرفی ویدیوهای مصاحبه با کارگردان، آهنگساز و نوازندگان نمایش شب هزار و یکم آماده شده است. در ساخت این تیزر تبلیغاتی سعی بر این بوده است که ضمن رعایت محدودیت زمانی اعمال شده در شبکه‌های اجتماعی، محورهای مهم گزارش تولید شده برای معرفی نمایش شب هزار و یکم مورد تأکید و توجه قرار بگیرد.

تولید تیزر تبلیغاتی و شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا؛‌

نتیجه اینکه کانون تبلیغاتی ویرا ورنا موفق به تولید تیزر تبلیغاتی یک دقیقه‌ای شده است که علاوه بر اینکه ویژگی‌های لازم برای پخش از شبکه‌های اجتماعی را با خود به همراه دارد، به خوبی و با تکیه بر تکینک‌های سینمایی، تئاتر و نمایش مورد نظر را به عنوان یک رویداد فرهنگی فاخر به مخاطبان و علاقه‌مندان معرفی می‌کند.

تهیه‌کنندگان، کارگردانان و مجریان رویدادهای فرهنگی، تئاتر و نمایش‌های فاخر در صورت تمایل می‌توانند از طریق تماس با شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا درخواست خود برای ساخت تیزر تبلیغاتی و تهیه‌ی گزارش از برنامه‌های در دست تولیدشان را با این کانون تبلیغاتی به منظور پیگیری‌های لازم در میان بگذارند.

تولید تیزر تبلیغاتی نمایش شب هزار و یکم با حضور متخصصان زیر در کانون تبلیغاتی ویرا ورنا فراهم شده است:

کارگردان هنری:‌ طارق صابر؛‌

تصویربرداری و تدوین:‌ مرتضی احدی؛

آهنگساز:‌ امید اسکندر؛

گزارشگر:‌ کیارش رمضان‌نژاد؛‌

 

عوامل نمایش شب هزار و یکم:

نویسنده: بهرام بیضایی؛

کارگردان: میلاد محمدی‌پور؛

مشاور کارگردان: آرش اشاداد؛‌‌

مشاور ادبی: شهربانو اورنگیان؛

مجری طرح: شبیر شیرازی؛‌

دستیار برنامه‌ریز: محمد تندرو؛‌

دستیار کارگردان: محدثه نویانی؛‌

منشی‌صحنه: صبا صاحبی؛ ‌

بازیگران: میلاد محمدی‌پور، زینب فرحزادی،‌ محدثه نویانی، مهرانا عیسی‌پور، پارمیدا زارعی،‌ پانیذ جعفری، محمدرضا محمودی، کیمیا نهرین و الهه غفوری؛‌

آهنگساز و طراح صدا: امید اسکندر؛‌‌

نوازندگان:
کمانچه و قیچک آلتو: نگین محمدی؛

دف: محمد تندرو‌؛‌

طراح صحنه و دکور: آرش اشاداد؛

مدیر صحنه: امین نیکبخت؛‌

اجرای دکور: گروه بُندار؛‌

طراح نور: میلاد محمدی‌پور؛‌

طراح لباس: آرش اشاداد، شراره عمری؛‌

دوخت لباس: محدثه نویانی، مهناز معینی؛‌

طراح گریم: چیستا جمشیدیان، آزاده اسانلو؛‌

دستیار گریم: تینا کاردان؛‌

طراح پوستر و بروشور: فاطمه ولی‌پور؛‌

عکس: علیرضا یوسفی، ناهید فارسی؛‌

تولید تیزر تبلیغاتی و سفارش ساخت تیزر تبلیغاتی؛

شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی دارد تا خدمات زیر را در قالب اصول طراحی کاراکتر تبلیغاتی و طراحی برند و طراحی لوگو به مخاطبان علاقه‎مند ارائه کند:

انواع طراحی کاراکتر، طراحی کاراکتر کارتونی، کاراکتر سازی برند،‌ طراحی لوگو،‌ طراحی ست اداری،‌ طراحی وب‌سایت و پورتال خبری،‌ طراحی هویت بصری؛

مدیران کسب و کارها در صورت تمایل می‌توانند برای سفارش ساخت کاراکتر، سفارش ست اداری،‌ سفارش ساخت کاراکتر برند،‌ سفارش طراحی لوگو و سفارش ساخت انیمیشن از طریق بخش تماس با ما در وب‌سایت کانون تبلیغاتی ویرا ورنا با این شرکت تبلیغاتی تماس بگیرند.

برندهای معتبر از داخل و خارج از ایران برای آگاهی از جزئیات خدمات از قبیل قیمت طراحی کاراکتر، تعرفه سفارش ست اداری، تعرفه سفارش لوگو، قیمت ست اداری، تعرفه طراحی ست اداری با کارشناسان دپارتمان بازاریابی و فروش شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا تماس حاصل فرمایند.

با توجه به اهمیت تیزر تبلیغاتی و تبلیغات انیمیشنی شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا آمادگی خود را جهت آماده‌سازی موفق‌ترین متن تیزر تبلیغاتی و یا حتی تیزر تبلیغاتی به انگلیسی برای برندهای داخلی و خارجی اعلام می‌کند.

پروژه های مرتبط

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

سفارش طراحی کاراکترتیزر تبلیغاتی |ساخت انیمیشن | طراحی کاراکتر | شرکت تبلیغاتی ویرا ورنا